PROJEKT ŁAZIENKI ONLINE

Łazienka to bardzo istotne miejsce w każdym domu, dlatego warto szczególnie pomyśleć o tym, by była zarówno funkcjonalną, jak i estetyczną przestrzenią. Tak, aby spełniała wszystkie Państwa oczekiwania.

Zamów

Potrzebują Państwo pomocy przy aranżacji łazienki?

Jeśli marzą Państwo o projekcie łazienki i jednocześnie nie chcą Państwo poświęcać wielu cennych godzin na spotkania z projektantem, zapraszamy do skorzystania z usług projektowania online.

Aranżacja łazienki nie jest prostym zadaniem. Doskonała znajomość rynku produktów wyposażenia wnętrz oraz doświadczenie w projektowaniu różnego rodzaju przestrzeni pozwala nam jednak na sprostanie oczekiwaniom naszych klientów. Z sukcesem zrealizowaliśmy wiele, nawet najbardziej nietypowych projektów łazienek online.

W procesie projektowania łazienki online wykorzystujemy nowoczesny program, dzięki któremu tworzymy realistyczne wizualizacje 3D, w efekcie czego otrzymują Państwo od nas pliki ze zdjęciami oraz szczegółowym spisem materiałów, mebli i dodatków z linkami do produktów, dzięki czemu łatwo przemienią Państwo projekt w rzeczywiste wnętrze.

Oferujemy trzy warianty usług, każdy w atrakcyjnej cenie. W dwóch bardziej rozbudowanych opcjach zapewniamy realistyczne wizualizacje 3D oraz trzy warianty aranżacji wnętrza. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą projektowania łazienki online.

CENNIK

Projekt łazienki online

Jeśli dysponujemy dużym metrażem, możemy pokusić się o projekt tzw. łazienki wellness, czyli miejsce, które stanie się naszym małym prywatnym Spa. Szeroki wybór wanien i pryszniców z hydromasażem oraz piękne akcesoria pozwalają na stworzenie prawdziwej strefy relaksu.

Kolejną kategorią są łazienki dla gości. Zazwyczaj charakteryzuje je niewielki metraż. Umiejętne urządzenie takiego miejsca to pogodzenie małego rozmiaru z funkcjonalnością i pięknem. Na szczęście producenci armatury oraz wyposażenia dają wiele możliwości, które gustownie łączą wszystkie te cechy.

Naturalne jest, że chcemy, aby łazienka nie tylko była wyjątkowo praktyczna, ale także cieszyła oko, dlatego tworząc projekt, dbamy o każdy najmniejszy detal. Popularnymi dodatkami nawet w takim wnętrzu, jak łazienka stały się rośliny. Nie wszystkie gatunki sprawdzą się w specyficznych warunkach tego pomieszczenia, jednak wiele z nich z powodzeniem wykorzystać można do dekoracji. Jeśli kochamy naturę, trendy nam sprzyjają.

Aranżacja łazienki

Aranżacja łazienki jest dosyć trudna dla osób, które nie posiadają doświadczenia w projektowaniu wnętrz. W przypadku, gdy zdecydują się Państwo na projekt łazienki online, nasi projektanci dostosują się do Państwa potrzeb. Gdy łazienka użytkowana jest przez osoby starsze czy osoby z niepełnosprawnością, dbamy o to, by dostosować pomieszczenie do ich potrzeb, aby było to dla nich miejsce komfortowe i bezpieczne.

Do niewielkich łazienek wybieramy proste meble, które zajmują niewiele miejsca. Meble transparentne lub półtransparentne sprawdzą się w takich miejscach idealnie. Dobrym rozwiązaniem w takich pomieszczeniach są także pralki ładowane od góry, ponieważ nie potrzebują dużo przestrzeni podczas otwierania. Kosze na pranie powinny być zaś wąskie i wysokie, dzięki czemu nie będą zajmowały wiele przestrzeni, a przy tym zapewnią odpowiednią pojemność.

W niedużych pomieszczeniach dobrze sprawdzają się również suszarki na pranie zamocowane pod sufitem. Natomiast w łazienkach dużych można bez problemu postawić suszarkę na pranie na podłodze lub kupić elektryczną suszarkę do ubrań.

Projekty łazienki – wybór materiałów

Przy wyborze materiałów, z jakich mają być wykonane meble, należy pamiętać, że łazienka jest pomieszczeniem narażonym na zmiany temperatur i działanie wilgoci. Meble zazwyczaj wykonane są z płyt laminowanych, akrylowych, fornirowanych czy też z płyt HPL. Z kolei płytki przeznaczone do łazienek powinny być antypoślizgowe, o niskiej nasiąkliwości i ścieralności, a także łatwe do utrzymania w czystości i nieulegające zniszczeniu pod wpływem wody, detergentów i środków czyszczących. Projektując oświetlenie do łazienki należy pamiętać, że wybór jedynie oświetlenia górnego spowoduje, że pozostała część pomieszczenia będzie niedoświetlona. Oprócz głównego źródła światła w łazience stosujemy też doświetlenia lustra, a także oświetlenie punktowe.

