PROJEKT KUCHNI ONLINE

Projektowanie Kuchni

Projekt Kuchni Online jest to jedno z najlepszych rozwiązań projektowych dla osób którzy większość czasu spędzają w pracy i fizycznie nie mają czasu na projektowanie. Dlatego, nasze biuro projektowe Senkoart Design jest w stanie pomóc Państwu w projektowaniu kuchni przez Internet. Każdy z naszych doświadczonych projektantów jest w stanie zdalnie przygotować dla Państwa przytulny i funkcjonalny projekt kuchni online. Każdy nasz projekt kuchni to idealne przemyślane wykorzystywanie powierzchni żeby urządzić kuchnię tak, aby gospodarka mogła maksymalnie efektywnie wykorzystać jej przestrzeń podczas przygotowania pysznych śniadań, obiadów i kolacji.

Kuchnia otwarta, czyli połączona z salonem optycznie powiększa wnętrze. Daje możliwość kontaktu pomiędzy domownikami. Ma jednak swoje wady – nawet najlepsza wentylacja nie jest w stanie usunąć zapachów, które powstają podczas gotowania i rozchodzą się po całym mieszkaniu. Nie możemy też jej zamknąć i zasłonić na przykład niepozmywanych po posiłku naczyń. Należy też pamiętać, że urządzenie kuchni otwartej jest droższe niż urządzenie kuchni zamkniętej, gdyż musimy kupić odpowiedni sprzęt do zabudowy i szafki na wymiar.

Wizualizacja Kuchni Online

Wizualizacja Kuchni Online

Aranżacja Kuchni

Podłogi

Przy wyborze materiału na kuchenną podłogę należy wziąć pod uwagę jego trwałość, odporność na uszkodzenia i łatwość utrzymania w czystości. Najczęściej stosowane są płytki ceramiczne, gdyż są odporne na wilgoć i wysoką temperaturę. Nie ulegają uszkodzeniom, są też łatwe do utrzymania w czystości. Podobne cech posiada kamień naturalny. Jest jednak, tak samo jak płytki ceramiczne, chłodny i często śliski.

Materiałem zapewniającym ciepło pod stopami i wysoką estetykę jest drewno naturalne, ale  nie każdy gatunek drewna nadaje się na kuchenną podłogę, gdyż pod wpływem wilgoci drewno może ulegać odkształceniom. Projekt kuchennej podłogi wykonywany jest także z paneli – tutaj również należy zwrócić uwagę, że niektóre panele nie są odporne na wilgoć.

Elementem tworzącym umowną granicę między kuchnią otwartą a salonem jest zazwyczaj duży stół albo kuchenna wyspa. W kuchni urządzonej w stylu skandynawskim, rustykalnym czy angielskim dominuje drewno i ciepła kolorystyka. Sprzęt kuchenny najczęściej znajduje się w drewnianej zabudowie. Dużo jest tu dodatków dekoracyjnych. Wnętrze ma ciepły, rodzinny charakter.

Projektowanie Kuchni Online

Blaty kuchenne

Najbardziej popularne projektach kuchni i najczęściej stosowane są blaty laminowane, czyli blaty z płyty wiórowej pokrytej laminatem imitującym dowolny materiał – drewno, kamień, stal.

Drugim rozwiązaniem są blaty z płyty MDF pokryte warstwą kampozytu (można je łączyć ze zlewem kuchennym bez widocznych krawędzi). Kolejny wykorzystywany materiał to kamień. Takie blaty są stylowe, eleganckie, doskonale się prezentują, ale są też najdroższe. W kuchni można również zastosować blaty drewniane lub stalowe.

Projektowanie Kuchni Online – potrzebuje pomocy doświadczonych projektantów wnętrz, którzy 

Zabudowa i Meble

W zależności od stylu, w którym urządzone będzie wnętrze, wybierzemy inną kolorystykę, fakturę i kształty mebli lub zabudowy. Na pewno należy zadbać o odpowiednie zabezpieczenie powierzchni przed wilgocią i brudem, jeśli decydujemy się na drewniane elementy. Gdy pomieszczenie jest małe, wybierzmy jasne odcienie, które odciążą aranżację. Coraz większą popularność zdobywają zabudowy dwukolorowe, w wersji duotone (inny kolor górnych szafek oraz inny dolnych), z podziałem na strefy robocze lub z rozróżnieniem w obrębie samego mebla (inny odcień korpusu oraz inny frontu).

Nie zapominajmy o dodatkach, zwanych „biżuterią mebli”, jakimi są uchwyty szafek. Jeśli mamy wystarczająco miejsca w przestrzeni, możemy postawić na wyjątkowo gustowne rozwiązanie, jakim jest dodanie uchwytów z mosiądzu polerowanego, szczotkowanego, błyszczącego chromu czy pomalowanej na złoto stali.

Dodatki Dekoracyjne

Czasy, w których urządzenia AGD spełniały wyłącznie funkcję użytecznego sprzętu, już dawno minęły. Wiele z nowoczesnych urządzeń to istne designerskie perełki. Tworzone z myślą o wygodzie użytkowników dostarczać mają także wrażeń estetycznych. Kuchenki wykończone chromowanymi uchwytami, umieszczone w podświetlonych wnękach lodówki oraz gładkie tafle płyt indukcyjnych mogą stanowić ciekawe uzupełnienie projektu wnętrza kuchni online.

Aranżacyjną kropką nad „i” są dodatki. Oświetlenie, obrazy, donice z kwiatami, czy kolorowy sprzęt doskonale uzupełniają kompozycję. Duże pole manewru zapewnia stonowana kolorystyka, np. szarości, biel, beże lub kolory ziemi. Taka baza pozwala na odmianę charakteru pomieszczenia za pomocą zmiany dodatków.

Popularne Style

Nasze projekty kuchni online są projektowane w różnych stylach:

    • Skandynawski,
    • Nowoczesny,
    • Minimalistyczny
    • Rustykalny

Bez względu na pomysł, jesteśmy otwarci na sugestie i wizje. Potrafimy słuchać i doradzać, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że aranżacja będzie materializacją Państwa idei oraz idealnie wpisze się w gusta i wymagania.

Dlatego aby przygotować idealny projekt kuchni online prosimy Państwa wysyłać swoje preferencje i rzut na nasz adres mailowy: [email protected] 

Cennik za pomieszczenie
Projekt Minimalny
250
Cena za pomieszczenie - do 15m2
 • 4 propozycje ustawienia wnętrza
 • Konsultacja z projektantem
Projekt Standardowy
750
Cena za pomieszczenie - do 15m2
 • 3 propozycje ustawienia wnętrza
 • Wizualizacja 3d każdego pomieszczenia
 • Kosztorys z linkami do zakupu materiałów
 • Konsultacja z projektantem
 • Możliwość płatności w ratach
Projekt Maksymalny
1200
Cena za pomieszczenie - do 15m2
 • 3 propozycje ustawienia wnętrza
 • Wizualizacja 3d każdego pomieszczenia
 • Kosztorys z linkami do zakupu materiałów
 • Dokumentacja techniczna dla ekipy (rysunki techniczne hydrauliki, elektryki, ogrzewanie podłogowe, pokrycie ścian itp)
 • Konsultacja z projektantem
 • Możliwość płatności w ratach
Opinie o nas
FORMULARZ KONTAKTOWY
DANE KONTAKTOWE:

Firma: Biuro Projektowe Senkoart Design
Polska siedziba:
Warszawa, ul. Świeradowska 47, 02-665
Zagraniczna siedziba:

Toronto, ulica 4968 Yonge Street, M2N 7H1, 
Numer rejestracyjny: 271351835
Telefon: +48 660 396 007
Strona: www.senkoart.pl
Poczta: projekt(małpa)senkoart.pl
Facebook: www.facebook.com/senkoart

JESTEŚMY W SIECI
Zobacz mnie
Projekty Innych Pomieszczeń:
Telefon: +48 660 396 007
© Wszystkie prawa zastrzeżone - 2020 - Senkoart Interior Design