Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód – Dom DevelopmentProjekt Mieszkania 75m2 na Bemowie w Warszawie

Mieszkanie Bemowo – prezentujemy projekt mieszkania 75m2, z którego jesteśmy bardzo dumni, a każdy jego detal jest inspirowany nowoczesną wizją. Wykorzystane w nim formy związane są z instynktowną funkcjonalnością zapewniającą domownikom codzienny komfort i wewnętrzny spokój. „Harmonia, spokój i nowoczesność” – tak możemy określić poniższy projekt.

Zamów

Projektowanie mieszkania to dla nas nie tylko praca, ale i pasja i coś co kochamy robić

Podczas projektowania mieszkania dbamy o potrzeby klienta i wsłuchujemy się w jego oczekiwania. Doskonale wiemy, że klient będzie najbardziej usatysfakcjonowany i zachwycony projektowaniem mieszkania, kiedy jego przyszłe lokum będzie zaaranżowane zgodnie z osobowością i stylem życia. Kreujemy wyjątkowe wizje, przygotowujemy użyteczny projekt, aby aranżowane pomieszczenia były wysokofunkcjonalne, wygodne na co dzień, a także estetyczne i stylowe. Tworzymy niepowtarzalne wnętrza, dzięki bogatemu doświadczeniu, wiedzy, kreatywności oraz duszy artystycznej.

Metro Zachód – Dom Development

Przedstawiamy projekt przepięknego mieszkania Bemowo, który zapiera dech w piersiach! Całość została zaaranżowana w stonowanych kolorach szarości, beżu, drewna oraz posiada ciemnoniebieskie dodatki, które zapewniają spokój i wewnętrzną harmonię. Projekt mieszkania 75m2 przewiduje spójne i przytulne wnętrza, które są estetyczne, eleganckie i niezwykle stylowe.

Mieszkanie znajduje jest zbudowane przez Dom Development, jednych z najlepszych deweloperów w Polsce. Inwestycja znajduje się przy ulicy Lazurowej 13 na Warszawskim Bemowie. Naszym zdaniem inwestycja jest bardzo ciekawa w związku z planującym się otwarciem stacji metra w najbliższym czasie.

Nowoczesny salon z mapą świata

Projekt mieszkania 75m2 zawiera aranżację salonu w nowoczesnym stylu. Aranżacja salonu z aneksem kuchennym wykonana została w szarościach, beżach, drewnie i ciemnoniebieskich akcentach. W salonie największą uwagę zwraca ściana za kanapą, na której zaaranżowano mapę świata z podświetleniem ledowym. Mapa sprawdzi się, jeżeli domownikami są miłośnicy podróży. Mapa świata stanowi unikatową dekorację w salonie, która przyciągnie uwagę każdego gościa. Stwarza klimatyczną atmosferę i zachęca do podróżowania i odkrywania różnych zakątków na świecie. Miłośnicy podróży będą czuć się w takim mieszkaniu „jak ryba w wodzie”.

Salon jest pomieszczeniem reprezentacyjnym, a także miejscem przeznaczonym do odpoczynku i relaksu. To tutaj najczęściej przebywamy po całym dniu w pracy i przyjmujemy gości. Trzeba go więc wykończyć tak, aby był stylowy, przytulny i zapewniał odpowiedni odpoczynek. Aranżacja salonu z aneksem kuchennym zawiera szare ściany, które wizualnie ociepla drewniana podłoga. Zdecydowaliśmy się na meble w salonie z nowoczesnym oświetleniem ledowym, którym można wprowadzić klimatyczną atmosferę. Jasnoszara wygodna kanapa  z ciemnoniebieskimi ozdobnymi poduszkami pięknie prezentuje się na ciemnoniebieskim dywanie. Tuz przed nią ulokowano dwa designerskie stoliki kawowe, które są wysuwane w kolorze czarnym i drewnianym. Całość jest bardzo dobrze doświetlona dzięki dużemu oknu, które udekorowaliśmy subtelną białą firaną z jasnoszarymi jednolitymi zasłonami.

Aranżacja salonu z aneksem kuchennym przewiduje również drewniany stół jadalniany z ciemnoniebieskimi tapicerowanymi krzesłami. Wnętrze uzupełnia nowoczesne oświetlenie z czarnymi dodatkami.

Niezwykle klimatyczna nowoczesna kuchnia z drewnem

Nasza kuchnia na wymiar pozwala na maksymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni, co sprawia, że pomieszczenie to jest funkcjonalne. Proponujemy zabudowę do sufitu w kształcie litery „L”, a to rozwiązanie zapewni wygodę użytkowania na co dzień. Szara kuchnia z drewnem to wnętrze estetyczne i gustowne. Zdecydowaliśmy się na jasnoszary odcień frontów, które ociepla drewniany blat roboczy, fragment tuż nad nim oraz część wiszących szafek. Dolna zabudowa posiada ukryte uchwyty meblarskie, co daje wrażenie jednolitości. Podłogę ozdobiono jasnoszarymi wieloformatowymi płytkami.

Przedstawiona kuchnia na wymiar eksponuje ogromne okno, które dostarcza dużą dawkę światła dziennego. Okno ozdobiliśmy pięknymi ciemnymi żaluzjami. Ozdobą kuchni jest czarny sprzęt AGD oraz czarna armatura. W aranżacji kuchni kierowaliśmy się minimalizmem, który idealnie wpisuje się w nowoczesny styl, a w konsekwencji zrezygnowaliśmy z dużej ilości dekoracji. Ozdobę stanowią właśnie użyteczne dodatki.

Pokój dla chłopca 5 lat – małego podróżnika

Pomieszczenie to jest nowoczesne, a także przystosowane dla dziecka 5-letniego. Projekt mieszkania 75m2 zawiera pokój dla chłopca 5 lat. W aranżacji zadbaliśmy o bezpieczeństwo dziecka, zapewniliśmy mu spokój, miejsce do zabawy, a także miejsce do przechowywania licznych zabawek, a także ubrań. Całość jest estetyczna i stylowa – efekt ten udało się osiągnąć pomimo, że jest to pokój dla chłopca 5 lat. Ściany zostały pomalowane jasnoszarą farbą, która pięknie komponuje się z ciemnoniebieskimi dodatkami. W aranżacji pojawiła się mapa świata w kolorze niebieskim. To nie tylko dekoracja ściany, gdyż mapa świata spełnia tutaj funkcje edukacyjne, a także może rozwijać zainteresowania dziecka. Przy ścianie tej ulokowaliśmy ciemnoniebieskie wygodne łóżko.

W pokoju zdecydowaliśmy się na zabudowę meblową do sufitu, która pomieści ogromną ilość zabawek, a także ubrań czy pościeli. Wykorzystaliśmy kolory szarości, bieli, granatu oraz drewna. Przy dużym oknie ulokowaliśmy designerski stolik biurowy oraz fotel dostosowywany do wzrostu dziecka. Tuż obok zabudowa meblowa wyposażona została w drewniane półki, na których można ułożyć podręczne rekwizyty lub po prostu zabawki. Okno zostało udekorowane ciemnoniebieską roletą. Na drewnianej podłodze położyliśmy jasnoszary miękki dywan, na którym dziecko może się bawić. Przy ścianie z mapą świata zaproponowaliśmy montaż drabinek gimnastycznych, które pomogą rozładować energię małego dziecka w mieszkaniu lub rozwiną jego zainteresowania.

Zainstalowaliśmy oświetlenie ledowe, które doskonale wpisuje się w styl nowoczesny. Na suficie zainstalowaliśmy lampę z ciemnoniebieskimi kloszami. Pokój dla chłopca 5 lat został wykonany w takim samym stylu, jak w projektowaniu mieszkania. Dzięki temu każde wnętrze projektu jest spójne, a to wprowadza harmonię podczas życia na co dzień.

FORMULARZ KONTAKTOWY

    Plan Realizacji

    Skąd wiesz o Nas?

    Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy naszego ruchu. View more
    Przyjmij