Projekt domu jednorodzinnego – Garden ParkProjekt domu jednorodzinnego – jak stworzyć idealnie dopasowane do domowników cztery kąty?

Zamów

Salon

Wymarzony dom?
Zacznij od projektu wykonanego przez doświadczonego architekta!

Projektowanie wnętrz ma wiele oblicz. W końcu każdy ma inny gust, potrzeby i preferencje. Niemałe znaczenie ma również to, z jakim budynkiem ma się do czynienia. Czy jest to dom z poddaszem, dom parterowy, a może piętrowy? Dom z garażem czy też tzw. bliźniak? Bez względu na to, jakie są cechy danego budynku, z pomocą specjalistów da się go zaaranżować tak, by każdy klient był zadowolony z efektu końcowego.

Projektowanie wnętrz online staje się coraz bardziej popularną usługą na rynku. Albowiem płynie wiele korzyści z takiej usługi. Przede wszystkim jest to oszczędność czasu i pieniędzy. Wielu architektów, aby dojechać na działkę, na której powstanie budynek musi poświęcić kilka dni, ponieważ przytłacza ich ogrom zleceń. Spotkania online odbywają się za pośrednictwem internetu poprzez korzystanie z komunikatorów. Każdy ma różne gusta i swój pomysł na wykończenie wnętrza, dlatego można podczas dyskusji przedstawić swoją wizję architektowi. Korzyściami, które daje nam projekt domu online to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy oraz możliwość wyboru pracowni idealnej, czyli takiej, której stylistyka nam odpowiada i jesteśmy przekonani, że żadna ze stron nie będzie się męczyć.

Kuchnia

Projekt domu przygotowany przez naszych architektów to gwarancja stworzenia wymarzonego gniazdka – zarówno dla rodzin z dziećmi, rodzin wielopokoleniowych czy małżeństwa. A wszystko to odbywa się bez marnowania czasu na osobiste konsultacje ze specjalistami. Całość usług projektowych można przeprowadzić zdalnie – bez stresu i z niezakłóconym niczym kontaktem. Projektowanie domu nigdy nie było tak proste!

Przedpokój

Aby wybrać odpowiedni projekt domu jednorodzinnego, to musi on być odpowiednio przygotowany z zachowaniem wszystkich wymogów określonych przez prawo budowlane. Jeżeli projekt domu ma braki formalne, możemy mieć kłopot z uzyskaniem pozwolenia na budowę. W projekcie domu zawierają się takie składniki jak, projekt architektoniczno-budowlany, projekt techniczny i projekt zagospodarowania działki.

Sypialnia

Łazienki

Projekty łazienki to podstawa podczas tworzenia wnętrza domu. Kreacja uzależniona jest od naszych potrzeb i zachcianek. Należy podjąć decyzję czy wybieramy wannę, czy kabinę prysznicową. Ma to kluczowy wpływ na kubaturę łazienki. Jeżeli potrzebą naszą jest relaks i odpoczynek, powinniśmy wybrać wannę. Natomiast jeśli brakuje nam czasu i jesteśmy zagonieni, a chcemy dbać o higienę, to powinniśmy wybrać prysznic. Punkt ciężkości w przypadku aranżacji łazienki powinniśmy przenieść na jej funkcjonalność. Na sam początek należy wybrać jednak z jakiego materiału ma być wykończona łazienka. Zazwyczaj są to płytki. Częstym wyborem przy kończeniu łazienek jest również montaż umywalki.

Możesz nas znaleźć tutaj:

 • homebook
 • homomy
 • facebook
 • deccoria
 • Rynek pierwotny
 • behance
 • domni
 • instagram
 • FORMULARZ KONTAKTOWY

   Plan Realizacji

   Skąd wiesz o Nas?

   Inne Pomieszczenia: