PROJEKT MIESZKANIA ONLINE

Potrzebujesz Projektanta który przygotuje Projekt Wnętrz Mieszkania?

Projekt Mieszkania Online to wygodny sposób otrzymać indywidualny projekt przez Internet w szybkich terminach. Po zakupie mieszkania najważniejszym krokiem jest aranżacja mieszkania, czyli zaprojektowanie wystroju wnętrz tak, aby odpowiadał naszym potrzebom i upodobaniom. Bardzo często stajemy przed dylematem jak urządzić mieszkanie żeby było równocześnie funkcjonalne i przytulne, ale też odpowiadające aktualnym trendom aranżacyjnym.

Projekt mieszkania online i jego urządzanie polecamy zamówić u doświadczonych i kreatywnych projektantów naszej firmy SenkoArt. Stylistykę urządzania poszczególnych pomieszczeń determinuje wystrój całego mieszkania. Pomieszczenia powinny tworzyć ze sobą kompozycyjną całość dlatego często tworzone są w określonym stylu, np. minimalistycznym czy skandynawskim.

Projektanci wnętrz w naszej firmie podchodzą do każdego projektu mieszkania z doświadczeniem, pasją i zaangażowaniem. Dzięki temu nawet aranżacja małego mieszkania czy aranżacja małej łazienki przynoszą zadowalające efekty.

Proces Współpracy

1. Zapoznanie się

Pierwszym krokiem musimy poznać Państwa potrzeby w projekcie, zapoznać się z przesłanym rzutem, oczekiwaniami i zadaniem technicznym

2. Konsultacja

Po zapoznaniu się, dokonamy swoich komentarzy i poprosimy o dosłanie dodatkowych niezbędnych danych. Zaproponujemy swoją wizję

3. Podpisanie Umowy

Gdy omówimy wszystkie szczegóły projektanckie, wyślemy umowę do zapoznania się i podpisu. Poprosimy o mały depozyt i zaczniemy pracę.

4. Poprosimy o Opinie

Po wykonaniu i akceptacji projektu, poprosimy Państwa ocenić naszą współpracę, aby inne osoby mogli później skorzystać z naszych usług.

Wizualizacje 3D - Projekt Mieszkania Online

Projekt Mieszkania Online

Projekt Mieszkania w ostatnich kilku latach wykonywany jest w stylu minimalistycznym, współczesnym lub skandynawskim, choć nie brakuje także wnętrz o charakterze retro, eklektycznym, industrialnym czy nawet glamour. Mnogość dostępnych mebli, tapet, kafelków i dodatków sprawia, że z jednej strony mamy więcej możliwości, a z drugiej trudno jest dokonać wyboru. Aby zawęzić trochę pole poszukiwań, warto zapoznać się z najczęściej wybieranymi stylami przy aranżacji mieszkania oraz ich charakterystycznymi cechami.

Styl Skandynawski i Minimalistyczny

Styl skandynawski to jasne, rozświetlone wnętrza i gustowna prostota, ale jednak daleki od sterylnego minimalizmu. Czystość formy i stonowana kolorystyka oparta na szarościach, bieli i beżach dodaje przestrzeniom świeżości. Projekt mieszkania o rysie skandynawskim jest przytulnym i gościnnym, a to częściowo za sprawą wszechobecnego, jasnego naturalnego drewna. Na ścianach często spotyka się bieloną cegłę. Dodatki to przede wszystkim poduszki, koce i narzuty z naturalnych materiałów, świece, designerskie lampy, ramki na zdjęcia czy kwiaty.

Także minimalizm plasuje się wysoko na liście najczęściej wybieranych stylów w projektach mieszkań. Jego głównym założeniem jest jak najmniej niepotrzebnych przedmiotów i ozdób na widoku, takie wnętrze działa kojąco na przeciążone zmysły. Jego ogromną zaletą jest także podatność na zmiany. Biel i szarość – ukochane kolory minimalizmu, doskonale przyjmą w przyszłości dodatki o mocniejszych barwach, jeśli tylko przyjdzie nam ochota na modyfikacje aranżacji.

To zaledwie trzy ze stylów wybieranych w projektowaniu mieszkania.
Cennik
Pakiet Minimalny
25
Cena za m2
 • 4 propozycje ustawienia wnętrza mebli
 • Konsultacja z Głównym projektantem
Pakiet Standardowy
70
Cena za m2
 • 3 propozycje ustawienia wnętrza
 • Wizualizacja 3d każdego pomieszczenia
 • Kosztorys z linkami do użytych materiałów
 • Konsultacja z projektantem
 • Możliwość płatności w ratach
Pakiet Maksymalny
95
Cena za m2
 • 3 propozycje ustawienia wnętrza
 • Wizualizacja 3d każdego pomieszczenia
 • Kosztorys z linkami do użytych materiałów
 • Dokumentacja techniczna dla ekipy (rysunki techniczne hydrauliki, elektryki, ogrzewanie podłogowe, pokrycie ścian itp)
 • Konsultacja z projektantem
 • Możliwość płatności w ratach

Projektowanie Mieszkania Online

Gdy mowa o projektowaniu mieszkania online w stylu współczesnym, koniecznie należy wspomnieć o prostocie i funkcjonalności wystroju. W takich wnętrzach dominują linie proste oraz mało skomplikowane figury geometryczne, np. wielokąty i koła. Jeśli mowa o dodatkach, nie może być ich za wiele, kolorystyka natomiast należeć powinna do stonowanych, a wypadkowa kompozycja spójną i przejrzystą całością. Podstawowa paleta kolorów to: beż, biel, czerń i szarość, warto jednak uzupełnić ją o intensywniejsze akcenty niebieskiego, czerwonego, żółtego lub złotego.

Zespół doświadczonych i kreatywnych projektantów Senkoart Interior Design pomogą Państwu wybrać najbardziej pasujący styl, kolorystykę, światło, dekoracje dla Państwa projektu mieszkania. Pomimo tego, my zadbamy o to, aby projekt aranżacji mieszkania był przytulnym, funkcjonalnym i nowoczesnym. Posiadamy kilkanaście sukcesywnie ukończonych projektów mieszkań.   

Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam z sukcesem realizować najbardziej wymagające i nowoczesne projekty mieszkań online. Zapraszamy do kontaktu i zapytaniem o wycenę na [email protected]

Opinie o nas
FORMULARZ KONTAKTOWY
DANE KONTAKTOWE:

Firma: Senkoart Design
ul. Świeradowska 47,  
Warszawa, 02-665
Telefon: +48 660 396 007
Poczta: [email protected]
Strona: www.senkoart.pl
Facebook: facebook.com/senkoart

Zagraniczna siedziba: 
ulica 4968 Yonge Street,
Toronto, M2N 7H1, 

Numer rejestracyjny: 281-117-747

JESTEŚMY W SIECI
Zobacz mnie
Telefon: +48 660 396 007
© Wszystkie prawa zastrzeżone - 2019 - Senkoart Interior Design
error: