PROJEKT KUCHNI ONLINE

Kuchnia nowoczesna czy stawiająca na przytulność? Miejsce kulinarnych zmagań czy przestrzeń, w której spędzasz czas z rodziną celebrując posiłki. Kuchnia to serce domu – urządzimy ją zgodnie z tym, co podpowiada Twoje serce.

PROJEKT KUCHNI ONLINE

Projektowanie Kuchni

to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. To właśnie tutaj przygotowywane są wszystkie posiłki. Bardzo często całą rodziną zasiada się tam też do śniadania czy obiadu. We współczesnych projektach kuchnia zwykle połączona jest z salonem i wtedy staje się prawdziwym sercem domu. Właśnie dlatego tak ważne jest stworzenie wnętrza, które będzie funkcjonalne, estetycznie dopasowane do pozostałych pomieszczeń i spełniające wszystkie wymagania mieszkańców. Dobrym rozwiązaniem może być projekt kuchni online.

Proces Współpracy

Dlaczego warto zamówić projekt kuchni zdalnie?

Projekt Kuchni Online jest to jedno z najlepszych rozwiązań projektowych dla osób którzy większość czasu spędzają w pracy i fizycznie nie mają czasu na projektowanie. Dlatego, nasze biuro projektowe Senkoart Design jest w stanie pomóc Państwu w projektowaniu kuchni przez Internet. Każdy z naszych doświadczonych projektantów jest w stanie zdalnie przygotować dla Państwa przytulny i funkcjonalny projekt kuchni online. Każdy nasz projekt to idealne przemyślane wykorzystywanie powierzchni żeby urządzić kuchnię tak, aby gospodarka mogła maksymalnie efektywnie wykorzystać jej przestrzeń podczas przygotowania pysznych śniadań, obiadów i kolacji.

Kuchnia otwarta, czyli połączona z salonem optycznie powiększa wnętrze. Daje możliwość kontaktu pomiędzy domownikami. Ma jednak swoje wady – nawet najlepsza wentylacja nie jest w stanie usunąć zapachów, które powstają podczas gotowania i rozchodzą się po całym mieszkaniu. Nie możemy też jej zamknąć i zasłonić na przykład niepozmywanych po posiłku naczyń.

Jak urządzić projekt kuchni online?

Obecnie projekty kuchni to praktycznie nieskończona ilość możliwości. Dostępność materiałów, mebli czy gadżetów zwiększających funkcjonalność czy poprawiających komfort życia sprawia, że można się pogubić w ilości propozycji. Zazwyczaj jednak domownicy mają przynajmniej zarys wizji swojej wymarzonej kuchni. Wiedzą, co koniecznie musi się w niej znaleźć, czego absolutnie nie chcą wprowadzać do projektu, a także są w stanie określić swoje oczekiwania. Dla miłośnika gotowania z pewnością podstawą będzie duża przestrzeń robocza. Osoby, które często jedzą na mieście i mało gotują będą mieć już inne priorytety.

Dlaczego warto zlecić projekt kuchni projektantom?

Samemu trudno wykreować idealny projekt kuchni. Łatwiej powierzyć to zadanie projektantowi, który zbierze wszystkie pomysły w całość i zaproponuje własne rozwiązania, które mogą okazać się jeszcze lepsze. Skorzystanie z pomocy architekta wcale nie musi jednak oznaczać umawiania wielu spotkań. Alternatywą jest projektowanie kuchni online. Takie rozwiązanie to oszczędność pieniędzy, a przede wszystkim czasu – wszystkie szczegóły można omówić przez telefon.

Projekt kuchni

Kuchnia powinna być przede wszystkim funkcjonalna i przytulna. To miejsce, gdzie spędza się dużo czasu. Warto więc ją zaaranżować w taki sposób, by codzienne przygotowywanie posiłków i ich spożywanie było łatwe i przyjemne. Do tego potrzebna będzie odpowiednia aranacja kuchni.

Kuchnia w stylu skandynawskim

Styl skandynawski zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. Kuchnia urządzona w tym stylu jest bardzo prosta, a jednocześnie efektowna i stylowa. Styl skandynawski opiera się o minimalizm w urządzaniu wnętrz oraz o naturalne materiały wykończeniowe. Mogłoby się wydawać, że taka kuchnia jest bardzo surowa, nic jednak bardziej mylnego. Naturalne drewno, jasna kolorystyka i proste formy mebli, to wszystko składa się na niezwykle funkcjonalną kuchnię.

Aranżacja Kuchni nowoczesnej

Kuchnie nowoczesne znacznie się różnią od kuchni skandynawskich. Tu z kolei panuje połysk, blask, gładkie powierzchnie i ciemne, mocne kolory. Projekt kuchni w stylu nowoczesnym zawiera luksusowe materiały wykończeniowe, takie jak marmur, granit, chrom, velvet itp. Tego typu kuchnia błyszczy się i jest przy tym bardzo elegancka i gustowna. Bardzo często szafki kuchenne w nowoczesnej kuchni są wykończone w mocnym, zwracającym uwagę kolorze, na przykład w czerwieni, zieleni czy graficie. Do tego złote lub srebrne dodatki i kuchnia nabiera luksusowego wykończenia.

Nowoczesne Projekty Kuchni

​Nowoczesne projekty kuchni powinny spełniać kilka cech. Przede wszystkim kuchnia w nowych aranżacjach to kuchnia otwarta. Musi więc nie tylko sama w sobie stanowić spójną całość, ale i pasować do pomieszczeń w strefie dziennej. Nie jest już postrzegana tylko jako miejsce do gotowania, ale jako część przestrzeni, w której spędza się dużo czasu. W związku z tym projektowanie kuchni online powinno być atrakcyjne pod względem zagospodarowania przestrzeni, jak i samych walorów estetycznych. W przypadku większego metrażu świetnie sprawdza się urozmaicenie aranżacji wyspą albo dodanie wysokiego barku. Nowoczesne projekty kuchni to jednak nie tylko wygląd, ale także możliwość dostosowania przestrzeni do swoich potrzeb – dopasowanie poziomu blatów, piekarnik na poziomie umożliwiającym wygodne wyciąganie blach czy inne tego typu udogodnienia. Obecnie prym wśród aranżacji wiodą dwa trendy. Pierwszy z nich to kuchnia minimalistyczna, która świetnie wpasowuje się w obecną modę projektową. Zwykle królują w niej jasne meble na wysoki połysk, które sprawiają, że zabudowa tworzy jedną, gładką całość. Drugi nurt nowoczesnych aranżacji to kuchnia na wzór tych dla profesjonalistów. Taki projekt kuchni jest pełen rozwiązań stwarzających maksymalnie komfortowe warunki do przygotowywania potraw, nowoczesnych sprzętów czy dużej ilości półek mogących pomieścić wiele rodzajów sztućców, garnków czy kuchennych gadżetów.

Cennik za Projekt Kuchni

Projekt Minimalny

500Zł Cena za pomieszczenie – do 20m2

 • 4 propozycje ustawienia wnętrz mebli
 • Konsultacja z projektantem

Projekt Standartowy

2000Zł Cena za pomieszczenie – do 20m2

 • 3 propozycje ustawienia wnętrz mebli
 • Piękne i fotorealistyczne wizualizacje 3D
 • Jendorazowa możliwość naniesienia poprawek
 • Kosztorys z linkami do materiałów
 • Konsultacja z projektantem

 

Możliwość płatności w ratach

Projekt Maksymalny

3000Zł Cena za pomieszczenie – do 20m2

 • 3 propozycje ustawienia wnętrz mebli
 • Piękne i fotorealistyczne wizualizacje 3D
 • Jednorazowa możliwosc naniesienia poprawek
 • Kosztorys z linkami do materiałów
 • Konsultacja z projektantem
 • Dokumentacja techniczna dla ekipy (rysunki techniczne hydrauliki, elektryki, ogrzewanie podłogowe, pokrycie ścian itp)

 

Możliwość płatności w ratach

Projektowanie Kuchni Online

W XXI wieku większość z nas jest wiecznie zabieganych i nie ma na nic czasu, z drugiej coraz więcej jest rozwiązań, które pozwalają ten czas zaoszczędzić. Podobnie jest w przypadku aranżacji kuchni. Projekt kuchni online to możliwość zaoszczędzenia wielu godzin, które trzeba by było poświęcić na spotkania z projektantem. Nasi architekci wykonają projekty kuchni zdalnie. Znajomość rynku i doświadczenie w branży pozwala im stworzyć przestrzeń spełniającą Państwa oczekiwania, maksymalnie funkcjonalne i w pełni wykorzystujące przestrzeń. Projekty kuchni tworzone są przy wykorzystaniu nowoczesnego programu pozwalającego na stworzenie realistycznych wizualizacji 3D. Dzięki temu z łatwością można sobie wyobrazić, jak będzie prezentowało się gotowe wnętrze. Wraz z wizualizacją otrzymają również Państwo szczegółowy spis materiałów, mebli i dodatków z linkami do produktów. Dzięki temu z łatwością będzie można wcielić projekt w życie.

Dlatego aby przygotować idealny projekt kuchni online prosimy Państwa wysyłać swoje preferencje i rzut na nasz adres mailowy: [email protected] 

Projekt Kuchni Zdalnie

W XXI wieku większość z nas jest wiecznie zabieganych i nie ma na nic czasu, z drugiej coraz więcej jest rozwiązań, które pozwalają ten czas zaoszczędzić. Podobnie jest w przypadku aranżacji kuchni. Projekt kuchni online to możliwość zaoszczędzenia wielu godzin, które trzeba by było poświęcić na spotkania z projektantem. Nasi architekci wykonają projekty kuchni zdalnie. Znajomość rynku i doświadczenie w branży pozwala im stworzyć przestrzeń spełniającą Państwa oczekiwania, maksymalnie funkcjonalne i w pełni wykorzystujące przestrzeń. Projekt kuchni online tworzony jest przy wykorzystaniu nowoczesnego programu pozwalającego na stworzenie realistycznych wizualizacji 3D. Dzięki temu z łatwością można sobie wyobrazić, jak będzie prezentowało się gotowe wnętrze. Wraz z wizualizacją otrzymają również Państwo szczegółowy spis materiałów, mebli i dodatków z linkami do produktów. Dzięki temu z łatwością będzie można wcielić projekt w życie.

Opinie o nas

reviews Przeczytaj wszystkie opinie

  Skąd wiesz o Nas?

  Inne Pomieszczenia: