PROJEKT DOMU ONLINE

Projekt domu online to często decyzja na całe życie. Nowoczesny budynek powinien spełnić twoje oczekiwania zarówno pod kątem wizualnym, jak i funkcjonalnym. Zamów usługę projektowanie domu online przez Internet i spełnij swoje marzenia!

Zamów

Projekt domu online – zamieszkaj w wymarzonym domu

Projektowanie domu online to nowatorska usługa, dzięki której w domowym zaciszu, bez wychodzenia gdziekolwiek można zamówić wykonanie aranżacji wnętrz, a także skonsultować się z profesjonalistą, a więc projektantem. Wykończenie domu nie jest łatwym zadaniem do wykonania. To nie tylko pomalowanie ścian, położenie wybranego materiału na podłogach, ulokowanie mebli i dodanie dekoracji. Sprawa się o tyle komplikuje, że całość powinna być ze sobą spójna, każdy element dopasowany, wnętrza funkcjonalne, a wszystko po to żeby zapewniały swobodę w użytkowaniu. Zmiana układu zabudowy meblowej w kuchni, zagospodarowanie łazienki, by zmieściła pralkę i suszarkę, wykorzystanie przestrzeni pod schodami – to tylko przykładowe kwestie, które mogą być problematyczne. Projektant wnętrz zaproponuje takie rozwiązania architektoniczne, dzięki którym cały dom będzie funkcjonalny, a jego wygląd zachwyci każdego.

Projekt domu online pozwala na stworzenie wnętrza niepowtarzalnego, stylowego, dopasowanego do charakteru i upodobań właściciela. Niewątpliwie aranżacja domu wpływa na nastrój, samopoczucie i zadowolenie, a to jest istotne, gdyż kupno domu jest często inwestycją na całe życie, a na remont nie jest robiony co rok. Projekt domu online to także oszczędność, jeżeli chodzi o czas i pieniądze. Samodzielne wykończenie domu wiąże się z przemeblowaniami, zmianami, które są czasochłonne i kosztowne. Projektant dopasuje rozwiązania tak, że nie trzeba będzie nanosić poprawek, gdyż zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. W szczególności pomoc ta jest niezbędna, jeżeli ktoś nie potrafi wyobrazić sobie, jak będzie wyglądało wnętrze w konkretnej aranżacji.

Należy podkreślić, że projekt domu wpływa na wartość nieruchomości. Cena domów, które są wykończone zgodnie z projektem wykonanym przez profesjonalistów jest wyższa, od domów bez projektu. W zawiązku z tym, projekt domu online to niewielki koszt biorąc pod uwagę całą inwestycję w nieruchomość.

Projekt domu

Optymalnym rozwiązaniem jest to, żeby projekt domu zawierał aranżacje ważnych pomieszczeń. Projekt domu parterowego zawiera wykończenie wnętrz, które są zlokalizowane wyłącznie na jednej kondygnacji. Należy więc subtelnie wydzielić strefę reprezentacyjną od rodzinnej (np. sypialnianej). Projekt domu piętrowego zawiera wyraźnie rozdzielenie tych stref. Zazwyczaj na parterze jest kuchnia z salonem, a na piętrze sypialnie i pokoje dziecięce. Projekt ten zawierać może także adaptację klatki schodowej. Domy z poddaszem mogą być skomplikowane do aranżacji np. ze względu na wysokie skosy i niewielką przestrzeń. Dlatego pomoc projektanta może być tutaj nieoceniona, gdyż potrafi on zastosować nowatorskie rozwiązania architektoniczne, które pozwolą na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Projektowanie domu online zawiera aranżacje następujących pomieszczeń: kuchni, jadalni, salonu, przedpokoju, sypialni, pokoju dziecięcego oraz łazienek.

Projekt kuchni pozwala na stworzenie funkcjonalnego i stylowego wnętrza. Dzięki profesjonalnej aranżacji to miejsce nie tylko do przyrządzania posiłków, ale także do spędzania czasu np. dzięki modnym stołkom barowym przy wyspie kuchennej. Modne w projektach są nadal połączenia kuchni z jadalnią i salonem. Całość jest spójna, niezwykle reprezentacyjna i gustowna. Połączone pomieszczenia wpływają na swobodę codziennego użytkowania. Nie mniej jednak, dla zwolenników tradycyjnego podziału na zamkniętą kuchnię oraz salon także przygotujemy projekt domu online.

Projekt salonu pomoże stworzyć wnętrze, w którym można wypoczywać, a także przyjmować gości. Wyposażenie ściany telewizyjnej, aranżacja sofy czy kanapy, dekoracje okien, ścian i oświetlenie powinno być starannie wybrane i dopasowane do całości. Projekt łazienki jest ważny, gdyż z tego pomieszczenia korzystamy codziennie. Łazienka służy nie tylko do codziennej toalety, ale także można z niej stworzyć niepowtarzalne domowe SPA. Współczesne projekty domów przewidują zazwyczaj dwie łazienki: dla gości oraz dla domowników.

Dzięki projektowi sypialni można zaaranżować wyciszające, relaksujące i sprzyjające wysokiej jakości snu pomieszczenie. Centrum odpoczynku w sypialni jest łóżko, ale należy stworzyć takie otoczenie, żeby móc w nim dobrze wyspać się. Istotny jest więc zagłówek, dekoracja okien, zestawienie mebli, oświetlenie, zastosowana kolorystyka. Projekty dziecięce powinny być dostosowane do wieku dziecka, jego zainteresowań, hobby i upodobań. Ponadto, pokój dziecięcy powinien gwarantować dziecku bezpieczeństwo, komfort i swobodę.

Projekt domu online

Usługi w ramach projektu zależne są od wybranego wariantu oraz powierzchni do aranżacji danego pomieszczenia. Na podstawie rozmowy z inwestorem, projektant opracuje projekt domu dostosowany do jego potrzeb, upodobań, stylu, charakteru. Wspólnie wybrany styl wnętrzarski powinien być wykorzystany w każdym pomieszczeniu, żeby całość była spójna i harmonijna. Niepowtarzalne domy to właśnie te, które zostały wykończone zgodnie z projektem. W projekcie znajdują się propozycje kolorystyki i materiałów wykorzystanych na ścianach, podłogach, umiejscowienie mebli, zabudowa meblowa na indywidualne zamówienie, dekoracje i ozdoby, cudowne wizualizacje, rysunki techniczne oraz linki do sklepów, w których można kupić poszczególne wykorzystane w projekcie elementy. W domowym zaciszu można skontaktować się z projektantem, doradzić się i uzyskać wszelkie niezbędne informacje.

Projektowanie domu online – korzyści ze współpracy z nami!

Projekt domu online można oczywiście wykonać tradycyjnie, czyli zamówić go u architekta i odbyć z nim kilka spotkań w celu wypracowania efektu końcowego. Współcześnie jednak każdy ceni sobie czas i wygodę. Właśnie dlatego świetnie sprawdzi się projektowanie domu online. Może skorzystać z niego każdy, kto ma dostęp do Internetu – bez względu na to, czy chodzi o projekty domów małych, projekty domów z poddaszem, parterowe czy nowoczesne. Projektowanie domu online powierzane jest doświadczonym architektom. Dzięki znajomości obowiązujących trendów, a przede wszystkim dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu są oni w stanie stworzyć projekt online domu funkcjonalnego, estetycznego i modnego.

Projektowanie domów online to zatem potrójna oszczędność: czasu, pieniędzy i nerwów. Wystarczy określić swoje potrzeby, preferencje oraz wymagania, a projektowanie domu online pozostawić specjalistom. Z możliwości tej mogą skorzystać zarówno osoby, które mają już w głowie własny projekt domu online, ale chcą mieć pewność, że jest on funkcjonalny i możliwie najbardziej estetyczny, jak i ci, którzy mają tylko mgliste wyobrażenie o swoim przyszłym domu. Projektowanie budynku online pozwala wybrać najlepszą możliwość. Każdy projekt domu online zawiera trzy różne układy funkcjonalne ustawienia mebli. Projektowanie to także projekt domu 3D online, które pozwalają lepiej wyobrazić sobie efekt końcowy.

Zamawiając projekt domu online przez Internet oszczędzają Państwo czas i nerwy, dlatego zachęcamy do przesłania wszystkich materiałów, które pomogą nam w stworzeniu dla Państwa wymarzonego projektu domu online na adres e-mail: projekt@senkoart.pl.

Etapy współpracy

 • 1. Zapoznanie

  1. Zapoznanie

  Pierwszym krokiem jest poznanie Państwa potrzeb. Chcemy dowiedzieć się, jakie są Państwa oczekiwania względem projektu.

 • 2. Konsultacja

  2. Konsultacja

  Następnie przekażemy Państwu nasze komentarze i poprosimy o przesłanie dodatkowych informacji.

 • 3. Podpisanie umowy

  3. Podpisanie umowy

  Gdy omówimy szczegóły projektu, wyślemy Państwu umowę do podpisania. Poprosimy o mały depozyt, a następnie zaczniemy pracę.

 • 4. Prośba o opinię

  4. Prośba o opinię

  Po wykonaniu i akceptacji projektu poprosimy Państwa o ocenę naszej współpracy. To dla nas bardzo ważne.

 • Projekt domu online – budynek parterowy

  Zazwyczaj projekty domów parterowych tworzy się w taki sposób, by po przekroczeniu drzwi wejściowych po jednej stronie znalazła się część dzienna, a po drugiej nocna. Rysowanie projektu domu online wykonuje się tak, aby po stronie wyjścia do ogrodu zlokalizować przestronną jadalnię czy salon połączony z kuchnią. Po drugiej stronie domu powinna znaleźć się natomiast część nocna pozostająca do dyspozycji mieszkańców.

  Choć znaczenie ma tu wyraźne rozdzielenie stref, to projekt domu online oraz musi być stworzony w taki sposób, by aranżacja utrzymana była w tym samym charakterze.

  Może Cię również zainteresować: projektowanie przedpokoju online

  Projekty domów online z poddaszem

  Projekty domów z poddaszem są rozwiązaniem bardzo praktycznym. Pozwalają na naturalne oddzielenie strefy dziennej od nocnej. Patrząc na projekt online domu, na parterze zwykle znajdują się: przedpokój, kuchnia, salon i dodatkowe pomieszczenia, takie jak spiżarnia czy dodatkowa łazienka. Jeśli chodzi o poddasze, nowoczesne projektowanie wnętrza domu online uwzględnia strefę nocną z sypialnią, łazienką i garderobą.

  Często w przypadku poddasza zamawiany jest również projekt pokoju dziecięcego online.

  Nieco inaczej niż projekty domów online z poddaszem będą wyglądały projekty domów parterowych. Tutaj poszczególne poziomy nie odgradzają naturalnie stref. Należy więc zrobić to przy pomocy odpowiednich rozwiązań aranżacyjnych, jednocześnie dbając, by całość pozostawała spójna. Choć wymaga to nieco więcej pracy, to projektowanie budynków online w strefie parterowe ciszy się coraz większą popularnością. Nic dziwnego, są bowiem bardzo wygodne i funkcjonalne.

  Takie projekty domów online świetnie sprawdzają się w przypadku rodzin z dziećmi.

  Projekty domów 3D – wizualizacja

  Profesjonalne projektowanie domu online musi zawierać nie tylko rzuty pomieszczeń wraz ze specyfikacją techniczną, ale także wizualizację trójwymiarową. W SenkoArt bez problemu zamówisz projekt domu 3D online, czyli komputerową ilustracją pokazującą jak przyszły dom będzie wyglądał w rzeczywistości.

  Kiedy Klient otrzymuje od projektanta czarno-biały projekt techniczny, niekoniecznie potrafi zobaczyć swoje przyszłe gniazdko oczami wyobraźni. Dlatego projektowanie domu 3D online pozwala uniknąć wielu rozczarowań.

  Projekt domu online 3D to realistyczne odwzorowanie zaprojektowanych przestrzeni, które pozwala sprawdzić, jak będzie prezentował się projekt łazienki online i innych pomieszczeń w domu. Pozwala też zobrazować różne opcje ustawiania mebli, wypróbować różne materiały wykończeniowe czy układ oświetlenia.

  W SenkoArt wykonujemy projekty domów 3D z oparciu o realnie dostępne w Polsce materiały, meble i dodatki. Jeśli coś Wam się spodoba – otrzymacie listę produktów wraz z linkami do miejsc, gdzie możecie je zamówić.

  Zaufaj doświadczeniu, zamawiając projekty domów online

  Dziś coraz większą popularnością cieszy się projektowanie w trybie zdalnym, dlatego też na projektowanie domu online może pozwolić sobie prawie każdy, kto ma dostęp do Internetu. Projekt budynku online warto zamówić u doświadczonych projektantów wnętrz, którzy – dzięki bogatemu portfolio – są w stanie stworzyć przytulny i funkcjonalny projekt domu lub projekt mieszkania online. Po zakupie mieszkania najważniejszym krokiem jest funkcjonalna aranżacja i projektowanie domu online, czyli zaprojektowanie wystroju wnętrz tak, aby końcowa wizualizacja domu online odpowiadał naszym potrzebom i upodobaniom.

  Bardzo często stajemy przed dylematem dotyczącym tego, jak urządzić mieszkanie, żeby było równocześnie funkcjonalne i przytulne, ale też odpowiadające aktualnym trendom aranżacyjnym. W związku z tym zachęcamy do skontaktowania się z naszym biurem projektowym online, które z przyjemnością podejmie się wykonania dla Państwa projektu domu przez Internet. Zapewniamy, że nasi projektanci podchodzą do każdego zlecenia z ogromną pasją i zaangażowaniem.

  Projektowanie domów online to usługa kompleksowa. Każdy projekt domu online zawiera trzy różne propozycje ustawienia mebli i kosztorys z linkami do użytych materiałów. Dodatkowo zostanie wykonana dla Państwa piękna wizualizacja wnętrza domu online, uwzględniająca m.in. projekt salonu online. Dzięki temu projektowanie domu przez Internet przynosi naprawdę zadowalające efekty.

  Projektowanie domu online wraz z architektem to coraz bardziej popularna usługa, a zarazem nowość w Polsce. Staje się tak ze względu na wygodę i oszczędność pieniędzy. Architekt wnętrz pracuje zazwyczaj bez udziału swojego klienta. Wszystkie warunki i szczegóły są uzgadniane z klientem przed rozpoczęciem projektu. Po niedługim czasie klient dostaje przygotowany zarys, w którym może wprowadzić poprawki, w których obecność uznaje za zasadną i potrzebną. Klient zazwyczaj spotyka się z architektem w jego biurze albo innym umówionym miejscu.

  PROJEKT DOMU CENA

  Udzielamy atrakcyjnych rabatów na metraż powyżej 100m2!

  Stwórz projekt domu online i zaaranżuj go przy współpracy z nami!

  Uwielbiamy tworzyć projekty domów w stylu skandynawskim, nowoczesnym, minimalistycznym, a także klasycznym. Nasi kreatywni projektanci z przyjemnością wykonają dla Państwa projektowanie wnętrz online i zaproponują funkcjonalne meble, które zapewnią przyjemną i wygodną atmosferę w domu.

  Jeśli lubią Państwo zmiany, warto aby, tworząc własny projekt domu online, dobrać kolory wnętrz oraz fakturę podłóg czy ścian tak, aby z łatwością przyjęły one zmianę w przyszłości. Biel, beż czy szarość łatwo przełamać różnobarwnymi dodatkami oraz meblami. W przypadku rodzin z małymi dziećmi najlepszym rozwiązaniem są farby i powierzchnie, które łatwo utrzymać w czystości, odporne na zabrudzenia i wilgoć.

  Istotne jest także określenie tego, czego na pewno nie chcemy w projekcie domu online, jeśli chodzi o kolory, faktury, wzory czy przedmioty.

  Projektowanie domów online z korzyścią dla Państwa

  Projektowanie domu online za darmo nigdy nie przynosi zadowalającego skutku. Jeśli szukają Państwo wygodnej i atrakcyjnej cenowo oferty na profesjonalny projekt online domu lub projekt kuchni online, to współpraca z projektantami SenkoArt sprawdzi się doskonale. Przy wstępnym obmyślaniu projektu domu marzeń warto wziąć pod uwagę potrzeby domowników, które są tak samo istotne, jak metraż przestrzeni oraz preferencje dotyczące stylu jej aranżacji.

  Zupełnie inaczej wyglądać będzie projekt domu online pary młodych ludzi, którzy mieszkanie traktują głównie jako przestrzeń do weekendowego wypoczynku po pracy, zaś innego kształtu nabierze przestrzeń, w której zamieszkają starsi ludzie o specjalnych potrzebach lub wielopokoleniowa rodzina kochająca wspólne spędzanie czasu przy stole. Aby żyło się dobrze i wygodnie, piękno musi iść w parze z funkcjonalnością.

  Mnogość stylów inspiruje i pozwala na dużą dozę różnorodności, tworząc projekty domów online. Osoby kochające rozmach, wnętrza o wyrazistym charakterze i zaskakujących formach zagustują w takich stylach, jak: glamour, eklektyczny, art deco oraz klasyczny. Wielbicieli stonowanych barw, domowej atmosfery i nieprzeładowanych aranżacji zachwyci natomiast styl minimalistyczny, skandynawski, współczesny czy industrialny.

  A jeśli lubią Państwo czuć bliskość natury, zachęcamy do wyboru stylu prowansalskiego, romantycznego czy rustykalnego. W poszukiwaniu własnego stylu warto przejrzeć gotowe wnętrza i zobaczyć, które połączenia przypadną nam do gustu.

  Od czego zacząć projektowanie budynku online?

  Zanim rozpoczniemy projektowanie domu online należy odpowiedzieć na kilka ważnych pytań:
  1) Ile osób będzie mieszkać w domu?
  2) Dla kogo przeznaczony jest projekt domu?
  3) Jakie upodobania lub hobby mają właściciele?

  Projekt online domu – parterowego i z poddaszem

  Projekt lub wizualizacja budynku online w stylu nowoczesnym zwykle oznacza minimalizm. Może się on objawiać nie tylko w ograniczeniu dodatków czy zwiększeniu funkcjonalności, ale także w wielkości projektu. Projekty domów online niewielkich rozmiarów to rozwiązanie idealnie wpasowujące się w założenia architektury XXI wieku. Znaczenie ma wówczas maksymalnie efektywne zagospodarowanie każdego metra kwadratowego. Projekty domów małych zakładają, że każdy element musi mieć znaczenie. Nie ma tu miejsca na przypadkowość. Świetnie sprawdzają się też wielofunkcyjne rozwiązania.

  Projektowanie domów online uwzględniające jasne kolory królujące we wnętrzach sprawia, że pomieszczenia wydają się większe mimo niewielkiego metrażu. We współczesnej architekturze wciąż stawia się zarówno na projekty domów parterowych, jak i tych z poddaszem.

  Czego unikać, tworząc własny projekt domu online?

  Jeśli marzysz o idealnym domu, który zaplanujesz wspólnie z projektantem wnętrz, warto abyś uniknął typowych błędów. Nie będąc profesjonalnym projektantem możesz natknąć się na wiele pułapek. Dlatego koniecznie skonsultuj wszystkie swoje pomysły z fachowcem od projektowania. Dzięki temu projektowanie domu online zostanie przeprowadzone prawidłowo. Najczęstsze błędy przy projektach domów:

  • plan pomieszczeń i metraż niedopasowany do stylu życia mieszkańców,
  • pominięcie kwestii odpowiedniego projektu instalacji elektrycznej, hydraulicznej i ogrzewania.
  • pominięcie kwestii funkcjonalności wyposażenia,
  • brak wiatrołapu i dodatkowego wyjścia do ogrodu,
  • nieuwzględnienie ewentualnych dodatkowych kosztów,
  • niedopasowanie stylu budynku do otoczenia.
  • nieodpowiednie materiały wykończeniowe,
  • niefunkcjonalne poddasze (zbyt duże skosy, za małe okna).

  Wizualizacja domu online pozwoli wykonać analizę przestrzeni

  Przy projektowaniu przestrzeni mieszkalnych bardzo istotna jest możliwość zobaczenia przewidywanego efektu końcowego jeszcze zanim wbijesz przysłowiowy pierwszym gwóźdź. Dlatego tak istotna jest wizualizacja domu online. Trójwymiarowa wizualizacja budynku online i wszystkich jego pomieszczeń szybko zweryfikuje, czy planowany projekt sypialni online, układ pomieszczeń i ich wyposażenie rzeczywiście będą nam odpowiadać.

  W SenkoArt przygotowujemy projekty domów z wizualizacją 3D z pomocą najnowocześniejszego oprogramowania. Dzięki temu Klient może zobaczyć swój przyszły dom jeszcze przed zatwierdzeniem ostatecznego projektu online domu i rozpoczęciem prac. Pozwala to skorygować mniejsze i większe błędy, a także poeksperymentować z układem ścian i ustawieniem mebli.  W konsekwencji pozwala to lepiej zaplanować budżet i poczynić wiele oszczędności, o których mogliśmy nie mieć pojęcia patrząc tylko na czarno-białe rzuty pomieszczeń.

  Mały czy duży dom? Czy projektowanie domu online będzie się różnić?

  Czy projekt domu online małego lub dużego czymś się różni? Kompletnie nie, jeśli chodzi o umiejętności i możliwości firm oferujących projektowanie domu online. Pamiętajmy, że współczesne możliwości projektowania są naprawdę ogromne – wszystko dzięki zaawansowanym programom komputerowym. Oczywiście niezbędna jest też wiedza, doświadczenie i wyobraźnia projektanta, który będzie umiał jak najlepiej wykorzystać możliwości, które stwarza technika.

  Trzeba natomiast wiedzieć, że rysowanie projektu domu online sporych rozmiarów prawdopodobnie będzie kosztował nas więcej niż plany małego domu. Projektant domu musi bowiem uwzględnić dodatkowe instalacje i rozwiązania techniczne, jakie występują na większych metrażach. Do tego umiejscowienie okien, drzwi, a także ewentualnego piętra, poddasza użytkowego czy balkonu. Wszystko to wpływa na cenę projektowania domów online.

  Stwórz projekt domu online z SenkoArt!

  W firmie SenkoArt oferujemy projektowanie domów online w każdym stylu i o każdym metrażu. Możemy zaoferować Wam projekt domu online piętrowego, parterowego oraz z poddaszem użytkowym. Na podstawie dostarczonych parametrów technicznych oraz pomysłów Klienta sukcesywnie rozbudowujemy i doskonalimy projekty domów online, aby odpowiadał dokładnie potrzebom jego mieszkańców.

  Podczas procesu projektowania możecie kontaktować się z nami do woli i konsultować nowe pomysły. To naszym zadaniem jako fachowych projektantów wnętrz, jest zweryfikowanie czy będą one możliwe do realizacji, ile będą kosztować oraz czy faktycznie będą funkcjonalne. Doradzimy i udoskonalimy wszystko, co można zrobić jeszcze lepiej. Dzięki temu macie pewność, że Wasz projekt domu online spełni wszystkie wymagania techniczne i będzie piękny oraz funkcjonalny.

  Nie czekaj i stwórz projekt domu online z nami już teraz!

  Opinie o SenkoArt Design

  Opinie o Senkoart Design

  Możesz nas znaleźć tutaj:

 • homebook
 • homomy
 • facebook
 • deccoria
 • Rynek pierwotny
 • behance
 • domni
 • instagram
 • Pinterest
 • FORMULARZ KONTAKTOWY

   Plan Realizacji

   Skąd wiesz o Nas?

   Inne pomieszczenia:

   Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy naszego ruchu. View more
   Przyjmij