Jaka powinna być łazienka?

Łazienka to bardzo ważne pomieszczenie w każdym domu i mieszkaniu. Przeznaczeniem tego pomieszczenia jest to, aby mieszkańcy mogli odświeżyć się rano i wieczorem, dlatego też komfortowa wanna lub prysznic to podstawa.

Projekty łazienek powinny być wykonane tak, aby zaspokoić wszystkie potrzeby mieszkańców. Dlatego też przed przystąpieniem do wykonywania konkretnego projektu niezbędna jest rozmowa, podczas której mieszkańcy wyrażą wszystkie swoje oczekiwania. Oczywiście czasami trzeba będzie pójść na kompromis. Zasadniczo jednak projekty łazienek mają odzwierciedlać potrzeby osób, które będą z nich korzystać.

Aranżacje łazienki to bardzo ciekawy temat. Powszechne jest przekonanie, że tylko droga łazienka spełni oczekiwania domowników. Warto jednak wziąć pod uwagę fakt, że na rynku znajdują się różne materiały, te tańsze i te droższe. Dlatego też nie wolno z góry zakładać, że tańsze materiały oznaczają gorsze efekty. Najlepiej przedyskutować wybrane rozwiązania z ekspertem, który doskonale wie, czego można spodziewać się po wykorzystaniu konkretnych materiałów.

Jaka powinna być idealna łazienka?

Czy istnieje łazienka doskonała? Jakie jest jej wyposażenie, wnętrze? Co należy wiedzieć przed zaprojektowaniem tego pomieszczenia we własnym domu lub mieszkaniu? Jest wiele koncepcji, wiele różnych pomysłów. Najważniejsze jednak, aby mieszkańcy domu poczuli, że projekt powstał specjalnie dla nich.

Projekty łazienek są często przygotowywane przy okazji projektów innych pomieszczeń w domu. Czasem wykonuje je ten sam specjalista. Jest to dobra decyzja, ponieważ wtedy wizje wszystkich miejsc w budynku są spójne i nie ma wrażenia przypadkowości i chaosu. Dzięki temu domownicy dobrze się czują w tym wnętrzu. Aranżacje łazienki są różne. Niektóre skromne, niektóre bogate. Wszystko zależy od oczekiwań konkretnych ludzi. Projekty łazienki wykonane przez eksperta na pewno zawierają nowoczesne rozwiązania architektoniczne, aby mieszkańcy czuli się dobrze i komfortowo we własnym domu. Dzisiaj wiele rzeczy można uprościć, można znaleźć rozwiązania, aby robić wiele rzeczy szybciej i bardziej przyjemnie. Te zasady mają zastosowanie także w przypadku architektury mieszkania.

Etapy współpracy

 • 1. Zapoznanie

  1. Zapoznanie

  Pierwszym krokiem jest poznanie Państwa potrzeb. Chcemy dowiedzieć się, jakie są Państwa oczekiwania względem projektu.

 • 2. Konsultacja

  2. Konsultacja

  Następnie przekażemy Państwu nasze komentarze i poprosimy o przesłanie dodatkowych informacji.

 • 3. Podpisanie umowy

  3. Podpisanie umowy

  Gdy omówimy szczegóły projektu, wyślemy Państwu umowę do podpisania. Poprosimy o mały depozyt, a następnie zaczniemy pracę.

 • 4. Prośba o opinię

  4. Prośba o opinię

  Po wykonaniu i akceptacji projektu poprosimy Państwa o ocenę naszej współpracy. To dla nas bardzo ważne.

 • Doskonały projekt łazienki

  Kluczem do sukcesu wydaje się uczciwe postawienie sprawy, jeśli chodzi o wymogi i koszty. Klient musi wiedzieć, czego dokładnie oczekuje i jaka ma być jego wymarzona łazienka. Projekty łazienek wykonywane są z uwzględnieniem życzeń klientów, na wymiar. Nie jest łatwo kupić gotowe meble, dlatego też często trzeba zlecić ich wykonanie stolarni. Zamówienie trzeba przygotować z dużym wyprzedzeniem. Aranżacje łazienki to nie tylko wanna, prysznic i kafelki, ale też mnóstwo dodatków, które tworzą charakter przestrzeni. Czasem wystarczy na przykład kwiatek lub ozdoba, rzeźba czy plakat, aby wnętrze stało się zupełnie inne niż wcześniej. Architekci wnętrz doskonale zdają sobie z tego sprawę.

  Opinie o SenkoArt Design

  Opinie o Senkoart Design

  Możesz nas znaleźć tutaj:

 • homebook
 • homomy
 • facebook
 • deccoria
 • Rynek pierwotny
 • behance
 • domni
 • instagram
 • FORMULARZ KONTAKTOWY

   Plan Realizacji

   Skąd wiesz o Nas?

   Inne pomieszczenia: