PROJEKT ŁAZIENKI ONLINE

Łazienka to miejsce w którym codziennie spędzamy swój czas. Dlatego warto szczególnie pomyśleć o jej funkcjonalnej i praktycznym wykorzystaniu aby spełniała wszystkie Państwa oczekiwania 🙂

Zamów

Potrzebujesz pomocy przy aranżacji łazienki?

Jeśli marzą Państwo o projekcie łazienki i jednocześnie nie chcą Państwo poświęcać wielu cennych godzin na spotkania z projektantem, zapraszamy do skorzystania z usług projektowania online. Aranżacja łazienki nie jest prostą sprawą. Doskonała znajomość rynku produktów wyposażenia wnętrz oraz doświadczenie w projektowaniu różnego rodzaju przestrzeni pozwala nam na sprostanie Państwa oczekiwaniom. Z sukcesem zrealizowaliśmy wiele, nawet najbardziej nietypowych projektów łazienek online. Dla Państwa komfortu pozostajemy w kontakcie mailowym.W procesie projektowania łazienki online wykorzystujemy nowoczesny program, dzięki któremu tworzymy realistyczne wizualizacje 3d. Otrzymują Państwo od nas pliki ze zdjęciami oraz szczegółowym spisem materiałów, mebli i dodatków z linkami do produktów, dzięki czemu łatwo przemienią Państwo projekt w rzeczywiste wnętrze.

Oferujemy trzy warianty usług, każda w atrakcyjnej cenie. W dwóch opcjach bardziej rozbudowanych zapewniamy realistyczne wizualizacja 3d oraz trzy warianty ustawienia wnętrza. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą projektu łazienki online.

CENNIK

Projekt Łazienki Online

Jeśli dysponujemy dużym metrażem, możemy pokusić się o projekt tzw. łazienki wellness, czyli miejsca, które stanie się naszym małym prywatnym Spa. Szeroki wybór wanien i pryszniców z hydromasażem i piękne akcesoria pozwalają na stworzenie prawdziwego azylu, strefy relaksu i regeneracji zmysłów. Kolejną kategorią są wnętrza łazienki dla gości. Zazwyczaj charakteryzuje je niewielki metraż. Umiejętne urządzenie takiego miejsca to pogodzenie małego rozmiaru z funkcjonalnością i pięknem. Na szczęście producenci armatury i wyposażenia dają wiele możliwości, które gustownie łączą wszystkie te cechy.

Naturalne jest, że chcemy, aby łazienka nie tylko była wyjątkowo praktyczna, ale także cieszyła oko, dlatego tworząc projekt, dbamy o każdy najmniejszy detal. Popularnymi dodatkami nawet w takim wnętrzu, jak łazienka stały się rośliny. Nie wszystkie gatunki sprawdzą się w specyficznych warunkach tego pomieszczenia, jednak wiele z nich z powodzeniem wykorzystać można do dekoracji. Jeśli kochamy naturę, trendy nam sprzyjają.

Aranżacja łazienki

Aranżacja łazienki jest dosyć trudna dla osób którzy nie posiadają doświadczenia w projektowaniu wnętrz. W przypadku, gdy Państwo decyduje się na projekt łazienki online, nasi projektanci muszą dostosować się do Państwa potrzeb, ponieważ czasami łazienka użytkowana jest przez osoby starsze czy niepełnosprawne i należy pomieszczenie dostosować do ich potrzeb, aby było to pomieszczenie komfortowe i bezpieczne.

Do niewielkich łazienek wybieramy proste meble, które zajmują niewiele miejsca. Meble przezroczyste lub półprzezroczyste wydają się optycznie mniejsze. Dobrym rozwiązaniem w takim pomieszczeniu jest pralka ładowana od góry, bo nie potrzebuje dużo przestrzeni podczas otwierania. Kosze na pranie powinny być wąskie i wysokie, dzięki temu zapewnią odpowiednią pojemność i minimum zajmowanej przestrzeni. Projektowanie łazienki online.

W niedużych pomieszczeniach dobrze sprawdzają się suszarki na pranie zamocowane pod sufitem. Natomiast w łazienkach dużych można bez problemu postawić suszarkę na pranie na podłodze lub kupić elektryczną suszarkę do ubrań.

Projekty łazienki – Wybór materiałów

Przy wyborze materiałów, z jakich wykonane są meble należy pamiętać, że łazienka jest pomieszczeniem narażonym na zmiany temperatur i działanie wilgoci.  Meble zazwyczaj wykonane są z płyt laminowanych, akrylowych, fornirowanych czy też z płyt HPL. Dlatego projektowanie łazienki online jest wspaniałym rozwiązaniem. Płytki przeznaczone do łazienek powinny być antypoślizgowe, o niskiej nasiąkliwości i ścieralności. Łatwe do utrzymania w czystości i nieulegające zniszczeniu pod wpływem wody, detergentów i środków czyszczących. Projektując oświetlenie do łazienki należy pamiętać, że wybór jedynie oświetlenia górnego spowoduje, że pozostała część pomieszczenia będzie niedoświetlona. Oprócz dodatkowego oświetlenia w łazience stosujemy też doświetlenia lustra, dzięki czemu twarz jest lepiej widoczna.

Jaka powinna być łazienka?

Łazienka to bardzo ważne pomieszczenie w każdym domu i mieszkaniu. Przeznaczeniem tego pomieszczenia jest to, aby mieszkańcy mogli odświeżyć się rano i wieczorem. Dlatego też komfortowa wanna lub prysznic to podstawa.

Projekty łazienek powinny być wykonane tak, aby zaspokoić wszystkie potrzeby mieszkańców. Dlatego też przed przystąpieniem do wykonywania konkretnego projektu niezbędna jest rozmowa, podczas której mieszkańcy wyrażą wszystkie swoje oczekiwania. Oczywiście czasami trzeba będzie pójść na kompromis. Zasadniczo jednak projekty łazienek mają odzwierciedlać potrzeby osób, które będą z nich korzystać. Aranżacje łazienki to ciekawa kwestia. Powszechne jest przekonanie, że tylko droga łazienka spełni oczekiwania. Warto jednak wziąć pod uwagę fakt, że na rynku znajdują się różne materiały, te tańsze i te droższe. Dlatego też nie wolno z góry zakładać, że tańsze materiały oznaczają gorsze efekt. Najlepiej przedyskutować wybrane rozwiązania z ekspertem, który doskonale wie, czego można spodziewać się po wykorzystaniu konkretnych materiałów. Aranżacje łazienki to niezwykle ciekawy i bogaty temat.

Jaka powinna być idealna łazienka?

Czy istnieje łazienka doskonała? Jakie jest jej wyposażenie, wnętrze? Co należy wiedzieć przed zaprojektowaniem tego pomieszczenia we własnym domu lub mieszkaniu? Jest wiele koncepcji, wiele różnych pomysłów. Najważniejsze jednak, aby mieszkańcy domu poczuli, że projekt powstał specjalnie dla nich.

Projekty łazienek są często przygotowywane przy okazji projektów innych pomieszczeń w domu. Czasem wykonuje je ten sam specjalista. Jest to dobra decyzja, ponieważ wtedy wizje wszystkich miejsc w budynku są spójne i nie ma wrażenia przypadkowości i chaosu. Dzięki temu domownicy dobrze się czują w tym wnętrzu. Aranżacje łazienki są różne. Niektóre skromne, niektóre bogate. Wszystko zależy od oczekiwań konkretnych ludzi. Projekty łazienki wykonane przez eksperta na pewno zawierają nowoczesne rozwiązania architektoniczne, aby mieszkańcy czuli się dobrze i komfortowo we własnym domu. Dzisiaj wiele rzeczy można uprościć, można znaleźć rozwiązania, aby robić wiele rzeczy szybciej i bardziej przyjemnie. Te zasady mają zastosowanie także w przypadku architektury mieszkania.

Proces Współpracy

 • 1. Zapoznanie się

  1. Zapoznanie się

  Pierwszym krokiem musimy poznać Państwa potrzeby w projekcie, zapoznać się z przesłanym rzutem, oczekiwaniami i zadaniem technicznym

 • 2. Konsultacja

  2. Konsultacja

  Po zapoznaniu się, dokonamy swoich komentarzy i poprosimy o dosłanie dodatkowych niezbędnych danych. Zaproponujemy swoj

 • 3. Podpisanie Umowy

  3. Podpisanie Umowy

  Gdy omówimy wszystkie szczegóły projektanckie, wyślemy umowę do zapoznania się i podpisu. Poprosimy o mały depozyt i zaczniemy pracę.

 • 4. Poprosimy o Opinie

  4. Poprosimy o Opinie

  Po wykonaniu i akceptacji projektu, poprosimy Państwa ocenić naszą współpracę, aby inne osoby mogli później skorzystać z naszych usług.

 • Doskonały projekt łazienki

  Kluczem do sukcesu wydaje się uczciwe postawienie sprawy jeśli chodzi o wymogi i koszty. Klient musi powiedzieć, czego dokładnie oczekuje i jaka ma być jego wymarzona łazienka. Nie da się mieć wszystkiego, dlatego projekty łazienki perfekcyjnej dla każdego domu po prostu nie istnieją. Projekty łazienek wykonywane są z uwzględnieniem życzeń klientów, na wymiar. Nie jest łatwo kupić gotowe meble, dlatego też często trzeba wykonywać je na wymiar. Zamówienie trzeba przygotować z dużym wyprzedzeniem. Aranżacje łazienki to nie tylko wanna, prysznic i kafelki, ale też mnóstwo dodatków, które tworzą charakter miejsca. Czasem wystarczy na przykład kwiatek lub ozdoba, rzeźba czy plakat, aby wnętrze stało się zupełnie inne niż wcześniej. Architekci wnętrz doskonale zdają sobie z tego sprawę.

  Opinie o Senkoart Design

  Opinie o Senkoart Design

  Możesz nas znaleźć tutaj:

 • homebook
 • homomy
 • facebook
 • deccoria
 • Rynek pierwotny
 • behance
 • domni
 • instagram
 • FORMULARZ KONTAKTOWY

   Plan Realizacji

   Skąd wiesz o Nas?

   Inne Pomieszczenia: