PROJEKT KUCHNI ONLINE

Kuchnia nowoczesna czy stawiająca na przytulność? Miejsce kulinarnych zmagań czy przestrzeń, w której spędza się czas z rodziną, celebrując posiłki? Kuchnia to serce domu – urządzimy ją zgodnie z tym, co podpowiada Państwa serce.

Zamów

Projektowanie kuchni

Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. To właśnie tutaj przygotowywane są wszystkie posiłki. Bardzo często całą rodziną zasiada się tam również do śniadania czy obiadu. We współczesnych projektach kuchnia zwykle połączona jest z salonem i wtedy staje się prawdziwym sercem domu. Właśnie dlatego tak ważne jest stworzenie wnętrza, które będzie funkcjonalne, estetycznie dopasowane do pozostałych pomieszczeń i spełniające wszystkie wymagania mieszkańców. Dobrym rozwiązaniem może być więc projekt kuchni online.

CENNIK

Etapy współpracy

 • 1. Zapoznanie

  1. Zapoznanie

  Pierwszym krokiem jest poznanie Państwa potrzeb. Chcemy dowiedzieć się, jakie są Państwa oczekiwania względem projektu.

 • 2. Konsultacja

  2. Konsultacja

  Następnie przekażemy Państwu nasze komentarze i poprosimy o przesłanie dodatkowych informacji.

 • 3. Podpisanie umowy

  3. Podpisanie umowy

  Gdy omówimy szczegóły projektu, wyślemy Państwu umowę do podpisania. Poprosimy o mały depozyt, a następnie zaczniemy pracę.

 • 4. Prośba o opinię

  4. Prośba o opinię

  Po wykonaniu i akceptacji projektu poprosimy Państwa o ocenę naszej współpracy. To dla nas bardzo ważne.

 • Dlaczego warto zamówić projekt kuchni zdalnie?

  Projekt kuchni online jest to jedno z najlepszych rozwiązań projektowych dla osób, które większość czasu spędzają w pracy i fizycznie nie mają czasu na projektowanie. Nasze biuro projektowe SenkoArt Design jest w stanie pomóc Państwu w projektowaniu kuchni przez Internet. Każdy z naszych doświadczonych projektantów jest w stanie zdalnie przygotować dla Państwa przytulny i funkcjonalny projekt kuchni online. Każdy nasz projekt jest dokładnie przemyślany. Dbamy o to, aby jak najlepiej zaaranżować każdy fragment pomieszczenia. Dzięki temu nasze projekty kuchni są nie tylko modne, ale i w pełni funkcjonalne.

  Kuchnia otwarta, czyli połączona z salonem optycznie to rozwiązanie, które ma mnóstwo zalet. Przede wszystkim optycznie powiększa wnętrze. Niewielka kuchnia i mały salon połączone w jedno pomieszczenie tworzą naprawdę praktyczne i przestronne wnętrze. Dodatkowo salon z aneksem kuchennym daje możliwość stałego kontaktu pomiędzy domownikami i jest świetnie sprawdza się u osób, które często przyjmują gości.

  Jak stworzyć projekt kuchni online?

  Obecnie projekty kuchni to praktycznie nieskończona ilość możliwości. Dostępność materiałów, mebli czy gadżetów zwiększających funkcjonalność oraz poprawiających komfort życia sprawia, że można się pogubić w ilości różnorodnych propozycji. Zazwyczaj jednak domownicy mają przynajmniej zarys wizji swojej wymarzonej kuchni. Wiedzą, co koniecznie musi się w niej znaleźć i czego absolutnie nie chcą wprowadzać do projektu, a także są w stanie określić swoje oczekiwania. Dla miłośnika gotowania z pewnością podstawą będzie duża przestrzeń robocza. Osoby, które często jedzą w restauracjach i mało gotują, będą mieć już inne priorytety.

  Dlaczego warto zlecić projekt kuchni projektantom?

  Samemu trudno wykreować idealny projekt kuchni. Łatwiej powierzyć to zadanie projektantowi, który zbierze wszystkie pomysły w całość i zaproponuje własne rozwiązania, które mogą okazać się jeszcze lepsze. Skorzystanie z pomocy architekta wcale nie musi jednak oznaczać umawiania wielu spotkań. Alternatywą jest projektowanie kuchni online. Takie rozwiązanie to oszczędność pieniędzy, a przede wszystkim czasu – wszystkie szczegóły można omówić przez telefon.

  Projekt kuchni

  Kuchnia powinna być przede wszystkim funkcjonalna i przytulna. To miejsce, gdzie spędza się dużo czasu. Warto więc zaaranżować ją w taki sposób, by codzienne przygotowywanie posiłków i ich spożywanie było jak najprzyjemniejsze. Do tego potrzebna będzie odpowiednia aranżacja kuchni.

  Kuchnia w stylu skandynawskim

  Styl skandynawski zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. Kuchnia urządzona w tym stylu jest bardzo prosta, a jednocześnie efektowna i stylowa. Styl skandynawski stawia na minimalizm, jeśli chodzi o aranżację wnętrz, dokładając do tego naturalne materiały wykończeniowe. Mogłoby się wydawać, że taka kuchnia jest bardzo surowa, jednak nic bardziej mylnego. Naturalne drewno, jasna kolorystyka i proste formy mebli – to wszystko składa się na niezwykle przytulną oraz funkcjonalną kuchnię.

  Aranżacja kuchni nowoczesnej

  Kuchnie nowoczesne znacznie się różnią od kuchni skandynawskich. Tu z kolei króluje blask, gładkie powierzchnie i ciemne, mocne kolory. Projekt kuchni w stylu nowoczesnym zawiera luksusowe materiały wykończeniowe, takie jak marmur, granit, chrom itp. Tego typu kuchnia błyszczy się i jest przy tym bardzo elegancka oraz gustowna. Bardzo często szafki kuchenne w nowoczesnej kuchni są wykończone w mocnym, zwracającym uwagę kolorze, na przykład w czerwieni, zieleni czy graficie. Do tego złote lub srebrne dodatki i kuchnia nabiera luksusowego wykończenia.

  Nowoczesne projekty kuchni

  ​Nowoczesne projekty kuchni powinny spełniać kilka cech. Przede wszystkim jest to kuchnia otwarta. Powinna więc pasować do strefy dziennej i komponować się z nią pod względem kolorystyki i zastosowanych materiałów wykończeniowych. Nie jest już postrzegana tylko jako miejsce do gotowania, ale jako część przestrzeni, w której spędza się dużo czasu. W związku z tym projektowanie kuchni online powinno być atrakcyjne pod względem zagospodarowania przestrzeni, jak i samych walorów estetycznych. W przypadku większego metrażu świetnie sprawdza się urozmaicenie aranżacji wyspą albo dodanie wysokiego barku. Nowoczesne projekty kuchni to jednak nie tylko wygląd, ale także możliwość dostosowania przestrzeni do swoich potrzeb, a mianowicie dopasowanie poziomu blatów, ulokowanie piekarnika na poziomie umożliwiającym wygodne wyciąganie blach czy inne tego typu udogodnienia.

  Jeśli chodzi o aranżację kuchni, obecnie prym wiodą dwa trendy. Pierwszy z nich to kuchnia minimalistyczna, która świetnie wpasowuje się w obecną modę projektową. Zwykle królują w niej jasne meble na wysoki połysk, które sprawiają, że zabudowa tworzy spójną, gładką całość. Drugi nurt nowoczesnych aranżacji to kuchnia na wzór tych dla profesjonalistów. Taki projekt kuchni jest pełen rozwiązań stwarzających maksymalnie komfortowe warunki do przygotowywania potraw, a także stawia na nowoczesne sprzęty oraz dużą ilości półek, które pomieszczą wiele rodzajów sztućców, garnków czy kuchennych gadżetów.

  Projektowanie kuchni online

  Projekt kuchni online to możliwość zaoszczędzenia wielu godzin, które trzeba byłoby poświęcić na spotkania z projektantem. Nasi architekci wykonają projekty kuchni zdalnie. Znajomość rynku i doświadczenie w branży pozwala im stworzyć przestrzeń spełniającą Państwa oczekiwania, maksymalnie funkcjonalną i w pełni wykorzystującą dostępną przestrzeń. Projekty kuchni tworzone są przy wykorzystaniu nowoczesnego programu pozwalającego na stworzenie realistycznych wizualizacji 3D. Dzięki temu z łatwością można wyobrazić sobie, jak będzie prezentowało się gotowe wnętrze. Wraz z wizualizacją otrzymają również Państwo szczegółowy spis materiałów, listę mebli oraz dodatków wraz z linkami do produktów. Dzięki temu z łatwością będą mogli Państwo wcielić projekt w życie.

  Byśmy mogli przygotować dla Państw idealny projekt kuchni online, prosimy o opisanie swoich preferencji i przesłanie nam rzutu kuchni na adres mailowy: [email protected].

  Opinie o SenkoArt Design

  Opinie o Senkoart Design

  Możesz nas znaleźć tutaj:

 • homebook
 • homomy
 • facebook
 • deccoria
 • Rynek pierwotny
 • behance
 • domni
 • instagram
 • FORMULARZ KONTAKTOWY

   Plan Realizacji

   Skąd wiesz o Nas?

   Inne pomieszczenia: