PROJEKT MIESZKANIA ONLINE

Projektowanie wnętrz mieszkania i jej funkcjonalność powinna być starannie przemyślana, ponieważ będzie służyć nam długi czas. Przestrzeń użytkowa mieszkania ma być przytulna, komfortowa i przynosić zadowolenia mieszkańcom

PROJEKT MIESZKANIA ONLINE

Potrzebujesz Projektanta który przygotuje Projekt Wnętrz Mieszkania?

Projekt Mieszkania Online to wygodny sposób otrzymać indywidualny projekt przez Internet w szybkich terminach. Po zakupie mieszkania najważniejszym krokiem jest aranżacja mieszkania, czyli zaprojektowanie wystroju wnętrz tak, aby odpowiadał naszym potrzebom i upodobaniom. Bardzo często stajemy przed dylematem jak urządzić mieszkanie żeby było równocześnie funkcjonalne i przytulne, ale też odpowiadające aktualnym trendom aranżacyjnym.

Projekt mieszkania online i jego urządzanie polecamy zamówić u doświadczonych i kreatywnych projektantów naszej firmy SenkoArt. Stylistykę urządzania poszczególnych pomieszczeń determinuje wystrój całego mieszkania. Pomieszczenia powinny tworzyć ze sobą kompozycyjną całość dlatego często tworzone są w określonym stylu, np. minimalistycznym czy skandynawskim.

Projektanci wnętrz w naszej firmie podchodzą do każdego projektu mieszkania z doświadczeniem, pasją i zaangażowaniem. Dzięki temu nawet aranżacja małego mieszkania czy aranżacja małej łazienki przynoszą zadowalające efekty.

Proces Współpracy

Projekt Mieszkania Online

Projekt Mieszkania online w ostatnich kilku latach wykonywany jest w stylu minimalistycznym, współczesnym lub skandynawskim, choć nie brakuje także wnętrz o charakterze retro, eklektycznym, industrialnym czy nawet glamour. Mnogość dostępnych mebli, tapet, kafelków i dodatków sprawia, że z jednej strony mamy więcej możliwości, a z drugiej trudno jest dokonać wyboru. Aby zawęzić trochę pole poszukiwań, warto zapoznać się z najczęściej wybieranymi stylami przy aranżacji mieszkania oraz ich charakterystycznymi cechami.

Styl Skandynawski i Minimalistyczny

Styl skandynawski to jasne, rozświetlone wnętrza i gustowna prostota, ale jednak daleki od sterylnego minimalizmu. Czystość formy i stonowana kolorystyka oparta na szarościach, bieli i beżach dodaje przestrzeniom świeżości. Projekt mieszkania o rysie skandynawskim jest przytulnym i gościnnym, a to częściowo za sprawą wszechobecnego, jasnego naturalnego drewna. Na ścianach często spotyka się bieloną cegłę. Dodatki to przede wszystkim poduszki, koce i narzuty z naturalnych materiałów, świece, designerskie lampy, ramki na zdjęcia czy kwiaty.

Także minimalizm plasuje się wysoko na liście najczęściej wybieranych stylów w projektach mieszkań. Jego głównym założeniem jest jak najmniej niepotrzebnych przedmiotów i ozdób na widoku, takie wnętrze działa kojąco na przeciążone zmysły. Jego ogromną zaletą jest także podatność na zmiany. Biel i szarość – ukochane kolory minimalizmu, doskonale przyjmą w przyszłości dodatki o mocniejszych barwach, jeśli tylko przyjdzie nam ochota na modyfikacje aranżacji.To zaledwie trzy ze stylów wybieranych w projektowaniu mieszkania.

Cennik na projekt mieszkania

Zapytaj o rabat na metraż powyżej 85 M2!

Projekt Minimalny

Darmowa wycena – Napisz do nas

 • 4 propozycje ustawienia wnętrz mebli
 • Konsultacja z projektantem

Projekt Standartowy

Darmowa wycena – Napisz do nas

 • 3 propozycje ustawienia wnętrz mebli
 • Piękne i fotorealistyczne wizualizacje 3D
 • Jendorazowa możliwość naniesienia poprawek
 • Kosztorys z linkami do materiałów
 • Konsultacja z projektantem

 

Możliwość płatności w ratach

Projekt Maksymalny

Darmowa wycena – Napisz do nas

 • 3 propozycje ustawienia wnętrz mebli
 • Piękne i fotorealistyczne wizualizacje 3D
 • Jednorazowa możliwosc naniesienia poprawek
 • Kosztorys z linkami do materiałów
 • Konsultacja z projektantem
 • Dokumentacja techniczna dla ekipy (rysunki techniczne hydrauliki, elektryki, ogrzewanie podłogowe, pokrycie ścian itp)

 

Możliwość płatności w ratach

Projekt Mieszkania – Zamówisz bez wychodzenia z domu

Gdy mowa o projektowaniu mieszkania online w stylu współczesnym, koniecznie należy wspomnieć o prostocie i funkcjonalności wystroju. W takich wnętrzach dominują linie proste oraz mało skomplikowane figury geometryczne, np. wielokąty i koła. Jeśli mowa o dodatkach, nie może być ich za wiele, kolorystyka natomiast należeć powinna do stonowanych, a wypadkowa kompozycja spójną i przejrzystą całością. Podstawowa paleta kolorów to: beż, biel, czerń i szarość, warto jednak uzupełnić ją o intensywniejsze akcenty niebieskiego, czerwonego, żółtego lub złotego.

Zespół doświadczonych i kreatywnych projektantów Senkoart Design pomogą Państwu wybrać najbardziej pasujący styl, kolorystykę, światło, dekoracje dla Państwa projektu mieszkania. Pomimo tego, my zadbamy o to, aby projekt aranżacji mieszkania był przytulnym, funkcjonalnym i nowoczesnym. Posiadamy kilkanaście sukcesywnie ukończonych projektów mieszkań.   

Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam z sukcesem realizować najbardziej wymagające i nowoczesne projekty mieszkań online.
Zapraszamy do kontaktu i zapytaniem o wycenę projektu mieszkania przez Internet: [email protected]

Opinie o nas

reviews Przeczytaj wszystkie opinie

  Skąd wiesz o Nas?

  Inne Pomieszczenia: