PROJEKTOWANIE DOMU ONLINE

Zamów

PROJEKTOWANIE DOMU

Projekt domu można oczywiście wykonać tradycyjnie – zamówić go u architekta i odbyć z nim kilka spotkań w celu wypracowania końcowego efektu. Współcześnie jednak każdy ceni sobie czas i wygodę. Właśnie dlatego świetnie sprawdzi się projektowanie domu online. Może skorzystać z niego każdy, kto ma dostęp do internetu – obojętnie czy chodzi o projekty domów małych, projekty domów z poddaszem, parterowe czy nowoczesne. Projektowanie domu online powierzane jest doświadczonym architektom. Dzięki znajomości obowiązujących trendów, a przede wszystkim dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu są w stanie stworzyć projekt domu funkcjonalnego, estetycznego i modnego.

Projektowanie domu online to więc potrójna oszczędność – czasu, pieniędzy i nerwów. Wystarczy określić swoje potrzeby, preferencje czy wymagania, a projektowanie domu online pozostawić specjalistom. Z możliwości tej mogą skorzystać zarówno osoby, które mają już w głowie projekt domu, ale chcą mieć pewność, że jest on funkcjonalny i możliwie najbardziej estetyczny, jak i ci, którzy mają tylko mgliste wyobrażenie o swoim przyszłym domu. Projektowanie domu online pozwala wybrać najlepszą możliwość. Każdy projekt domu online zawiera trzy różne układy funkcjonalne ustawienia wnętrz mebli. Projektowanie domu online to także wizualizacje 3D, które pozwalają lepiej wyobrazić sobie efekt końcowy.

Zamawiając projekt domu online przez Internet oszczędzają Państwo czas i nerwy. Dlatego zachęcamy do przesłania wszystkich materiałów niezbędnych dla wymarzonego projektu domu na email dla wyceny: [email protected]

Proces Współpracy

 • 1. Zapoznanie się

  1. Zapoznanie się

  Pierwszym krokiem musimy poznać Państwa potrzeby w projekcie, zapoznać się z przesłanym rzutem, oczekiwaniami i zadaniem technicznym

 • 2. Konsultacja

  2. Konsultacja

  Po zapoznaniu się, dokonamy swoich komentarzy i poprosimy o dosłanie dodatkowych niezbędnych danych. Zaproponujemy swoj

 • 3. Podpisanie Umowy

  3. Podpisanie Umowy

  Gdy omówimy wszystkie szczegóły projektanckie, wyślemy umowę do zapoznania się i podpisu. Poprosimy o mały depozyt i zaczniemy pracę.

 • 4. Poprosimy o Opinie

  4. Poprosimy o Opinie

  Po wykonaniu i akceptacji projektu, poprosimy Państwa ocenić naszą współpracę, aby inne osoby mogli później skorzystać z naszych usług.

 • Projekt Domu Parterowego

  Zazwyczaj projekty domów parterowych tworzy się w taki sposób, by po przekroczeniu drzwi wejściowych po jednej stronie znalazła się część dzienna, a po drugiej – nocna. Świetnie sprawdzą się tu przestronne jadalnie czy salon połączony z kuchnią. Najlepiej lokalizować je po stronie z wejściem do ogrodu. Po drugiej stronie domu powinna znaleźć się natomiast część nocna pozostająca do dyspozycji mieszkańców. Choć znaczenie ma tu wyraźne rozdzielenie stref, projekty domów parterowych muszą być tworzone w taki sposób, by aranżacja utrzymana była w tym samym charakterze.

  Projekt Domu z poddaszem

  Projekty domów z poddaszem są rozwiązaniem bardzo praktycznym. Pozwalają na naturalne oddzielenie strefy dziennej od nocnej. Na parterze zwykle znajduje się przedpokój, kuchnia, salon i dodatkowe pomieszczenia takie jak spiżarnia czy dodatkowa łazienka. Poddasze projekty nowoczesnych domów zwykle przeznaczają na strefę nocną – sypialnie, łazienkę i garderobę. Nieco inaczej niż projekty domów z poddaszem będą wyglądały projekty domów parterowych. Tutaj poszczególne poziomy nie odgradzają naturalnie stref. Należy więc zrobić to przy pomocy odpowiednich rozwiązań aranżacyjnych, jednocześnie dbając, by całość pozostawała spójna. Choć wymaga to nieco więcej zachodu, to projekty domów parterowych cieszą się dużą popularnością. Nic dziwnego, bo są bardzo wygodne i funkcjonalne i świetnie sprawdzają się w przypadku rodzin z dziećmi.

  Projekty Domów – 3D Wizualizacja

  Projekt Domu Online przez Internet

  Dziś, większość osób spotyka się z trendem projektowania w trybie zdalnym. Dlatego projektowanie domu online może pozwolić sobie prawie każdy kto ma dostęp do Internetu. Projekt budynku należy zamówić u  doświadczonych projektantów wnętrz, którzy dzięki swojemu doświadczeniu są w stanie zaprojektować przytulny i funkcjonalny projekt domu. Po zakupie mieszkania najważniejszym krokiem jest funkcjonalna aranżacja i projektowanie domu, czyli zaprojektowanie wystroju wnętrz tak, aby odpowiadał naszym potrzebom i upodobaniom. Bardzo często stajemy przed dylematem jak urządzić mieszkanie żeby było równocześnie funkcjonalne i przytulne, ale też odpowiadające aktualnym trendom aranżacyjnym. Dlatego rekomendujemy zwrócić się do naszego biura, które podejmie się zdalnie wykonać Państwa projekt domu online.

  Projekt Domu Online to kompleksowa usługa. Projektanci wnętrz w naszej firmie podchodzą do każdego projektu z doświadczeniem, pasją i zaangażowaniem. Każdy nas projekt domu zawiera trzy różne układy funkcjonalne ustawienia wnętrz mebli, piękne wizualizacje 3D w wysokiej jakości i kosztorys z linkami do użytych materiałów. Dzięki temu projektowanie domu przez Internet przynosi zadowalające efekty naszym klientom.

  CENNIK

  Aranżacja Wnętrz Domu

  Uwielbiamy projektować projekty domów w stylu Skandynawskim, Nowoczesnym, Minimalistycznym, Klasycznym. Nasi kreatywni projektanci z przyjemnością zaproponują funkcjonalne mebli, które zapewnia Państwu przyjemną i wygodną atmosferę w domu.

  Jeśli lubimy zmiany, warto dobrać kolory wnętrz oraz fakturę podłóg czy ścian tak, aby z łatwością przyjęły one zmianę w przyszłości. Biel, beż, czy szarość łatwo przełamać różnobarwnymi dodatkami oraz meblami. W przypadku, gdy jesteśmy rodziną z małymi dziećmi, dobrze jest zdecydować się na farby i powierzchnie, które łatwo utrzymać w czystości, odporne na zabrudzenia i wilgoć. Istotne jest także określenie tego, czego na pewno nie chcemy w projekcie domu online – kolory, faktury, wzory czy przedmioty.

  Projekt Domu Online

  Jeśli szukasz wygodnego i atrakcyjnego cenowo sposobu na zaaranżowanie wystroju domu, usługi projektowania domu online sprawdzą się doskonale. Przy wstępnym obmyślaniu projektu domu marzeń warto wziąć pod uwagę potrzeby domowników, które są tak samo istotne, jak metraż przestrzeni oraz preferencje dotyczące stylu jej aranżacji. Zupełnie inaczej wyglądać będzie projekt domu pary młodych ludzi, którzy mieszkanie traktują głównie jako przestrzeń do weekendowego wypoczynku po pracy, innego kształtu natomiast nabierze przestrzeń, w której zamieszkają starsi ludzie o specjalnych potrzebach lub wielopokoleniowa rodzina kochająca wspólne spędzanie czasu przy stole. Aby żyło się dobrze i wygodnie – piękno musi iść w parze z funkcjonalnością.

  Mnogość stylów inspiruje i pozwala na dużą dozę różnorodności. Osoby kochające rozmach, wnętrza o wyrazistym charakterze i zaskakujących formach zagustują w takich stylach, jak: glamour, eklektyczny, art. deco oraz klasyczny. Wielbicieli stonowanych barw, domowej atmosfery i nieprzeładowanych aranżacji zachwyci minimalizm, styl skandynawski, współczesny czy industrialny. A jeśli lubimy czuć bliskość natury, wybierzmy style wykorzystujące drewno: prowansalski, romantyczny czy rustykalny.

  Od czego zacząć projektowanie domu online?

  Jeśli lubimy zmiany, warto dobrać kolory wnętrz oraz fakturę podłóg czy ścian tak, aby z łatwością przyjęły one zmianę w przyszłości. Biel, beż, czy szarość łatwo przełamać różnobarwnymi dodatkami oraz meblami. W przypadku, gdy jesteśmy rodziną z małymi dziećmi, dobrze jest zdecydować się na farby i powierzchnie, które łatwo utrzymać w czystości, odporne na zabrudzenia i wilgoć. Istotne jest także określenie tego, czego na pewno nie chcemy w projekcie domu online – kolory, faktury, wzory czy przedmioty.

  Przed rozpoczęciem projektu domu należy odpowiedzieć na kilka ważnych pytań:
  1) Ile osób będzie mieszkać w domu?
  2) Dla kogo przeznaczony jest projekt domu?
  3) Jakie upodobania lub hobby mają właściciele?

  Projekty domów parterowych i z poddaszem

  Projekt domu nowoczesnego zwykle oznacza minimalizm. Może się on objawiać nie tylko w ograniczeniu dodatków czy zwiększeniu funkcjonalności, ale także w wielkości projektu. Projekty domów małych to rozwiązanie idealnie wpasowujące się w założenia XXI-wiecznej architektury. Znaczenie ma wówczas maksymalnie efektywne zagospodarowanie każdego metra kwadratowego. Projekty domów małych zakładają, że każdy element musi mieć znaczenie. Nie ma tu miejsca na przypadkowość, świetnie sprawdzają się też wielofunkcyjne rozwiązania. Jasne kolory królujące we wnętrzach sprawiają natomiast, że wydają się one większe mimo niewielkiego metrażu. We współczesnej architekturze wciąż stawia się zarówno na projekty domów parterowych, jak i tych z poddaszem.

  Opinie o Senkoart Design

  Opinie o Senkoart Design

  Możesz nas znaleźć tutaj:

 • homebook
 • homomy
 • facebook
 • deccoria
 • Rynek pierwotny
 • behance
 • domni
 • instagram
 • FORMULARZ KONTAKTOWY

   Plan Realizacji

   Skąd wiesz o Nas?

   Inne Pomieszczenia: