PROJEKTOWANIE PRZEDPOKOJU ONLINE

Projektowanie przedpokoju online nie jest najłatwiejszym zadaniem w związku z tym, że jest to bardzo niewielka przestrzeń. Hol to miejsce, w którym zakładamy obuwie oraz kurtkę czy płaszcz. Projekt przedpokoju online powinien być więc dobrze przemyślany, by zapewniał wygodne korzystanie z tej przestrzeni. Zaprojektuj z nami swój korytarz!

Zamów

Projekt przedpokoju online

Projektowanie przedpokoju online i jego aranżacja to dla Państwa problematyczne zadanie? Nasi projektanci wykonają dla Państwa projekt przedpokoju, który będzie przytulny, a przede wszystkim funkcjonalny. Wystarczy nam przesłana wstępna wizualizacja przedpokoju, np. w formie zdjęcia, aby w naszej głowie pojawiły się pierwsze pomysły na zaprojektowanie przestrzeni. Przygotowana przez nas aranżacja przedpokoju z pewnością będzie uwzględniać Państwa oczekiwania co do stylu i dodatków. Zapraszamy do współpracy!

Etapy współpracy

 • 1. Zapoznanie

  1. Zapoznanie

  Pierwszym krokiem jest poznanie Państwa potrzeb. Chcemy dowiedzieć się, jakie są Państwa oczekiwania względem projektu.

 • 2. Konsultacja

  2. Konsultacja

  Następnie przekażemy Państwu nasze komentarze i poprosimy o przesłanie dodatkowych informacji.

 • 3. Podpisanie umowy

  3. Podpisanie umowy

  Gdy omówimy szczegóły projektu, wyślemy Państwu umowę do podpisania. Poprosimy o mały depozyt, a następnie zaczniemy pracę.

 • 4. Prośba o opinię

  4. Prośba o opinię

  Po wykonaniu i akceptacji projektu poprosimy Państwa o ocenę naszej współpracy. To dla nas bardzo ważne.

 • Projekt przedpokoju – co powinien obowiązkowo zawierać? O których elementach warto pamiętać?

  Przedpokój jest bardzo ważną częścią każdego domu i mieszkania. To tutaj zatrzymuje się wzrok gości, dlatego jest pewnego rodzaju wizytówką. Warto zatem zadbać o estetykę korytarza, tak aby był nie tylko gustownie urządzony, ale również praktyczny dla domowników. Plan zagospodarowania przedpokoju najlepiej zlecić jeszcze przed remontem lub planem budowy. Jak powinno przebiegać projektowanie przedpokoju online? Co powinny zawierać projekty przedpokoju?

  Projekty przedpokoju, które uwzględniają wykończenie podłogi

  Wizualizacja przedpokoju dostarczy także podstawowych informacji o podłodze. Projektowanie holu uzupełnimy o rodzaj posadzki, wykończenie oraz wzornictwo. Podłoga musi być przede wszystkim łatwa w utrzymaniu i pielęgnacji. Hol to miejsce, gdzie domownicy i goście trafiają z zewnątrz, często brudząc posadzkę. To tutaj jest najwięcej zabrudzeń, szczególnie w deszczowe dni. Architekci wnętrz stoją na stanowisku, że jeśli chodzi o aranżacje przedpokoju, najlepiej uzupełnić je o matowe płytki ceramiczne, wykładzinę elastyczną lub lakierowane drewno. Warto również rozważyć, aby projekt korytarza uwzględniał dobór dywanika, który zabezpieczy podłogę przed śniegiem czy błotem.  

  Wizualizacja 3D przedpokoju

  Przedpokój projekt – jaka powinna być optymalna powierzchnia?

  Przed rozpoczęciem działań stworzymy projekt przedpokoju, który będzie uwzględniał wymiary. Zarówno projekt korytarza w domu, jak i projekt korytarza w bloku wymagają uwzględnienia szerokości i długości. Odpowiednie parametry wielkościowe pomogą zagospodarować przestrzeń. Pomoże w tym polskie prawo budowlane, które wskazuje, że projekt korytarza musi kształtem i wymiarami umożliwiać przeniesienie osoby chorej na noszach ratowniczych oraz wykonanie manewrów osobom na wózku inwalidzkim. Co więcej, projektowanie korytarza umożliwiającego na wewnętrzną komunikację, musi mieć co najmniej 1,2 m szerokości (według obowiązującego prawa dopuszczalne jest miejscowe zwężenie do 0,9 m w przypadku długości korytarza nie większej niż 1,5 m).  

  Po ustaleniu wymiarów przejdziemy do doboru odpowiednich materiałów i kolorystyki wykończenia. Umiejętny dobór kolorystyki sprawi, że nawet projekt małego przedpokoju będzie przestronny. Nasi specjaliści rekomendują wybranie jasnych barwy, szczególnie bieli i beżu. Można zdecydować się na ciemniejsze barwy, jednak warto umieszczać je na ścianach krótszych, aby optycznie nie zmniejszać powierzchni.  

  Projekt holu w domu już na etapie planowania może uwzględniać galerię obrazów, która zostanie powieszona na jednej ze ścian. Symetryczna kompozycja w ramach nie zaburzy projektu i będzie ciekawym odwołaniem do rodzinnego życia mieszkańców lub ulubionego artysty. W przypadku długich pomieszczeń, oprócz obrazów w ramach sprawdzą się również regały, które zapewnią dodatkową przestrzeń do przechowywania. W przypadku długich korytarzy sprawdzi się wracająca do mody tapeta.  

  Wizualizacja przedpokoju musi zawierać miejsce na lustro!

  Jeśli chodzi o przedpokój projektowanie i aranżacja wnętrz przy użyciu tafli lustra to jeden z najczęstszych pomysłów architektów wnętrz, który sprawdza się w większości przypadków. W wielu projektach to właśnie lustro stanowi centralny obiekt. Dzięki niemu można nie tylko przeglądać się przed wyjściem, ale odpowiednie umieszczenie lustra optycznie powiększy przestrzeń użytkową. Zarówno wizualizacja przedpokoju w bloku, jak i wizualizacja przedpokoju w domu będzie uwzględniać lustro sporych rozmiarów, minimum 26 cm, co pozwala na swobodne obejrzenie całej sylwetki.

  Aranżacja przedpokoju w bloku może wymagać umieszczenia dodatkowych luster, które będą odbijać światło, optycznie powiększając pomieszczenie. Aby wrażenia wizualne były jak najlepsze, projekt przedpokoju wizualizacja musi obejmować lustro zlokalizowane w neutralnym miejscu korytarza. To znaczy, że nie powinno odbijać widoku z innego pokoju, co wpływa na estetykę.  

  Lustro to ważny element każdego pomieszczenia, dlatego musi go uwzględniać zarówno przedpokój projekt, jak i projekt łazienki online. Projekt przedpokoju online pomoże zagospodarować dostępną przestrzeń i maksymalnie wykorzystać potencjał tego fragmentu nieruchomości. Jeśli chodzi o przedpokoje, projekty zgodne z najnowszymi trendami wnętrzarskimi pokazują, że dobrym pomysłem jest umieszczenie dodatkowych lamp po obu stronach lustra.  

  Może Cię również zainteresować: projekt pokoju dziecięcego online.

  PROJEKT PRZEDPOKOJU CENA

  W SenkoArt tworzymy funkcjonalne projekty przedpokojów

  Naszą specjalnością jest projektowanie wnętrz online. Wszystkich pomieszczeń – także korytarzy. Przedpokój to na ogół mała przestrzeń, która musi pomieścić wiele rzeczy i spełniać wiele funkcji. Tu zdejmujemy buty, wieszamy płaszcze i odkładamy wiele przedmiotów, których używamy na co dzień – np. klucze, torebki, parasole. Umieszczenie tego wszystkiego w niewielkim pomieszczeniu może być bardzo trudne. Może, ale nie musi! Wybierz mądrze i zamów projektowanie przedpokoju online w SenkoArt.

  Dlaczego warto zaufać profesjonalistom, zamawiając projektowanie przedpokoju online?

  Każdy projekt mieszkania online musi zakładać zaplanowanie funkcjonalnej i estetycznej przestrzeni. Dobry projekt korytarza sprawi, że przedpokój zachwyci już od progu. Jeśli właśnie na takim efekcie Ci zależy, zamów projektowanie przedpokoju online w SenkoArt. Nasz profesjonalnie przygotowany projekt przedpokoju wraz z wizualizacją 3D pozwoli wykorzystać każdy centymetr sześciennych przestrzeni.

  Dlaczego warto zamówić projekt przedpokoju online w naszej firmie? Naszą specjalnością jest zarówno całościowe projektowanie domu online, jak i przygotowywanie projektów 3D online poszczególnych pomieszczeń, w tym omawiane projektowanie korytarza. Gwarantujemy, że każdy projektant z ekipy SenkoArt posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie, które umożliwiają wykonanie funkcjonalnego projektu przedpokoju w Twoim mieszkaniu. Takiego, w którym zmieści się szafa na płaszcze i kurtki, wieszak na ubrania, dodatkowe miejsce na buty i wygodnie siedzisko. Dobrze wykonany projekt przedpokoju sprawi, że unikniesz wielu pomyłek, a Twoje codziennie funkcjonowanie w mieszkaniu będzie dużo wygodniejsze.

  Projektowanie przedpokoju od ogółu do szczegółu

  Wykonując projekty przedpokoju, podczas planowania wyglądu i funkcji korytarza w mieszkaniu lub domu, należy pamiętać o trzech zasadniczych punktach: meblach, oświetleniu i dekoracjach. Meble do przedpokoju najlepiej jest wykonać na wymiar, co pozwoli wykorzystać potencjał każdej wnęki i każdego zakamarka. Zwłaszcza jeśli powierzchnia projektu przedpokoju nie przekracza 10 m2. Do tego warto zadbać o dodatki, takie jak haczyki na klucze i pojemniki na drobiazgi, dzięki którym utrzymasz porządek już na samym wejściu.

  Istotną kwestią jest też oświetlenie. Projektowanie przedpokoju online musi uwzględniać praktyczną funkcję lamp sufitowych oraz dekoracyjną rolę, jaką odgrywają kinkiety. Aranżacja przedpokoju powinna uwzględniać dodatki i dekoracje, które stanowią kropkę nad i w każdym projekcie holu. Lustro w ozdobnej ramie, barwy obraz, kolorowy dywan i bibeloty – to właśnie one nadają wnętrzu ostatecznego charakteru. Jeśli szukasz konkretnych inspiracji na projektowanie przedpokoju, sprawdź nasze gotowe wnętrza.

  Opinie o SenkoArt Design

  Opinie o Senkoart Design

  Wykonując projekt korytarza zadbamy o odpowiednie oświetlenie

  Projekty przedpokoju w domu dostarczą ważnych informacji dotyczących zastosowanego oświetlenia. Zależą one od rodzaju nieruchomości, jej metrażu czy wykończenia. Naturalnie projekty przedpokoju w mieszkaniu a w domu będą wymagać innego źródła światła. Projekty przedpokoju wykonywane na zamówienie zgodnie z preferencjami klientów uwzględniają zazwyczaj dwa źródła światła – centralne oraz punktowe. Podobne rozwiązanie dostarcza m.in. dobrze wykonany projekt kuchni online. Źródło centralne ma za zadanie oświetlić przestrzeń, natomiast punktowe skupić się na wybranym obszarze. Projekt holu, zarówno jak projekt mieszkania online musi mieć zaznaczone fragmenty, które zaciemniają wnętrze i które należy wyeliminować poprzez zastosowanie odpowiednich lamp.  

  Aranżacja przedpokoju – funkcjonalne umeblowanie to podstawa

  Zazwyczaj wykonywany przez nas projekt przedpokoju w bloku wymaga umieszczenia dodatkowych wnęk, które będą umożliwiać magazynowanie rzeczy niemieszczących się w innych pokojach. Korytarz spełnia funkcję praktyczną, dlatego wizualizacja przedpokoju przedstawia meble, które warto wykorzystać podczas realizacji projektu. To właśnie w komodach i szafach przechowuje się kurtki, płaszcze czy akcesoria. Zabudową korytarza są najczęściej szafy wnękowe lub meble. Szacujemy, że szafa wnękowa musi mieć co najmniej 60 cm głębokości. Projektowanie przedpokoju online może mieć również alternatywne rozwiązanie jakim jest wieszak na wysuwanym drążku pozwalający zaoszczędzić cenne centymetry. Jeśli w holu nie można zainstalować szafy wnękowej, warto zdecydować się na klasyczne meble. W tym wypadku rekomendowane jest kierowanie się zasadą: mniej znaczy więcej. Zbyt duża liczba komód czy szaf sprawi, że korytarz będzie zagracony i ciasny. Wystarczająca będzie pojemna szafa na kurki i płaszcze oraz osobno szafka na buty (wysokość co najmniej 80 cm, jeśli w mieszkaniu mieszkają dwie osoby).  

  Projekty przedpokojów są dużo rzadziej wykonywane niż projekt salonu online czy projekt sypialni online. Jednak z roku na rok rośnie świadomość dotycząca odpowiedniej aranżacji, szczególnie jeśli chodzi o projektowanie małego przedpokoju. Osoby mieszkające szczególnie w mieszkaniach chcą komfortowo zagospodarować przestrzeń, aby była funkcjonalna.  

  Projektowanie przedpokoju online pozwoli na wstępne umieszczenie mebli, zlokalizowanie lustra czy oświetlenia. Warto zdecydować się na zamówienie gotowej wizualizacji, która sprawi, że najbardziej „problematyczne” pomieszczenie w mieszkaniu czy domu będzie stanowiło jego wizytówkę i odzwierciedlenie dobrego gustu właścicieli nieruchomości. Przedpokój nie musi być wyłącznie nudnym przejściem do dalszych pomieszczeń. Projekt przedpokoju online wykonany przez naszych profesjonalistów sprawi, że goście nie będą mogli oderwać wzroku od ciekawej i ponadczasowej aranżacji.  

  Możesz nas znaleźć tutaj:

 • homebook
 • homomy
 • facebook
 • deccoria
 • Rynek pierwotny
 • behance
 • domni
 • instagram
 • Pinterest
 • FORMULARZ KONTAKTOWY

   Plan Realizacji

   Skąd wiesz o Nas?

   Inne pomieszczenia:

   Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy naszego ruchu. View more
   Przyjmij