PROJEKT SALONU ONLINE

Projekt salonu jest  jedną z głównych wizytówek w  domu. To miejsce, w którym odpoczywamy i spędzamy czas wolny z rodziną i przyjaciółmi. Dlatego niezwykle ważna jest jego kolorystyka, dobór mebli i rozplanowanie przestrzeni.

Zamów

Projektowanie Salonu Online

Pokój dzienny może spełniać kilka funkcji. To miejsce wypoczynku, spotkań ze znajomymi i rodziną, często właśnie w tej przestrzeni spożywamy posiłki, zdarza się także, że wnętrze to służy również jako sypialnia. Przy projektowaniu salonu należy wziąć pod uwagę każdą jego funkcję. Wymiar funkcjonalny powinien umiejętnie przenikać się z reprezentatywnym, a piękno z komfortem. Zdecydujmy, jak chcemy się czuć w danym miejscu – czy zależy nam przede wszystkim na przytulnej atmosferze, czy chcemy, aby było przede wszystkim elegancko i wystawnie.

W przypadku, gdy salon połączony jest z aneksem kuchennym, należy pamiętać o spójności w ich urządzaniu. Jeśli w projekcie salonie dominuje styl minimalistyczny czy glamour, to w takim samym stylu powinniśmy urządzić kuchnię. Podobne kolory i materiały użyte do wykończenia wnętrza sprawią, że całość będzie miła dla oka.

CENNIK

Proces Współpracy

 • 1. Zapoznanie się

  1. Zapoznanie się

  Pierwszym krokiem musimy poznać Państwa potrzeby w projekcie, zapoznać się z przesłanym rzutem, oczekiwaniami i zadaniem technicznym

 • 2. Konsultacja

  2. Konsultacja

  Po zapoznaniu się, dokonamy swoich komentarzy i poprosimy o dosłanie dodatkowych niezbędnych danych. Zaproponujemy swoj

 • 3. Podpisanie Umowy

  3. Podpisanie Umowy

  Gdy omówimy wszystkie szczegóły projektanckie, wyślemy umowę do zapoznania się i podpisu. Poprosimy o mały depozyt i zaczniemy pracę.

 • 4. Poprosimy o Opinie

  4. Poprosimy o Opinie

  Po wykonaniu i akceptacji projektu, poprosimy Państwa ocenić naszą współpracę, aby inne osoby mogli później skorzystać z naszych usług.

 • Projekt Salonu przez Internet

  Projekt Salonu Online to zazwyczaj największe i najtrudniejsze pomieszczenie w mieszkaniu czy domu. Urządzając aranżacje salonu należy pamiętać, żeby spełniał potrzeby domowników oraz gości, którzy będą nas odwiedzać. Duża ilość naturalnego światła wpadającego przez okna sprawia, że pomieszczenie staje się jasne i przestronne. Jasne światło (także sztuczne) powiększa przestrzeń. Światło przytłumione zmniejsza przestrzeń, ale dzięki niemu pomieszczenie zyskuje ciepły klimat, staje się bardziej przytulne.

  Aranżacja Salonu

  Zazwyczaj oświetlenie górne stanowi główny punkt światła w salonie, a dodatkowe oświetlenie np. lampy stojące ustawiamy w miejscach, które chcemy doświetlić. Pamiętajmy, że oświetlenie to także element dekoracji naszego mieszkania.

  Możemy wybrać efektownie wyglądające lampy stojące, oświetlenie punktowe w podwieszanym suficie, w witrynach szafek, pod półkami czy też pod obrazami na ścianach. Projekt salonu online powinien zawierać meble, które służą do wypoczynku i spędzania wolnego czasu – wygodna kanapa lub zestaw wypoczynkowy, czy też duży stół z krzesłami. Warto też pomyśleć o przestrzeni do przechowywania przedmiotów (szafy zamykane) oraz do eksponowania przedmiotów dekoracyjnych (półki, szafki otwarte, regały i witryny).

  Jaki wybrać styl dla projektu nowoczesnego salonu?

  Wszystkie nasze projekty salonu są dobrze przemyślane, aby spełniać oczekiwania klienta i przynosić maksymalny komfort. Każdy ze stylów przyjmie innego rodzaju akcenty, np.

  Styl Glamour – „kryształowy” żyrandol, designerskie krzesła z tworzywa sztucznego, puszysta narzuta ozdobiona motywem zwierzęcym, złote abażury.


  Styl Skandynawski – ramki na zdjęcia, designerskie świeczniki, świece, liczne poduszki z naturalnych materiałów (len, bawełna), rośliny.


  Styl Minimalistyczny – ograniczona ilość dodatków o prostych formach (np. koła lub wielokątów), w tym: świeczniki, dyskretne rośliny.

  Projekt Salonu Online

  Projekt Salonu jest najtrudniejszym pomieszczeniem w domu dla zaprojektowania i urządzenia. Oprócz oświetlenia, którym znacząco wpłyniemy na odbiór otoczenia, do dyspozycji mamy dodatki i dekoracje. Jeśli salon służy nam także za sypialnię, warto zastanowić się nad optycznym wydzieleniem części, w której kładziemy się do snu. Może do tego posłużyć np. dywan lub odmienna kolorystyka wybranych ścian. U wielbicieli odważnych aranżacji, doskonale sprawdzą się duże, asymetryczne motywy fototapet, które nadadzą wnętrzu wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru.

  Opinie o Senkoart Design

  Opinie o Senkoart Design

  Możesz nas znaleźć tutaj:

 • homebook
 • homomy
 • facebook
 • deccoria
 • Rynek pierwotny
 • behance
 • domni
 • instagram
 • FORMULARZ KONTAKTOWY

   Plan Realizacji

   Skąd wiesz o Nas?

   Inne Pomieszczenia: