Piękna łazienka z pralką i prysznicem

Stworzenie małej łazienki z pralką oraz prysznicem jest sporym wyzwaniem. Istnieją jednak praktycznie rozwiązania, które sprawdzą się nawet w mikroskopijnych wnętrzach. Warto skorzystać z usług projektanta wnętrza. Dzięki niemu możliwa jest niepowtarzalna aranżacja małej łazienki.

Zamów

Mała łazienka z pralką i prysznicem

Mała łazienka to przeważnie spore wyzwanie, jeśli mowa o jej projektowaniu. Okazuje się, że pierwszym krokiem do projektowania małej łazienki, jest jej dokładne wymierzenie, a także ustalenie rozmieszczenia głównych stref. Kabinę prysznicową przeważnie umieszcza się we wnęce bądź narożniku. W ten sposób można uzyskać więcej miejsca w łazience, co jest bardzo istotne w przypadku małych przestrzeni. Jeżeli mowa o kształcie kabiny prysznicowej, do dyspozycji są kwadratowe, półokrągłe, a także prostokątne. Te pierwsze dwie opcje będą najlepszym rozwiązaniem. Bardzo dużo miejsca przeważnie zajmują drzwi. Z tego powodu należy się zastanowić nad najbardziej praktycznym rozwiązaniu.

Aranżacja łazienki – co warto wiedzieć?

Obecnie najpopularniejsze są drzwi składane, a zwłaszcza ze szkła hartowanego. Wyróżniają się przede wszystkim prostą konstrukcją i użytkowaniem, jednocześnie otwieranie ich nie będzie związane z zabieraniem wolnej przestrzeni. Jest to też idealna alternatywa dla tradycyjnych zasłon prysznicowych. Warto wybrać szkło, które jest przezroczyste, dzięki czemu przestrzeń będzie wizualnie większa. Nasz poniższa aranżacja małej łazienki z prysznicem i pralką w bloku zawiera motyw kwiatowy na ścianach prysznica co robi projekt kreatywny ze względu na projektowanie wnętrz.

Jak urządzić łazienkę z pralką?

W czasie projektowania prysznica w małej łazience warto zastanowić się nad brodzikiem. Nie zawsze jest on dla każdej osoby potrzebny. Brodzik to idealnie rozwiązanie dla mieszkań, w których są małe dzieci, gdyż ich kąpiel będzie znacznie wygodniejsza. Takie rozwiązanie nie sprawdza się jednak w przypadku osób dorosłych. Kabina prysznicowa bez brodzika prezentuje się z pewnością nowocześnie, a ponadto nie przytłoczy wizualnie małej łazienki. Można też rozważyć kupno prysznicu typu walk-in. W takim przypadku rolę brodzika pełni podłoga, lecz trzeba przy tym zadbać o właściwy odpływ, żeby nie tworzyły się kałuże. Piękna aranżacja małej łazienki z prysznicem i pralką możliwa jest nawet w najmniejszych pomieszczeniach. W Internecie można znalezc wiele projektów takich jak na przykład mała łazienka z prysznicem inspiracje.

Aranżacja małej łazienki z prysznicem i pralką

Żeby mała łazienka z prysznicem oraz pralką prezentowała się ładnie, najlepiej będzie zastanowić się nad wyborem dobrego urządzenia. Można postawić na sprzęt ładowany od przodu, a także od góry. Nie trzeba od razu decydować się wyłącznie na wersję slim. Trzeba tylko zastanowić się nad właściwym ustawieniem urządzenia. Jeżeli celem jest ukrycie pralki w małej łazienki, można ją dyskretnie umieścić w jednej linii z szafkami, przykrywając ją blatem. W takim przypadku najlepiej postawić ją we wnęce, tworząc dzięki temu strefę prania. Warto wykorzystać maksymalnie miejsce nad pralką. Przestrzeń nie powinna być tam pusta.

Bardzo ładna aranżacja małej łazienki z prysznicem i pralką jest możliwa do zrealizowania dzięki usługom najlepszego projektanta wnętrz. Dzięki temu można cieszyć się że Mała łazienka z pralką i suszarką będzie przestronna. Będzie w niej mieściła się pralka, a także prysznic, co jest obecnie celem wielu osób.

Projekt łazienki online

Z SenkoArt Design możesz liczyć na otrzymanie kreatywnego i funkcjonalnego projektu łazienki. Korzystamy z najnowszych trendów w projektowaniu wnętrz podczas wykonania projektu 3D. Nasze wizualizacje 3D łazienki są w super wysokiej HD jakoście aby klient mógł pokazać nasz projekt ekipie budowlanej i zrealizować go w rzeczywistości. Być może Cie zainteresuje też projekty innych pomieszczeń: projekt salonu, projekt kuchni, projekt przedpokoju lub projekt sypialni.

Z SenkoArt Design zamówisz projekt łazienki online nawet bez wychodzenia z domu – zdalnie przez Internet. Przy zamówieniu projektu zaoszczędzasz swój czas i nerwy korzystając z naszych usług. Otrzymasz od nas funkcjonalny i piękny projekt łazienki, który będziesz w stanie zrealizować w życiu samemu lub dzięki własnej ekipie.

Dla darmowej wyceny wyślij swoje materiały i oczekiwania do nas: projekt@senkoart.pl

Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy naszego ruchu. View more
Przyjmij