Kuchnia na wymiar z drewnianym blatem

Zamów

Drewniana kuchnia na wymiar – dzięki niej masz mnóstwo możliwości

Czy właśnie urządzasz nowy dom i planujesz zaaranżować kuchnię? A może Twoja dotychczasowa kuchnia wymaga remontu albo pragniesz jakichś zmian w życiu? Jeśli marzysz o czymś pięknym, wyjątkowym, stylowym, niepowtarzalnym i jednocześnie ponadczasowym, to szara kuchnia z drewna sprawdzi się doskonale! Przedstawiamy niepowtarzalną kuchnię, w której głównie wykorzystujemy drewno. Wyjaśniamy także, dlaczego kuchnia na wymiar to strzał w dziesiątkę. Zachęcamy do lektury.

Projekt kuchni na wymiar z elementami drewna

Przedstawiamy niesamowity projekt kuchni z drewna wykonany w stylu nowoczesnym. Całość utrzymana jest w modnych kolorach szarości, które ocieplają elementy drewna z pięknymi naturalnymi słojami. Aneks kuchenny został maksymalnie zagospodarowany. Zabudowa kuchenna jest w kształcie litery „L”, a z boku całość idealnie doświetla światło naturalne z dużego okna. Całość została zabudowana do sufitu wieloma szafkami i szufladami w kolorze szarości. Drewno zostało wykorzystane w blacie, przestrzeni między blatem a górnymi szafkami, a także jednym pasem szafek nad blatem. Całość jest spójna oraz elegancka.

Czarne sprzęty AGD, czarny zlewozmywak i armatura nadają charakteru całości. Kuchnia zawiera podłogę z jasnoszarymi płytkami, w pozostałym pomieszczeniu podłoga jest drewniana. Duże okno udekorowano piękną czarną roletą o grubości 5 cm. Całość jest niezwykle nowoczesna, klimatyczna i elegancka. Tuż obok kuchni ulokowano stół z drewnianym blatem i czarnymi nogami, a także krzesłami z obiciem welurowym w kolorze modnego granatu oraz czarnymi nogami.

Zaprezentowano projekt kuchni na wymiar, który wykorzystuje elementy drewna i modnej dziś szarości. Kuchnia na wymiar to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz maksymalnie zagospodarować przestrzeń, cenisz sobie funkcjonalność pomieszczenia, wygodę użytkowania i zależy Ci na niebanalnym designie. W takiej kuchni przygotowywanie posiłków i przebywanie to czysta przyjemność! Z SenkoArt Design spełnisz marzenia o wyjątkowej kuchni.

Ponadczasowa aranżacja kuchni z drewnem

Jedną z głównych zalet kuchni projektowanych na indywidualne zamówienie jest fakt, że można określić dowolną ilość i rodzaj szafek, szuflad, półek, regałów itp. Wybór jest ogromny, a dzięki temu można stworzyć wnętrze funkcjonalne oraz piękne. Przed projektowaniem kuchni na wymiar trzeba zastanowić się, jakie przedmioty posiadasz w największej ilości i jakich sprzętów używasz, a później można przystąpić do aranżacji. Wyposażenie kuchni powinno być dostosowane między innymi do wymiarów, kształtu, układu pomieszczenia, stopnia nasłonecznienia, dostępności do gniazdek elektrycznych.

Z SenkoArt Design bez wychodzenia z domu, możesz spełnić marzenia o cudownej kuchni. Oferujemy wizualizację 3d, a także profesjonalną bieżącą obsługę, służymy pomocą i fachową radą. Meble na wymiar pozwolą na maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w taki sposób, aby kuchnia drewniana na wymiar była funkcjonalna, użyteczna, a przebywanie i przygotowywanie posiłków sprawiało przyjemność. Meble na wymiar pozwolą na zaspokojenie potrzeb całej rodziny. Każdą wnękę można zagospodarować, nawet najtrudniej dostępne przestrzenie mogą stać się użyteczne poprzez zastosowanie innowacyjnych rozwiązań architektonicznych.

Meble na wymiar – ergonomia przede wszystkim

W aranżacji kuchni ergonomia jest najważniejszą kwestią. Kuchnia na wymiar pozwala na dostosowanie wysokości i szerokości szafek do danego pomieszczenia oraz do potrzeb klienta. Można zdecydować się na meble modułowe – to Ty zdecydujesz co chcesz mieć w kuchni, a projektant stworzy cudowne i funkcjonalne wnętrze z ich wykorzystaniem. Czasami zdarza się, że pomieszczenie ma niestandardowy kształt, a jego aranżacja może być prawdziwym wyzwaniem. Dla projektantów to pestka! Nasi profesjonaliści zaprojektują meble o niestandardowych wymiarach i dostosują je do pomieszczenia oraz potrzeb inwestora.

Dla projektanta wnętrz każdy detal jest istotny, dlatego każdy mebel jest idealnie dopasowywany do zabudowy poszczególnych sprzętów AGD. Sprzęty te dziś stanowią same w sobie dekoracje, zatem często w projektach są aranżowane w taki sposób, że ich niebanalny design jest podkreślany.

Kuchnia z drewna jest stale modna

Meble z drewna są symbolem trwałości. Aktualnie drewno jest jednym z najpopularniejszych materiałów, które wykorzystywane jest w wielu aranżacjach. Na rynku jest dostępnych kilka materiałów, które wyglądają jak drewno, to np.: płyty laminowane, płyty MDF, czy fornir. Drewno posiadające naturalne słoje wprowadza niesamowity klimat w pomieszczeniu. Drewno może być wykorzystane w kuchni w różnych elementach:

Kuchnia z aneksem kuchennym

Aktualnie, większość nowoczesnych projektów zawiera połączenie kuchni z jadalnią i salonem. Rozwiązanie to jest bardzo wygodne i sprzyja wzajemnym relacjom domowników. Rozwiązanie to także powiększa optycznie pomieszczenie. Aneks kuchenny z salonem można wydzielić poprzez zastosowanie różnych materiałów na podłodze, wstawieniem ścianki np. z lameli lub ulokowaniem wyspy kuchennej.

FORMULARZ KONTAKTOWY

    Plan Realizacji

    Skąd wiesz o Nas?

    Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy naszego ruchu. View more
    Przyjmij