PROJEKT POKOJU DZIECIĘCEGO ONLINE

Pokój dziecięcy to azyl dla Twojego dziecka. Pokażemy jak urządzić go stosownie do wieku i potrzeb niemowlaka, małej księżniczki, nastoletniego podróżnika, ucznia czy też rodzeństwa.

PROJEKT POKOJU DZIECIĘCEGO ONLINE

Aranżacja Pokoju Dziecięcego Online

Meble powinny być dostosowane do wieku dziecka i jego potrzeb.

Oświetlenie powinno obejmować dużo światła naturalnego, górną lampę oświetlającą całość i lampkę na biurko. W przypadku niemowląt i młodszych dzieci konieczna jest lampka nocna ułatwiająca zasypianie. Ściany w pokoju dziecięcym malujemy na jasne kolory – biały lub delikatne pastelowe odcienie. Dzięki temu nie będą działały drażniąco na umysł małego dziecka. Będą za to doskonałym tłem na różne ścienne ozdoby i dekoracje.

Dzięki dostępowi do ciekawych mebli oraz nietuzinkowych fototapet możemy odzwierciedlić charakter pociechy w projekcie jej pokoju. Czasy klasycznego różu dla dziewczynek i błękitu dla chłopców już dawno za nami. Dinozaury, piraci, jednorożce, syrenki, współczesne rozwiązania dają duże możliwości. Pokój przedszkolaka to przestrzeń, w której chętnie zadomowią się ciekawe dodatki: fantazyjne lampy w formie balonów, wesołe grafiki i fototapety. W takim wnętrzu nie tylko miłej przebywać. Stymuluje ono także kreatywność, kształtuje gust oraz sprawia, że z chęcią zaproszą do siebie kolegów i koleżanki.

Projekt Pokoju Dziecięcego Online

Stylistykę urządzania poszczególnych pomieszczeń determinuje wystrój całego mieszkania lub domu. Pomieszczenia powinny tworzyć ze sobą kompozycyjną całość. Jasne farby, lekkie materiały, meble w stylu minimalistycznym powiększają przestrzeń każdego pomieszczenia dlatego, jeśli jest ono małe ogranicz paletę kolorystyczną do lekkich odcieni i motywów. Pamiętajmy także o własnym komforcie i wybierzmy zmywalne tapety lub farby oraz meble wykonane z materiałów, o których czystość łatwo zadbać (bezpieczne tworzywa sztuczne, lakierowane płyty drewnopochodne).

Potrzeby maluchów zmieniają się z miesiąca na miesiąc. Jeśli planujemy pokoik dla niemowlaka, warto wyposażyć go w niezbędne sprzęty i jednocześnie zaplanować tak, aby łatwo zmienić jego wygląd w przyszłości pod kątem wymagań kolejnych etapów rozwoju małego człowieka. Uniwersalne, jasne ściany i podłogi łatwiej przyjmą zmianę w postaci nowego koloru mebli i dodatków.

Proces Współpracy

 • 1. Zapoznanie się

  Pierwszym krokiem musimy poznać Państwa potrzeby w projekcie, zapoznać się z przesłanym rzutem, oczekiwaniami i zadaniem technicznym

 • 2. Konsultacja

  Po zapoznaniu się, dokonamy swoich komentarzy i poprosimy o dosłanie dodatkowych niezbędnych danych. Zaproponujemy swoj

 • 3. Podpisanie Umowy

  Gdy omówimy wszystkie szczegóły projektanckie, wyślemy umowę do zapoznania się i podpisu. Poprosimy o mały depozyt i zaczniemy pracę.

 • 4. Poprosimy o Opinie

  Po wykonaniu i akceptacji projektu, poprosimy Państwa ocenić naszą współpracę, aby inne osoby mogli później skorzystać z naszych usług.

Projekt pokoju dla nastolatka

Gdy urządzamy pokój dla nastolatka, to weźmy pod uwagę wszystkie jego potrzeby. W takim pokoju powinno oczywiście znajdować się biurko. Jednak nie wybierajmy wszystkiego za dziecko. Pozwólmy nastolatkowi wybrać meble do swojego pokoju i nie krytykujmy jego gustu. Pamiętajmy, że bycie nastolatkiem to czas, w którym kształtuje się tożsamość młodego człowieka. W tym okresie człowiek miewa naprawdę różne pomysły i niektóre z nich z całą pewnością nie będą się podobać rodzicom. Jednak pozwólmy dziecku urządzić swój pokój nawet jeżeli będzie on po prostu brzydki. To w końcu jego pokój i to nasze dziecko ma tam się czuć dobrze, a nie my. Jeżeli dziecko chce różowe ściany, to niech na takie zostaną przemalowane. Za pewien czas pewnie zmieni się wizja nastolatka i będzie chciał przemalować ściany na inny kolor. Nie zabraniajmy mu tego. Niech ze swoim pokojem robi to co mu się podoba. Oczywiście pod warunkiem, że nie będzie nas to zbyt dużo kosztować. O kwestiach finansowych warto rozmawiać z nastolatkiem i wyznaczyć jakąś granicę, w której ma się on zmieścić ze swoimi pomysłami. W ten sposób nauczymy dziecko nie tylko samodzielności, ale i odpowiedzialności.

Pokój Dziecięcy

Przez lata uważano, że pokój dla dziewczynki powinien być różowy, a pokój dla chłopca koniecznie powinien zostać pomalowany na niebiesko. Dzisiaj nadal różowy kojarzy się z małymi dziewczynkami, a niebieski z chłopcami. Jednak pokoje dziecięce są urządzone w naprawdę różnorodny sposób. W ostatnich czasach bardzo popularne stały się białe pokoje dziecięce. Na taki pokój malowano zarówno pokoje dziewczynek, jak i chłopca. Można powiedzieć, że jest to bardzo praktyczne, tanie oraz wygodne rozwiązanie. Taki pokój dziecięcy bowiem wystarczy udekorować kolorowymi dodatkami i będzie wyglądać pięknie. Oczywiście w pewnym momencie białe ściany w pokoju dziecka nie są najlepszym rozwiązaniem. Szybko bowiem będą one ozdobione artystycznymi rysunkami naszych dzieci. Jednak faktem jest również to, że obojętnie na jaki kolor pomalujemy ściany, to i tak w pewnym momencie zostaną one pomalowane. Warto więc pomyśleć o specjalnej farbie na ściany, która pozwoli dzieciom bezkarnie po niej malować. Dzisiaj można z łatwością taką farbę kupić i wydaje się, że jest to najlepsze rozwiązanie.

Pokój dla chłopca

Wiele zależy od wieku dziecka. Inaczej przecież będzie wyglądał pokój kilkulatka, a inaczej zostanie urządzony pokój nastolatka. Płeć dziecka oczywiście również ma ogromne znaczenie. Pokój dla dziewczynki z całą pewnością zostanie urządzony w inny sposób niż pokój dla chłopca. To wszystko należy wziąć pod uwagę zanim zaczniemy urządzać pokój dla swojego dziecka. Warto też wziąć pod uwagę potrzeby dziecka. Pozwólmy mu wybrać kolor ścian bądź inne rzeczy. W końcu to ma być pokój dziecka, a nie nasz. Wydaje się, że jako rodzice często o tym zapominamy i urządzamy pokoje dziecięce według własnych upodobań. Zapominamy o potrzebach naszego dziecka i o tym, że nawet kilkulatek może już mieć jakieś swoje ulubione kolory bądź lubić konkretne przedmioty, których obecność w pokoju sprawiłaby mu ogromną przyjemność.

Pokój dla dziewczynki

W pewnym momencie każdego rodzica czeka urządzanie pokoju dziecięcego. Zazwyczaj zabieramy się za tę czynność z ogromną przyjemnością i z zapałem. Marzy nam się piękny pokój dziecięcy, w którym będzie znajdować się dosłownie wszystko. Oczywiście najczęściej urządzaniem takiego pokoju zajmuje się mama. To właśnie kobieta przeważnie decyduje o tym jakie meble oraz ozdoby będą znajdować się w takim pomieszczeniu.

Jeżeli mamy córkę, to urządzenie pięknego pokoju wydaje się znacznie łatwiejsze. Pokój dziecięcy dla dziewczynki urządza się stosunkowo prosto. W końcu wszystkie małe dziewczynki lubią różowy kolor i mają wiele zabawek. Wystarczy jedynie kupić odpowiednie meble oraz łóżko i sprawić, że w pokoju będzie kolorowo. Małe dzieci uwielbiają kolory, więc z całą pewnością będą czuć się dobrze w takim pomieszczeniu. Pokój dziecięcy dla małego dziecka powinien być bardzo praktyczny, ale niestety często o tym zapominamy.

Jak urządzić pokój dziecięcy dla dziewczynki?

Wydaje się, że pokoje dla nastolatków jest znacznie łatwiej urządzić. Dzieci w tym wieku przeważnie już wiedzą jak ma wyglądać ich pokój. Właściwie rodzice nie muszą się nad niczym zastanawiać. Jedynym problemem zostaje kwestia finansowa, ponieważ oczekiwania nastolatka są czasami bardzo kosztowne. Jeżeli widzimy, że nasze dziecko chciałoby mieć taki pokój, który będzie nas sporo kosztować, to warto z nim porozmawiać. Można wspólnie znaleźć jakieś tańsze rozwiązania. Dzisiaj jest wiele możliwości i można naprawdę pięknie urządzić pokój za niewielkie pieniądze. Związane jest to co prawda z tym, że urządzenie takiego pokoju zajmie nam więcej czasu. Być może niektóre rzeczy będziemy w stanie zrobić osobiście i w ten sposób zaoszczędzimy trochę pieniędzy. Można też zaproponować dziecku, żeby coś zrobiło samemu. Takie zadanie powinno być dla niego przyjemne, ponieważ to będzie jego pokój i pozwolenie nastolatkowi na jego samodzielne urządzenie jest bardzo ważne.

Projekt pokoju dla kilkulatniego dziecka

W pewnym momencie każdego rodzica czeka urządzanie pokoju dziecięcego. Zazwyczaj zabieramy się za tę czynność z ogromną przyjemnością i z zapałem. Marzy nam się piękny pokój dziecięcy, w którym będzie znajdować się dosłownie wszystko. Oczywiście najczęściej urządzaniem takiego pokoju zajmuje się mama. To właśnie kobieta przeważnie decyduje o tym jakie meble oraz ozdoby będą znajdować się w takim pomieszczeniu.

Projekt Pokoju Dziecka Online

Projekt Pokoju Dziecka jest nie jest taki łatwy za stworzenia jak może się wydawać. Jest to miejsce, które często ulega przeobrażeniom, gdyż wraz z wiekiem dziecka zmieniają się jego potrzeby.  W pokoju dziecięcym powinny być wydzielone cztery strefy. Strefa snu, czyli łóżko dostosowane do wieku dziecka. Strefa nauki to biurko i krzesło z możliwością regulowania wysokości blatu czy siedziska. Strefę zabawy stanowi zazwyczaj wolna przestrzeń na podłodze, gdzie dziecko może bawić się zabawkami czy budować z klocków. Jako czwartą uznajemy strefę przechowywania, czyli szafy, komody, szuflady. W projektowaniu pokoju dziecięcego należy uwzględnić je wszystkie.

Projekt Pokoju Dziecka przez Internet

Samym projektem pokoju dziecka  możemy także stymulować rozwój malucha i dostarczać mu zabawy. Na przestrzeni lat coraz większą popularność zyskują takie rozwiązania jak fragment ściany pomalowany magnetyczną farbą imitującą powierzchnię tablicy, łóżko w kształcie domku czy trójwymiarowe dywany. Tablica magnetyczna na ścianie pomaga w nauce literek, rozwija talent plastyczny, może ona służyć także do przyczepiania zdjęć i pierwszych rysunków. Niektórzy rodzice decydują się na białą tapetę do rysowania, pozwalając tym samym, aby ich pociecha była współautorem swojego otoczenia.

Umiejętne projektowanie pokoju dziecka chodzącego do szkoły to sztuka. Takie pomieszczenia wymaga zapewnienia odpowiedniej przestrzeni przechowywania na książki oraz biurka i krzesła o regulowanej wysokości, dostosowanej do zmieniającego się szybko wzrostu.

Korzystając z wiedzy i doświadczenia, projektujemy pokoje dla dzieci w różnym wieku. Potrafimy doradzić najlepsze rozwiązania, tworzymy przestrzenie funkcjonalne, piękne i wpisane w gusta klientów. W projektowanie każdego pokoju dziecięcego wkładamy całe serce, korzystamy z doświadczenia i wiedzy. U nas zamówisz projekt w korzystnych cenach

Cennik na Pokój Dziecięcy

Projekt Minimalny

500 Zł Cena za pomieszczenie – do 15m2

 • 4 propozycje ustawienia wnętrz mebli
 • Konsultacja z projektantem

Projekt Standartowy

2000 Zł Cena za pomieszczenie – do 15m2

 • 3 propozycje ustawienia wnętrz mebli
 • Piękne i fotorealistyczne wizualizacje 3D
 • Jendorazowa możliwość naniesienia poprawek
 • Kosztorys z linkami do materiałów
 • Konsultacja z projektantem

 

Możliwość płatności w ratach

Projekt Maksymalny

3000 Zł Cena za pomieszczenie – do 15m2

 • 3 propozycje ustawienia wnętrz mebli
 • Piękne i fotorealistyczne wizualizacje 3D
 • Jednorazowa możliwosc naniesienia poprawek
 • Kosztorys z linkami do materiałów
 • Konsultacja z projektantem
 • Dokumentacja techniczna dla ekipy (rysunki techniczne hydrauliki, elektryki, ogrzewanie podłogowe, pokrycie ścian itp)

 

Możliwość płatności w ratach

Opinie o nas

reviews Przeczytaj wszystkie opinie

  Skąd wiesz o Nas?

  Inne Pomieszczenia: