PROJEKT MIESZKANIA ONLINE

Projekt mieszkania online i jego poszczególnych funkcjonalności powinien być starannie przemyślany. Profesjonalne projektowanie mieszkań online powinno sprawić, że przestrzeń użytkowa będzie przytulna oraz komfortowa, a także praktyczna i wygodna.

Zamów

PROJEKT MIESZKANIA CENA

 • Projekt Minimalny
  Projekt Minimalny

  30 zł/m2

  Cena za 1m2 powierzchni

  • 4 układy funkcjonalne (układy 2D)
  • Konsultacja z projektantem
  Możliwość płatności w ratach
 • Projekt Standardowy
  Projekt Standardowy

  100 zł/m2

  Cena za 1m2 powierzchni

  • 4 układy funkcjonalne (układy 2D)
  • Piękne wizualizacje 3D w HD jakości
  • Możliwość naniesienia poprawek
  • Kosztorys z linkami do sklepów
  • Konsultacja z projektantem
  Możliwość płatności w ratach
 • Projekt Maksymalny
  Projekt Maksymalny

  150 zł/m2

  Cena za 1m2 powierzchni

  • 4 układy funkcjonalne (układy 2D)
  • Piękne wizualizacje 3D w HD jakości
  • Możliwość naniesienia poprawek
  • Kosztorys z linkami do sklepów
  • Rysunki techniczne dla ekipy budowlanej: hydraulika, elektryka, ogrzewanie podłogowe, pokrycie ścian, rysunki mebli robionych na zamówienie)
  • Konsultacja z projektantem
  Możliwość płatności w ratach

Projektowanie mieszkania online – poznaj zalety współpracy z nami!

Projekt mieszkania online to wygodny sposób na to, aby otrzymać indywidualny projekt przez Internet w naprawdę krótkim czasie oraz w bardzo przystępnej cenie. Po zakupie mieszkania najważniejszym krokiem jest aranżacja mieszkania online, czyli zaprojektowanie wystroju wnętrz tak, aby odpowiadał indywidualnym potrzebom i upodobaniom. Bardzo często stajemy przed dylematem, jakie projektowanie mieszkań online wybrać, żeby było równocześnie funkcjonalne i przytulne, ale też odpowiadające aktualnym trendom aranżacyjnym.

Projektowanie mieszkania online i jego urządzanie polecamy zamówić u doświadczonych i kreatywnych projektantów naszej firmy SenkoArt. Stylistykę poszczególnych pomieszczeń determinuje zawsze wystrój całego mieszkania. Pomieszczenia powinny tworzyć ze sobą spójną całość, dlatego często projekty mieszkań online tworzone są w określonym stylu, np. minimalistycznym, skandynawskim czy glamour.

Projektanci wnętrz w naszej firmie starają się, aby każdy projekt online mieszkania tworzyć z pasją i zaangażowaniem. Dzięki temu mogą Państwo zawsze liczyć na to, że wizualizacja mieszkania online i finalne projekty będą w pełni zadawalające!

Czy warto budować dom parterowy?

Oczywiście że warto budować dom parterowy. Połączenie przeszłości z przyszłością – to możliwe!

Można odnieść wrażenie, że często działamy tak, jakbyśmy za wszelką cenę chcieli mieścić się w określonych ramach. Nie ma w tym niczego złego, ale dobrze też mieć na uwadze, że kreowanie przestrzeni to coś, co tak naprawdę trudno ubrać w słowa. Zresztą wystarczy porozmawiać z osobami odpowiadającymi za projekty domów.

Gdyby potrzeba było jakichś szczegółów, może czas zainteresować się połączeniem przyszłości z przeszłością? Krótko mówiąc, chodzi o niebanalność, ale i nawiązanie do tradycji. Naturalnie kluczowe są oczekiwania, ale bez wątpienia mowa o czymś, co wypada przynajmniej przemyśleć. Jeśli coś jest dla nas nieznane, nie znaczy to, że mowa o czymś złym. Najważniejsza jest świadomość – kiedy wszystkie opcje są znane, znacznie łatwiej o podjęcie odpowiedniej decyzji. Warto też pamiętać o tym, że projekt domu 70m2 to temat, który można oceniać z różnych punktów widzenia. Wystarczy powiedzieć, że do zalet takiego projektu możemy zaliczyć choćby ułatwioną komunikację między pomieszczeniami czy samoistnie zachodzącą integrację domowników.

Podczas budowy domu wiele osób może skupiać się na tym, aby wszystko było zgodnie z prawem. Jest to rzecz jasna podstawa, ale trzeba też pamiętać, że formalności nie zawsze są takie straszne, jak może się wydawać. Najlepiej od razu zwrócić uwagę na program społeczno-gospodarczy o nazwie Nowy Ład. Jeżeli z jakiegoś powodu nie jest to możliwe, warto zapamiętać, iż program ten zakłada wsparcie w budowie domów. Priorytetem naszego kraju jest to, aby ludzie decydowali się na domy ekonomiczne, które mogą zostać zrealizowane możliwie niskim kosztem. Na efekty przyjdzie jeszcze trochę poczekać (sytuację powinno się oceniać w perspektywie długofalowej), ale już możemy odnieść się do formalności.

Krótko mówiąc, zdecydowano, że budowa może odbywać się bez uzyskiwania pozwolenia. Niemniej są dwa warunki, które koniecznie muszą zostać spełnione – powierzchnia zabudowy nie może przekroczyć 70 m2 i konieczne jest dostarczenie zgłoszenia budowy.

Jak współpracujemy z klientami?

 • 1. Zapoznanie

  1. Zapoznanie

  Pierwszym krokiem jest poznanie Państwa potrzeb. Chcemy dowiedzieć się, jakie są Państwa oczekiwania względem projektu.

 • 2. Konsultacja

  2. Konsultacja

  Następnie przekażemy Państwu nasze komentarze i poprosimy o przesłanie dodatkowych informacji.

 • 3. Podpisanie umowy

  3. Podpisanie umowy

  Gdy omówimy szczegóły projektu, wyślemy Państwu umowę do podpisania. Poprosimy o mały depozyt, a następnie zaczniemy pracę.

 • 4. Prośba o opinię

  4. Prośba o opinię

  Po wykonaniu i akceptacji projektu poprosimy Państwa o ocenę naszej współpracy. To dla nas bardzo ważne.

 • Projekt mieszkania online – obecne trendy

  Projekt mieszkania online w ostatnich kilku latach wykonywany jest najczęściej w stylu minimalistycznym, współczesnym lub skandynawskim, choć nie brakuje także aranżacji mieszkań online o charakterze retro, eklektycznym, industrialnym czy nawet glamour. Mnogość dostępnych mebli, tapet, kafelków i dodatków sprawia, że z jednej strony mamy więcej możliwości, a z drugiej trudno jest dokonać wyboru. Aby zawęzić trochę pole poszukiwań, warto przejrzeć wizualizacje mieszkań online i zapoznać się z najczęściej wybieranymi stylami przy aranżacji mieszkania oraz ich charakterystycznymi cechami.

  Może Cię również zainteresować: projekt pokoju dziecięcego online

  Projektowanie online mieszkania w stylu skandynawskim i minimalistycznym

  Projekt online mieszkania w stylu skandynawskim to jasne, rozświetlone wnętrza i gustowna prostota, ale jednak daleka od sterylnego minimalizmu. Czystość formy i stonowana kolorystyka oparta na szarościach, bieli i beżach dodaje przestrzeni świeżości. Aranżacja mieszkań online o rysie skandynawskim jest przytulna i gościnna, a to częściowo za sprawą wszechobecnego, jasnego naturalnego drewna. Na ścianach często spotyka się bieloną cegłę. Dodatki to przede wszystkim poduszki, koce i narzuty z naturalnych materiałów, a także świece, designerskie lampy, ramki na zdjęcia czy kwiaty.

  Minimalizm również plasuje się wysoko na liście najczęściej wybieranych stylów w projektach aranżacji mieszkań online. Jego głównym założeniem jest jak najmniej niepotrzebnych przedmiotów i ozdób na widoku. Takie wnętrza działają kojąco na przeciążone zmysły. Mając zlecenie na projektowanie przedpokoju online, często inspirujemy się tym kierunkiem. Ogromną zaletą tego stylu jest także podatność na zmiany. Biel i szarość, czyli ukochane kolory minimalizmu, doskonale przyjmą w przyszłości dodatki o mocniejszych barwach, jeśli tylko przyjdzie nam ochota na na to aby urozmaicić projekt online mieszkania.

  Projekt aranżacji mieszkania online w stylu współczesnym

  Gdy rozważamy projektowanie mieszkania online w stylu współczesnym, koniecznie należy wspomnieć o prostocie i funkcjonalności wystroju. W takich wnętrzach dominują linie proste oraz mało skomplikowane figury geometryczne, np. wielokąty i koła. Jeśli zaś mowa o dodatkach, nie może być ich za wiele. Kolorystyka natomiast należeć powinna do stonowanych. Podstawowa paleta kolorów to: beż, biel, czerń i szarość. Projekt online mieszkania warto jednak uzupełnić o intensywniejsze akcenty niebieskiego, czerwonego, żółtego lub złotego.

  Zespół doświadczonych i kreatywnych projektantów SenkoArt Design pomoże Państwu wybrać najbardziej pasujący styl, kolorystykę, oświetlenie i dekoracje. Zadbamy o to, aby projekt aranżacji mieszkania online był przytulny, funkcjonalny i nowoczesny. Na swoim koncie mamy wiele projektów mieszkań online ukończonych z sukcesem.   

  Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam realizować najbardziej wymagające i nowoczesne projekty mieszkań online.
  Zapraszamy do kontaktu. Zapytanie o wycenę projektu mieszkania przez Internet mogą Państwo wysłać na: projekt@senkoart.pl.

  Projekty mieszkań online zamówisz bez wychodzenia z domu

  Planowanie przyszłego wyglądu wnętrz dla jednych osób jest męczarnią, a dla innych – ekscytującą przygodą. Dla każdego będzie to jednak ogromne wyzwanie, zwłaszcza jeśli potrzebna będzie kompleksowa wizualizacja mieszkania online. Idealnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług naszej firmy SenkoArt. Wykonamy projekt domu online i projekt mieszkania online wraz z jego pełną wizualizacją 3D. Przekonaj się, że warto:

  • Tanie projekty mieszkań online – ta usługa kosztuje dużo mniej niż projektowanie w tradycyjnej współpracy z designerem.
  • Szybka aranżacja mieszkania – nawet w kilka dni, podczas gdy przygotowanie tradycyjnego projektu zajmuje tygodnie, a nawet miesiące.
  • Więcej czasu dla siebie − nie tracisz go na dojazdy i spotkania, a projekt mieszkania online zostawiasz na naszej głowie.
  • Harmonogram prac dostosowany do ciebie – nawet jeśli pracujesz do późna, możesz błyskawicznie skontaktować się z projektantem online przez maila lub telefon.
  • Eksperymentuj i myl sięprojektowanie wnętrz online daje większe możliwości eksperymentowania, a ewentualne błędy można skorygować niemal od ręki.

  Od czego zacząć projektowanie mieszkań online?

  Usługi aranżacji wnętrz we współpracy internetowej to możliwość zaprojektowania każdego pomieszczenia według Twojego pomysłu. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu projekt kuchni online czy łazienki nie stanowi żadnego problemu. To właśnie od pomysłu zaczynają się wszystkie projekty mieszkań online. Często wystarczy sama idea, jakiś zamysł w głowie, który można przekuć na konkretne plany. I to taki online projekt mieszkania od A do Z.

  Oczywiście, aby marzenia przybrały realne kształty, potrzebne będą też realne parametry techniczne. Dlatego przed rozpoczęciem projektu będziemy potrzebować technicznych planów mieszkania z zaznaczonymi wymiarami pomieszczeń, otworami okiennymi i drzwiowymi, a także z uwzględnieniem, które ściany są działowe i można je np. wyburzyć, a które konstrukcyjne. Wszystkie parametry techniczne mieszkania sprawią, że projektowanie mieszkań online zakończy się sukcesem. A bez technicznej podstawy ani rusz.

  Pomyśl także o stylu wnętrzarskim, który Ci się podoba. Inspiracją mogą być nasze gotowe wnętrza. Popularnością cieszą się projekty mieszkań online w stylu skandynawskim i minimalistycznym, loftowym oraz styl boho. Można również połączyć elementy kilku styli i stworzyć wnętrze eklektyczne, o indywidualnym charakterze.

  Tworząc wirtualny projekt mieszkania online wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania

  Wiele lat doświadczenia pozwala nam korzystać z rozwiązań, które sprawdziliśmy sami lub sprawdzili je nasi klienci. Wiemy, jakie ustawienie mebli pozwoli stworzyć kącik do pracy oraz jak wykorzystać problematyczne zakamarki i wnęki w mieszkaniu. Potrafimy przygotować funkcjonalny projekt salonu online, który będzie jednocześnie biurem i sypialnią. Nasza wiedza to kapitał, który możemy wykorzystać z myślą o wygodzie i potrzebach naszych Klientów. Dlatego zachęcamy do skorzystania z oferty na projektowanie mieszkania online.

  Wygodnie, szybko, całkowicie przez Internet przygotujemy kilka propozycji na kompleksową metamorfozę starego wnętrz lub kompleksowe urządzenie lokalu w stanie surowym. Setki szczegółów do dopracowania, wybór optymalnego ustawienia mebli i techniczne zagadnienia – brzmi strasznie? Z SenkoArt projektowanie online mieszkania to bułka z masłem!

  Czy projekt mieszkań online jak w katalogu to dobry pomysł?

  Z pewnością w tym momencie zastanawiasz się: „Dlaczego mam płacić za projektowanie mieszkania online, skoro w Internecie działają darmowe programy innych firm?”. Od nas nie usłyszysz, że należy ich zabronić, ale jesteśmy w stanie przekonać Cię, że projekt mieszkania 100m2 online w SenkoArt to lepszy wybór. Dlaczego?

  • Programy do projektowania mieszkań online uwzględniają tylko produkty dostępne w danej sieci handlowej – zapomnij o palecie RAL i wyborze koloru żywicy epoksydowej w drewnianym blacie.
  • Plannery online mieszkań nie uwzględniają indywidualnych potrzeb – nikt nie porozmawia z Tobą o tym, jak najlepiej zaplanować pokój dla dwójki dzieci na 10m2 powierzchni.
  • Projekt z plannera zawsze ma błędy techniczne – próba zrealizowania go w realnym pomieszczeniu może zakończyć się techniczną katastrofą.

  Projektowanie mieszkania – cena jest ważna, ale liczy się efekt

  Cena usług, takich jak projektowanie mieszkania online zależy od wielu czynników. W SenkoArt nad projektem Twoich wnętrz pracują realni ludzi – zawodowi projektanci wnętrz, którzy doskonalili swoje rzemiosło przez wiele lat i stale dokształcają się w zakresie estetyki i funkcjonalności wnętrz. Profesjonalizm kosztuje, ale mniej niż myślisz!

  Indywidualne podejście do każdego zlecenia pozwala uzyskać zachwycające aranżacje mieszkań online, które nie znudzą się i przez lata będę funkcjonować dokładnie tak, jak tego chcesz. Na szczęście oszczędność czasu przy współpracy przez Internet z SenkoArt pozwala obniżyć koszty usługi. Ty zaś otrzymujesz projekt mieszkania online czy projekt sypialni online w cenie, która jest osiągalna dla każdego.

  Skomponuj własny projekt online mieszkania z SenkoArt

  W SenkoArt projekty mieszkań online wykonujemy szybko i w pełnej współpracy z Klientem. Wystarczy, że skorzystasz z naszego formularza kontaktowego, w którym opiszesz nam swoje pomysły i potrzeby, a także problemy, jakie sprawiają Ci pomieszczenie w mieszkaniu. Dalsze rozmowy będziemy prowadzić mailowo i przez telefon, gdzie omówimy szczegóły realizacji projektu mieszkania online i podpowiemy, co będzie najlepiej działało i oczywiście wyglądało.

  Aranżacja mieszkania online – wizualizacja 3D

  Zamawiając projektowanie mieszkania online 3D dostajesz go wraz z wizualizacją komputerową. Wysokiej jakości wizualizacja 3D mieszkania sprawi, że zobaczysz projekt łazienki online czy swój przyszły salon nie tylko oczami wyobraźni. Korzystamy z najnowszego oprogramowania do tworzenia wizualizacji wnętrz, dzięki czemu do złudzenia imitują prawdziwe zdjęcia. W ten prosty sposób zyskasz pewność, że wykonane przez naszych projektantów projekty mieszkań online oddają rzeczywisty wygląd przyszłego wnętrza.

  Projekt wnętrz mieszkania

  Projektowanie mieszkania to prawdziwe wyzwanie, które może spędzać sen z powiek. Prędzej czy później kupno wymarzonego lokum dochodzi do skutku, a następnie pojawia się kwestia urządzenia. Nie każdy wie, w jakim stylu chce zaaranżować przestrzeń, w której będzie żył przez wiele lat. W Internecie jest mnóstwo wizualizacji, zdjęć, ale czy każdy od razu wie, który styl wnętrzarski będzie dla niego najlepszy? W jaki sposób połączyć wszystkie elementy wyposażenia lokum, żeby całość była spójna, gustowna, a zarazem funkcjonalna? W tym celu pomoc profesjonalisty, a więc architekta lub projektanta, okazuje się niezbędna.

  Ogromna wiedza, doświadczenie, kreatywność, znajomość nowinek technicznych projektantów pozwala na stworzenie niepowtarzalnych aranżacji. To, w jaki sposób jest wykończone wnętrze wpływa na samopoczucie, nastrój, a nawet na to, czy chętnie wraca się do własnego mieszkania.

  Projekt wnętrz mieszkania jest więc niezbędny, jeśli ktoś chce mieszkać w wymarzonym lokum. Projekt mieszkania wykonany przez profesjonalistę to także oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki wizualizacji można zobaczyć, jak będą wyglądały poszczególne wnętrza, można je dowolnie zmieniać np. układ mebli, kolorystykę czy dekoracje. Czasami niewielkie zmiany przynoszą ogromny efekt. Dzięki projektowi nie traci się pieniędzy i czasu na kolejne poprawki czy remonty. Należy podkreślić, że wszelkie szczegóły można uzgodnić z projektantem bez wychodzenia z domu! Projekt mieszkania online to idealne rozwiązanie dla kogoś, kto jest zabiegany i ceni sobie własny czas.

  Projekt wnętrz mieszkania – powiedz, czego potrzebujesz, a projektant to zwizualizuje

  Projektowanie mieszkania rozpoczyna się już na etapie pierwszych rozmów z klientem. Jego potrzeby, oczekiwania, upodobania oraz gust stanowią podstawę, żeby stworzyć indywidualny i najlepszy dla niego projekt mieszkania. Czasami klienci nie wiedzą, w jakim stylu ma być wykończone ich lokum, ale wystarczy, że odpowiedzą na kilka pytań, a projektant stworzy wnętrze dopasowane do nich. Istnieje wiele stylów wnętrzarskich, które można wybrać. Optymalnym rozwiązaniem jest wybranie jednego i wykończenie wszystkich pomieszczeń, które wchodzą w skład mieszkania. W ten sposób aranżacja będzie spójna, gustowna oraz stylowa. Istotnym jest także, żeby wnętrza były funkcjonalne, a codzienne użytkowanie w nich komfortowe.

  Okazuje się, że projektowanie mieszkania nie jest takie proste. Powinno być ono spójne pod względem stylu wnętrzarskiego, kolorystki, dodatków, dekoracji. Mieszkanie musi być także funkcjonalne i wygodne podczas wykonywania codziennych czynności. W jaki sposób stworzyć więc wnętrze, do którego będzie się chciało wracać po pracy? Należy sporządzić projekt mieszkania, bo dzięki wizualizacji uniknąć można wielu błędów oraz poprawek. Stworzenie niepowtarzalnego, wyjątkowego, stylowego, a zarazem funkcjonalnego mieszkania jest możliwe wyłącznie dzięki projektantom SenkoArt. Aranżacje mieszkań przez projektantów to wnętrza, które są niezwykle reprezentacyjne, zachwycają każdego, a domownicy kochają w nich przebywać.

  Projekt wnętrz mieszkania przygotowany przez SenkoArt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

  Opinie o SenkoArt Design

  Opinie o Senkoart Design

  Możesz nas znaleźć tutaj:

 • homebook
 • homomy
 • facebook
 • deccoria
 • Rynek pierwotny
 • behance
 • domni
 • instagram
 • Pinterest
 • FORMULARZ KONTAKTOWY

   Plan Realizacji

   Skąd wiesz o Nas?

   Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy naszego ruchu. View more
   Przyjmij