PROJEKT ŁAZIENKI ONLINE

Projektowanie łazienki

Projekt łazienki online jest bardzo ważnym elementem w aranżacji wnętrz mieszkania lub domu. Aranżując łazienkę o niedużym metrażu należy pamiętać o tym, żeby była ona funkcjonalna i optycznie większa niż w rzeczywistości. W nowoczesnym budownictwie i w domach jednorodzinnych projektowanie łazienki są zazwyczaj pomieszczeniami dużymi i przestronnymi, które stanowią nie tylko miejsce codziennego użytkowania , ale też strefę relaksu. Największym dylematem przy projektowaniu łazienki jest podjęcie decyzji – prysznic czy wanna. Należy tu uwzględnić indywidualne preferencje domowników. Mamy do wyboru szereg rozwiązań – łazienkę z wanną, z kabiną prysznicową, prysznic z kotarą albo połączenie wanny i prysznica.

Projektowanie łazienki online – zaufaj naszym fachowcom, a my zaprojektujemy komfortowy i funkcjonalny projekt łazienki zdalnie przez Internet.

Wybór materiałów

Przy wyborze materiałów, z jakich wykonane są meble należy pamiętać, że łazienka jest pomieszczeniem narażonym na zmiany temperatur i działanie wilgoci.  Meble zazwyczaj wykonane są z płyt laminowanych, akrylowych, fornirowanych czy też z płyt HPL. Dlatego projektowanie łazienki online jest wspaniałym rozwiązaniem. Płytki przeznaczone do łazienek powinny być antypoślizgowe, o niskiej nasiąkliwości i ścieralności. Łatwe do utrzymania w czystości i nieulegające zniszczeniu pod wpływem wody, detergentów i środków czyszczących. Projektując oświetlenie do łazienki należy pamiętać, że wybór jedynie oświetlenia górnego spowoduje, że pozostała część pomieszczenia będzie niedoświetlona. Oprócz dodatkowego oświetlenia w łazience stosujemy też doświetlenia lustra, dzięki czemu twarz jest lepiej widoczna.

Projekt łazienki

Aranżacja łazienki

Aranżacja łazienki jest dosyć trudna dla osób którzy nie posiadają doświadczenia w projektowaniu wnętrz. W przypadku, gdy Państwo decyduje się na projekt łazienki online, nasi projektanci muszą dostosować się do Państwa potrzeb, ponieważ czasami łazienka użytkowana jest przez osoby starsze czy niepełnosprawne i należy pomieszczenie dostosować do ich potrzeb, aby było to pomieszczenie komfortowe i bezpieczne.

Do niewielkich łazienek wybieramy proste meble, które zajmują niewiele miejsca. Meble przezroczyste lub półprzezroczyste wydają się optycznie mniejsze. Dobrym rozwiązaniem w takim pomieszczeniu jest pralka ładowana od góry, bo nie potrzebuje dużo przestrzeni podczas otwierania. Kosze na pranie powinny być wąskie i wysokie, dzięki temu zapewnią odpowiednią pojemność i minimum zajmowanej przestrzeni. Projektowanie łazienki online.

W niedużych pomieszczeniach dobrze sprawdzają się suszarki na pranie zamocowane pod sufitem. Natomiast w łazienkach dużych można bez problemu postawić suszarkę na pranie na podłodze lub kupić elektryczną suszarkę do ubrań.

Wycena Projektu

Zachęcamy Państwa wysyłać swoje materiały i oczekiwania na nasz email: [email protected]
Po otrzymaniu materiałów dla projektu łazienki, nasz projektant zapozna się, zada niezbędne pytania i wyceni koszt projektowania łazienki online i czas jego oczekiwania.   

3D Wizualizacja Łazienki

Projekt Łazienki Online

Jeśli dysponujemy dużym metrażem, możemy pokusić się o projekt tzw. łazienki wellness, czyli miejsca, które stanie się naszym małym prywatnym Spa. Szeroki wybór wanien i pryszniców z hydromasażem i piękne akcesoria pozwalają na stworzenie prawdziwego azylu, strefy relaksu i regeneracji zmysłów.

Kolejną kategorią są wnętrza łazienki dla gości. Zazwyczaj charakteryzuje je niewielki metraż. Umiejętne urządzenie takiego miejsca to pogodzenie małego rozmiaru z funkcjonalnością i pięknem. Na szczęście producenci armatury i wyposażenia dają wiele możliwości, które gustownie łączą wszystkie te cechy.

Naturalne jest, że chcemy, aby łazienka nie tylko była wyjątkowo praktyczna, ale także cieszyła oko, dlatego tworząc projekt, dbamy o każdy najmniejszy detal. Popularnymi dodatkami nawet w takim wnętrzu, jak łazienka stały się rośliny. Nie wszystkie gatunki sprawdzą się w specyficznych warunkach tego pomieszczenia, jednak wiele z nich z powodzeniem wykorzystać można do dekoracji. Jeśli kochamy naturę, trendy nam sprzyjają.

Projektowanie łazienki online

W procesie projektowania łazienki online wykorzystujemy nowoczesny program, dzięki któremu tworzymy realistyczne wizualizacje 3d. Otrzymują Państwo od nas pliki ze zdjęciami oraz szczegółowym spisem materiałów, mebli i dodatków z linkami do produktów, dzięki czemu łatwo przemienią Państwo projekt w rzeczywiste wnętrze.

Jeśli marzą Państwo o projekcie łazienki i jednocześnie nie chcą Państwo poświęcać wielu cennych godzin na spotkania z projektantem, zapraszamy do skorzystania z usług projektowania online. Doskonała znajomość rynku produktów wyposażenia wnętrz oraz doświadczenie w projektowaniu różnego rodzaju przestrzeni pozwala nam na sprostanie Państwa oczekiwaniom. Z sukcesem zrealizowaliśmy wiele, nawet najbardziej nietypowych projektów łazienek online. Dla Państwa komfortu pozostajemy w kontakcie telefonicznym lub mailowym.

Oferujemy trzy warianty usług, każda w atrakcyjnej cenie. W dwóch opcjach bardziej rozbudowanych zapewniamy realistyczne wizualizacja 3d oraz trzy warianty ustawienia wnętrza. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą projektu łazienki online.

Cennik za Pomieszczenie

Projekt Minimalny
400
Cena za pomieszczenie - do 15m2
 • 4 propozycje ustawienia wnętrza
 • Konsultacja z projektantem
Projekt Standardowy
1400
Cena za pomieszczenie - do 15m2
 • 3 propozycje ustawienia wnętrza
 • Wizualizacja 3d każdego pomieszczenia
 • Kosztorys z linkami do zakupu materiałów
 • Konsultacja z projektantem
 • Możliwość płatności w ratach
Projekt Maksymalny
2000
Cena za pomieszczenie - do 15m2
 • 3 propozycje ustawienia wnętrza
 • Wizualizacja 3d każdego pomieszczenia
 • Kosztorys z linkami do zakupu materiałów
 • Dokumentacja techniczna dla ekipy (rysunki techniczne hydrauliki, elektryki, ogrzewanie podłogowe, pokrycie ścian itp)
 • Konsultacja z projektantem
 • Możliwość płatności w ratach

Opinie o nas

FORMULARZ KONTAKTOWY
DANE KONTAKTOWE:

Firma: Senkoart Design
ul. Świeradowska 47,  
Warszawa, 02-665
Telefon: +48 660 396 007
Poczta: [email protected]
Strona: www.senkoart.pl
Facebook: facebook.com/senkoart

Zagraniczna siedziba: 
ulica 4968 Yonge Street,
Toronto, M2N 7H1, 

Numer rejestracyjny: 281-117-747

JESTEŚMY W SIECI
Zobacz mnie
Słowa kluczowe
Telefon: +48 660 396 007
© Wszystkie prawa zastrzeżone - 2020 - Senkoart Interior Design
error: