PROJEKT POKOJU DZIECIĘCEGO ONLINE

Projekt Pokoju Dziecka Online

Projekt Pokoju Dziecka jest nie jest taki łatwy za stworzenia jak może się wydawać. Jest to miejsce, które często ulega przeobrażeniom, gdyż wraz z wiekiem dziecka zmieniają się jego potrzeby.  W pokoju dziecięcym powinny być wydzielone cztery strefy. Strefa snu, czyli łóżko dostosowane do wieku dziecka. Strefa nauki to biurko i krzesło z możliwością regulowania wysokości blatu czy siedziska. Strefę zabawy stanowi zazwyczaj wolna przestrzeń na podłodze, gdzie dziecko może bawić się zabawkami czy budować z klocków. Jako czwartą uznajemy strefę przechowywania, czyli szafy, komody, szuflady. W projektowaniu pokoju dziecięcego należy uwzględnić je wszystkie.

Wizualizacja 3D Pokoju Dziecięcego

Aranżacja Pokoju Dziecięcego Online

Meble powinny być dostosowane do wieku dziecka i jego potrzeb.

Oświetlenie powinno obejmować dużo światła naturalnego, górną lampę oświetlającą całość i lampkę na biurko. W przypadku niemowląt i młodszych dzieci konieczna jest lampka nocna ułatwiająca zasypianie. Ściany w pokoju dziecięcym malujemy na jasne kolory – biały lub delikatne pastelowe odcienie. Dzięki temu nie będą działały drażniąco na umysł małego dziecka. Będą za to doskonałym tłem na różne ścienne ozdoby i dekoracje.

W przypadku projektowania pomieszczeń dla najmłodszych dzieci aranżacja wnętrza wykonywana jest według koncepcji rodziców.
Natomiast gdy mamy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, warto wraz z nimi zaplanować wystrój pokoju, w którym będą spędzać czas.

Dzięki dostępowi do ciekawych mebli oraz nietuzinkowych fototapet możemy odzwierciedlić charakter pociechy w projekcie jej pokoju. Czasy klasycznego różu dla dziewczynek i błękitu dla chłopców już dawno za nami. Dinozaury, piraci, jednorożce, syrenki, współczesne rozwiązania dają duże możliwości. Pokój przedszkolaka to przestrzeń, w której chętnie zadomowią się ciekawe dodatki: fantazyjne lampy w formie balonów, wesołe grafiki i fototapety. W takim wnętrzu nie tylko miłej przebywać. Stymuluje ono także kreatywność, kształtuje gust oraz sprawia, że z chęcią zaproszą do siebie kolegów i koleżanki.

Projekt Pokoju Dziecięcego Online

Stylistykę urządzania poszczególnych pomieszczeń determinuje wystrój całego mieszkania lub domu. Pomieszczenia powinny tworzyć ze sobą kompozycyjną całość. Jasne farby, lekkie materiały, meble w stylu minimalistycznym powiększają przestrzeń każdego pomieszczenia dlatego, jeśli jest ono małe ogranicz paletę kolorystyczną do lekkich odcieni i motywów. Pamiętajmy także o własnym komforcie i wybierzmy zmywalne tapety lub farby oraz meble wykonane z materiałów, o których czystość łatwo zadbać (bezpieczne tworzywa sztuczne, lakierowane płyty drewnopochodne).

Potrzeby maluchów zmieniają się z miesiąca na miesiąc. Jeśli planujemy pokoik dla niemowlaka, warto wyposażyć go w niezbędne sprzęty i jednocześnie zaplanować tak, aby łatwo zmienić jego wygląd w przyszłości pod kątem wymagań kolejnych etapów rozwoju małego człowieka. Uniwersalne, jasne ściany i podłogi łatwiej przyjmą zmianę w postaci nowego koloru mebli i dodatków.

Projekt Pokoju Dziecka przez Internet

Samym projektem pokoju dziecka  możemy także stymulować rozwój malucha i dostarczać mu zabawy. Na przestrzeni lat coraz większą popularność zyskują takie rozwiązania jak fragment ściany pomalowany magnetyczną farbą imitującą powierzchnię tablicy, łóżko w kształcie domku czy trójwymiarowe dywany. Tablica magnetyczna na ścianie pomaga w nauce literek, rozwija talent plastyczny, może ona służyć także do przyczepiania zdjęć i pierwszych rysunków. Niektórzy rodzice decydują się na białą tapetę do rysowania, pozwalając tym samym, aby ich pociecha była współautorem swojego otoczenia.

Umiejętne projektowanie pokoju dziecka chodzącego do szkoły to sztuka. Takie pomieszczenia wymaga zapewnienia odpowiedniej przestrzeni przechowywania na książki oraz biurka i krzesła o regulowanej wysokości, dostosowanej do zmieniającego się szybko wzrostu.

Korzystając z wiedzy i doświadczenia, projektujemy pokoje dla dzieci w różnym wieku. Potrafimy doradzić najlepsze rozwiązania, tworzymy przestrzenie funkcjonalne, piękne i wpisane w gusta klientów. W projektowanie każdego pokoju dziecięcego wkładamy całe serce, korzystamy z doświadczenia i wiedzy. U nas zamówisz projekt w korzystnych cenach

Cennik za Projekt Sypialni
Projekt Minimalny
300
Cena za pomieszczenie - do 15m2
 • 4 propozycje ustawienia wnętrza
 • Konsultacja z projektantem
Projekt Standardowy
1500
Cena za pomieszczenie - do 15m2
 • 3 propozycje ustawienia wnętrza
 • Wizualizacja 3d każdego pomieszczenia
 • Kosztorys z linkami do zakupu materiałów
 • Konsultacja z projektantem
 • Możliwość płatności w ratach
Projekt Maksymalny
2000
Cena za pomieszczenie - do 15m2
 • 3 propozycje ustawienia wnętrza
 • Wizualizacja 3d każdego pomieszczenia
 • Kosztorys z linkami do zakupu materiałów
 • Dokumentacja techniczna dla ekipy (rysunki techniczne hydrauliki, elektryki, ogrzewanie podłogowe, pokrycie ścian itp)
 • Konsultacja z projektantem
 • Możliwość płatności w ratach
Opinie o nas
FORMULARZ KONTAKTOWY
DANE KONTAKTOWE:

Firma: Senkoart Design
ul. Świeradowska 47,  
Warszawa, 02-665
Telefon: +48 660 396 007
Poczta: [email protected]
Strona: www.senkoart.pl
Facebook: facebook.com/senkoart

Zagraniczna siedziba: 
ulica 4968 Yonge Street,
Toronto, M2N 7H1, 

Numer rejestracyjny: 281-117-747

JESTEŚMY W SIECI
Zobacz mnie
Telefon: +48 660 396 007
© Wszystkie prawa zastrzeżone - 2020 - Senkoart Interior Design
error: