PROJEKTOWANIE PRZEDPOKOJU ONLINE

Projektowanie przedpokoju online nie jest najłatwiejszym zadaniem w związku z tym, że jest to bardzo niewielka przestrzeń. Hol to miejsce, w którym zakładamy obuwie oraz kurtkę czy płaszcz. Projekt przedpokoju online powinien być więc dobrze przemyślany, by zapewniał wygodne korzystanie z tej przestrzeni. Zaprojektuj z nami swój korytarz!

Zamów

Projekt przedpokoju online

Projektowanie przedpokoju online i jego aranżacja to dla Państwa problematyczne zadanie? Nasi projektanci wykonają dla Państwa projekt przedpokoju, który będzie przytulny, a przede wszystkim funkcjonalny. Wystarczy nam przesłana wstępna wizualizacja przedpokoju, np. w formie zdjęcia, aby w naszej głowie pojawiły się pierwsze pomysły na zaprojektowanie przestrzeni. Przygotowana przez nas aranżacja przedpokoju z pewnością będzie uwzględniać Państwa oczekiwania co do stylu i dodatków. Zapraszamy do współpracy!

Etapy współpracy

 • 1. Zapoznanie

  1. Zapoznanie

  Pierwszym krokiem jest poznanie Państwa potrzeb. Chcemy dowiedzieć się, jakie są Państwa oczekiwania względem projektu.

 • 2. Konsultacja

  2. Konsultacja

  Następnie przekażemy Państwu nasze komentarze i poprosimy o przesłanie dodatkowych informacji.

 • 3. Podpisanie umowy

  3. Podpisanie umowy

  Gdy omówimy szczegóły projektu, wyślemy Państwu umowę do podpisania. Poprosimy o mały depozyt, a następnie zaczniemy pracę.

 • 4. Prośba o opinię

  4. Prośba o opinię

  Po wykonaniu i akceptacji projektu poprosimy Państwa o ocenę naszej współpracy. To dla nas bardzo ważne.

 • Wizualizacja 3D przedpokoju

  PROJEKT PRZEDPOKOJU CENA

  W SenkoArt tworzymy funkcjonalne projekty przedpokojów

  Naszą specjalnością jest projektowanie wnętrz online. Wszystkich pomieszczeń – także korytarzy. Przedpokój to na ogół mała przestrzeń, która musi pomieścić wiele rzeczy i spełniać wiele funkcji. Tu zdejmujemy buty, wieszamy płaszcze i odkładamy wiele przedmiotów, których używamy na co dzień – np. klucze, torebki, parasole. Umieszczenie tego wszystkiego w niewielkim pomieszczeniu może być bardzo trudne. Może, ale nie musi! Wybierz mądrze i zamów projektowanie przedpokoju online w SenkoArt.

  Dlaczego warto zaufać profesjonalistom, zamawiając projektowanie przedpokoju online?

  Każdy projekt mieszkania online musi zakładać zaplanowanie funkcjonalnej i estetycznej przestrzeni. Dobry projekt korytarza sprawi, że przedpokój zachwyci już od progu. Jeśli właśnie na takim efekcie Ci zależy, zamów projektowanie przedpokoju online w SenkoArt. Nasz profesjonalnie przygotowany projekt przedpokoju wraz z wizualizacją 3D pozwoli wykorzystać każdy centymetr sześciennych przestrzeni.

  Dlaczego warto zamówić projekt przedpokoju online w naszej firmie? Naszą specjalnością jest zarówno całościowe projektowanie domu online, jak i przygotowywanie projektów 3D online poszczególnych pomieszczeń, w tym omawiane projektowanie korytarza. Gwarantujemy, że każdy projektant z ekipy SenkoArt posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie, które umożliwiają wykonanie funkcjonalnego projektu przedpokoju w Twoim mieszkaniu. Takiego, w którym zmieści się szafa na płaszcze i kurtki, wieszak na ubrania, dodatkowe miejsce na buty i wygodnie siedzisko. Dobrze wykonany projekt przedpokoju sprawi, że unikniesz wielu pomyłek, a Twoje codziennie funkcjonowanie w mieszkaniu będzie dużo wygodniejsze.

  Projektowanie przedpokoju od ogółu do szczegółu

  Wykonując projekty przedpokoju, podczas planowania wyglądu i funkcji korytarza w mieszkaniu lub domu, należy pamiętać o trzech zasadniczych punktach: meblach, oświetleniu i dekoracjach. Meble do przedpokoju najlepiej jest wykonać na wymiar, co pozwoli wykorzystać potencjał każdej wnęki i każdego zakamarka. Zwłaszcza jeśli powierzchnia projektu przedpokoju nie przekracza 10 m2. Do tego warto zadbać o dodatki, takie jak haczyki na klucze i pojemniki na drobiazgi, dzięki którym utrzymasz porządek już na samym wejściu.

  Istotną kwestią jest też oświetlenie. Projektowanie przedpokoju online musi uwzględniać praktyczną funkcję lamp sufitowych oraz dekoracyjną rolę, jaką odgrywają kinkiety. Aranżacja przedpokoju powinna uwzględniać dodatki i dekoracje, które stanowią kropkę nad i w każdym projekcie holu. Lustro w ozdobnej ramie, barwy obraz, kolorowy dywan i bibeloty – to właśnie one nadają wnętrzu ostatecznego charakteru. Jeśli szukasz konkretnych inspiracji na projektowanie przedpokoju, sprawdź nasze gotowe wnętrza.

  Opinie o SenkoArt Design

  Opinie o Senkoart Design

  Możesz nas znaleźć tutaj:

 • homebook
 • homomy
 • facebook
 • deccoria
 • Rynek pierwotny
 • behance
 • domni
 • instagram
 • FORMULARZ KONTAKTOWY

   Plan Realizacji

   Skąd wiesz o Nas?

   Inne pomieszczenia: