PROJEKT KUCHNI ONLINE


Projektowanie Kuchni

Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. To właśnie tutaj przygotowywane są wszystkie posiłki. Bardzo często całą rodziną zasiada się tam też do śniadania czy obiadu. We współczesnych projektach kuchnia zwykle połączona jest z salonem i wtedy staje się prawdziwym sercem domu. Właśnie dlatego tak ważne jest stworzenie wnętrza, które będzie funkcjonalne, estetycznie dopasowane do pozostałych pomieszczeń i spełniające wszystkie wymagania mieszkańców. Dobrym rozwiązaniem może być projekt kuchni online.

Projekt Kuchni (Proces Realizacji)

Projekt Kuchni Online jest to jedno z najlepszych rozwiązań projektowych dla osób którzy większość czasu spędzają w pracy i fizycznie nie mają czasu na projektowanie. Dlatego, nasze biuro projektowe Senkoart Design jest w stanie pomóc Państwu w projektowaniu kuchni przez Internet. Każdy z naszych doświadczonych projektantów jest w stanie zdalnie przygotować dla Państwa przytulny i funkcjonalny projekt kuchni online. Każdy nasz projekt to idealne przemyślane wykorzystywanie powierzchni żeby urządzić kuchnię tak, aby gospodarka mogła maksymalnie efektywnie wykorzystać jej przestrzeń podczas przygotowania pysznych śniadań, obiadów i kolacji.

Kuchnia otwarta, czyli połączona z salonem optycznie powiększa wnętrze. Daje możliwość kontaktu pomiędzy domownikami. Ma jednak swoje wady – nawet najlepsza wentylacja nie jest w stanie usunąć zapachów, które powstają podczas gotowania i rozchodzą się po całym mieszkaniu. Nie możemy też jej zamknąć i zasłonić na przykład niepozmywanych po posiłku naczyń. 

Projektowanie kuchni online

Projekt Kuchni Zdalnie

W XXI wieku większość z nas jest wiecznie zabieganych i nie ma na nic czasu, z drugiej coraz więcej jest rozwiązań, które pozwalają ten czas zaoszczędzić. Podobnie jest w przypadku aranżacji kuchni. Projekt kuchni online to możliwość zaoszczędzenia wielu godzin, które trzeba by było poświęcić na spotkania z projektantem. Nasi architekci wykonają projekty kuchni zdalnie. Znajomość rynku i doświadczenie w branży pozwala im stworzyć przestrzeń spełniającą Państwa oczekiwania, maksymalnie funkcjonalne i w pełni wykorzystujące przestrzeń. Projekt kuchni online tworzony jest przy wykorzystaniu nowoczesnego programu pozwalającego na stworzenie realistycznych wizualizacji 3D. Dzięki temu z łatwością można sobie wyobrazić, jak będzie prezentowało się gotowe wnętrze. Wraz z wizualizacją otrzymają również Państwo szczegółowy spis materiałów, mebli i dodatków z linkami do produktów. Dzięki temu z łatwością będzie można wcielić projekt w życie.

Nowoczesne Projekty Kuchni

​Nowoczesne projekty kuchni powinny spełniać kilka cech. Przede wszystkim kuchnia w nowych aranżacjach to kuchnia otwarta. Musi więc nie tylko sama w sobie stanowić spójną całość, ale i pasować do pomieszczeń w strefie dziennej. Nie jest już postrzegana tylko jako miejsce do gotowania, ale jako część przestrzeni, w której spędza się dużo czasu. W związku z tym projekt kuchni online powinien być atrakcyjny pod względem zagospodarowania przestrzeni, jak i samych walorów estetycznych. W przypadku większego metrażu świetnie sprawdza się urozmaicenie aranżacji wyspą albo dodanie wysokiego barku. Nowoczesne projekty kuchni to jednak nie tylko wygląd, ale także możliwość dostosowania przestrzeni do swoich potrzeb – dopasowanie poziomu blatów, piekarnik na poziomie umożliwiającym wygodne wyciąganie blach czy inne tego typu udogodnienia. Obecnie prym wśród aranżacji wiodą dwa trendy. Pierwszy z nich to kuchnia minimalistyczna, która świetnie wpasowuje się w obecną modę projektową. Zwykle królują w niej jasne meble na wysoki połysk, które sprawiają, że zabudowa tworzy jedną, gładką całość. Drugi nurt nowoczesnych aranżacji to kuchnia na wzór tych dla profesjonalistów. Taki projekt kuchni jest pełen rozwiązań stwarzających maksymalnie komfortowe warunki do przygotowywania potraw, nowoczesnych sprzętów czy dużej ilości półek mogących pomieścić wiele rodzajów sztućców, garnków czy kuchennych gadżetów.

Wizualizacja 3D Kuchni

Jak urządzić projekt kuchni online?

Obecnie projekty kuchni to praktycznie nieskończona ilość możliwości. Dostępność materiałów, mebli czy gadżetów zwiększających funkcjonalność czy poprawiających komfort życia sprawia, że można się pogubić w ilości propozycji. Zazwyczaj jednak domownicy mają przynajmniej zarys wizji swojej wymarzonej kuchni. Wiedzą, co koniecznie musi się w niej znaleźć, czego absolutnie nie chcą wprowadzać do projektu, a także są w stanie określić swoje oczekiwania. Dla miłośnika gotowania z pewnością podstawą będzie duża przestrzeń robocza. Osoby, które często jedzą na mieście i mało gotują będą mieć już inne priorytety.

Dlaczego warto zlecić projekt projektantom? Samemu trudno wykreować idealny projekt kuchni. Łatwiej powierzyć to zadanie projektantowi, który zbierze wszystkie pomysły w całość i zaproponuje własne rozwiązania, które mogą okazać się jeszcze lepsze. Skorzystanie z pomocy architekta wcale nie musi jednak oznaczać umawiania wielu spotkań. Alternatywą jest projektowanie kuchni online. Takie rozwiązanie to oszczędność pieniędzy, a przede wszystkim czasu – wszystkie szczegóły można omówić przez telefon.

Projektowanie Kuchni Online

W XXI wieku większość z nas jest wiecznie zabieganych i nie ma na nic czasu, z drugiej coraz więcej jest rozwiązań, które pozwalają ten czas zaoszczędzić. Podobnie jest w przypadku aranżacji kuchni. Projekt kuchni online to możliwość zaoszczędzenia wielu godzin, które trzeba by było poświęcić na spotkania z projektantem. Nasi architekci wykonają projekty kuchni zdalnie. Znajomość rynku i doświadczenie w branży pozwala im stworzyć przestrzeń spełniającą Państwa oczekiwania, maksymalnie funkcjonalne i w pełni wykorzystujące przestrzeń. Projekty kuchni tworzone są przy wykorzystaniu nowoczesnego programu pozwalającego na stworzenie realistycznych wizualizacji 3D. Dzięki temu z łatwością można sobie wyobrazić, jak będzie prezentowało się gotowe wnętrze. Wraz z wizualizacją otrzymają również Państwo szczegółowy spis materiałów, mebli i dodatków z linkami do produktów. Dzięki temu z łatwością będzie można wcielić projekt w życie.

Dlatego aby przygotować idealny projekt kuchni online prosimy Państwa wysyłać swoje preferencje i rzut na nasz adres mailowy: [email protected] 

Cennik za Projekt Kuchni
Projekt Minimalny
400
Cena za pomieszczenie - do 15m2
 • 4 propozycje ustawienia wnętrza
 • Konsultacja z projektantem
Projekt Standardowy
1500
Cena za pomieszczenie - do 15m2
 • 3 propozycje ustawienia wnętrza
 • Wizualizacja 3d każdego pomieszczenia
 • Kosztorys z linkami do zakupu materiałów
 • Konsultacja z projektantem
 • Możliwość płatności w ratach
Projekt Maksymalny
2000
Cena za pomieszczenie - do 15m2
 • 3 propozycje ustawienia wnętrza
 • Wizualizacja 3d każdego pomieszczenia
 • Kosztorys z linkami do zakupu materiałów
 • Dokumentacja techniczna dla ekipy (rysunki techniczne hydrauliki, elektryki, ogrzewanie podłogowe, pokrycie ścian itp)
 • Konsultacja z projektantem
 • Możliwość płatności w ratach
Opinie o nas
FORMULARZ KONTAKTOWY
DANE KONTAKTOWE:

Firma: Senkoart Design
ul. Świeradowska 47,  
Warszawa, 02-665
Telefon: +48 660 396 007
Poczta: [email protected]
Strona: www.senkoart.pl
Facebook: facebook.com/senkoart

Zagraniczna siedziba: 
ulica 4968 Yonge Street,
Toronto, M2N 7H1, 

Numer rejestracyjny: 281-117-747

JESTEŚMY W SIECI
Zobacz mnie
Projekty Innych Pomieszczeń:
Telefon: +48 660 396 007
© Wszystkie prawa zastrzeżone - 2020 - Senkoart Interior Design
error: