PROJEKT SYPIALNI

Sypialnia jest najbardziej intymnym miejscem w domu czy mieszkaniu. To miejsce do odpoczynku, czasem spokojny kącik do pracy. Zaprojektujemy ją tak, abyś mógł cieszyć się jej estetyką i aranżacją.

PROJEKT SYPIALNI

Projekty Sypialni Online

Każda aranżacja sypialni powinina być dobrze przemyślana przez doświadczonych projektantów. Podczas aranżacji ścian w nowoczesnej sypialni należy pamiętać, że jasne kolory powiększają wnętrze, a ciemne optycznie je zmniejszają. Najczęściej stosuje się kolory neutralne, które dodatkowo wpływają uspokajająco na nasz umysł, np. niebieski.

Przy aranżacji nowoczesnej sypialni pamiętajmy też o odpowiednim oświetleniu. Bardzo dobrze sprawdzają się tu lampki nocne, kinkiety czy lampy stojące. Dają przyjemną alternatywę dla mocnego światła górnego i zapewniają klimat spokoju i wyciszenia.

Dlatego, z przyjemnością rekomendujemy Państwu zamówić aranżacje sypialni u doświadczonych projektantów firmy Senkoart Design. Nasze biuro projektowe zrealizowało już wiele nowoczesnych projektów sypialni wykorzystując indywidualne podejście, kreatywność, design i poczucie funkcjonalności. Zachęcamy do komunikacji mailowej: [email protected]

Projekt Sypialni Online przez Internet

Sypialnia to miejsce odpoczynku i odprężenia. Ważne jest, by czuć się w tym pomieszczeniu dobrze. Aranżacja wnętrz pozwoli na odpowiednie wyposażenie tego miejsca, by jak najlepiej nam się odpoczywało.


Niezbędnymi elementami są takie rzeczy, jak lampki nocne czy nawet zdjęcia ukochanych osób. Warto zainteresować się również roślinami, które filtrują powietrze z toksyn i pomagają nam usnąć. Są świetnym pomysłem na aranżację sypialni oraz pomocnikami w spokojnym śnie. Możemy wziąć pod uwagę aloes, który działa również leczniczo. Można pomyśleć również nad zakupem telewizora. Nie powinno się oglądać telewizji przed snem, ale od czasu do czasu nikomu nie zaszkodzi dobry film na dobranoc.

Aranżacja Sypialni – wady i zalety

Marzeniem każdej kobiety jest osobna garderoba, ale czasami nie mamy wolnego pomieszczenia, by ją zaaranżować. Wtedy możemy wyposażyć sypialnię w wielką szafę, która będzie odpowiednikiem naszej garderoby. Dobrze zagospodarowana szafa potrafi pomieścić naprawdę wiele rzeczy. Półki na ubrania powinny być szerokie i głębokie. Świetnie spisuje się także lustro na szafie. W aranżacji sypialni warto zainwestować również w rolety przyciemniające, które nawet w dzień pozwolą nam spokojnie usnąć.

Aranżacja sypialni powinna być przemyślana, ale tez ułożona pod nasze wymagania. W aranżacji sypialni możemy poradzić się kogoś bardziej doświadczonego, jeśli nie mamy na nią pomysłu. Ułatwi to cały proces meblowania.

Zacznijmy od początku aranżacji sypialni

Aranżacja sypialni to przede wszystkim odpowiednie dobranie mebli i dodatków. Na podłodze świetnie sprawdzą się drewniane panele, a ściany w kolorze jasnego beżu rozświetlą pokój z samego rana. Oczywiście jest to kwestia gustu każdego z nas. Sypialnia powinna być wyposażona w duże łóżko o bardzo miękkim materacu. Warto pomyśleć tutaj o naszych plecach, które nie będą coraz młodsze, a będą potrzebowały coraz więcej wypoczynku i wygodnego materaca. Z pewnością nam podziękują za wybór dobrego materaca. Szafa w sypialni musi być pojemna, by pomieścić wszystkie nasze ubrania czy nawet pościel. Marzeniem każdej kobiety jest osobna garderoba, ale czasami nie mamy wolnego pomieszczenia, by ją zaaranżować.

Nowoczesne projekty sypialni online

W niewielkich mieszkaniach często niemożliwe jest przeznaczenie osobnego pomieszczenia na nowoczesną sypialnię. Przestrzeń na sen i relaks umieszcza się wtedy zazwyczaj w salonie, a rolę łóżka pełni wygodna rozkładana kanapa. W dużych mieszkaniach czy domach jednorodzinnych bez problemu możemy zaaranżować przytulną i komfortową sypialnię. W związku z tym, każdy projekt sypialni potrzebuje indywidualnego podejścia, kreatywności i wizji projektanckiej.

Najważniejszym elementem podczas wykonywania projektu sypialni jest łóżko. Powinno być duże, komfortowe, wyposażone w funkcjonalny materac. Łóżko ustawiamy tak, aby nie utrudniało poruszania się po pomieszczeniu – zazwyczaj zapewniamy dostęp do niego z dwóch stron albo ustawiamy je pod jedną ze ścian. Unikamy lokalizacji bezpośrednio pod oknem czy przy kaloryferze.

Cennik za Pomieszczenie

Projekt Minimalny

600 Zł Cena za pomieszczenie – do 20m2

 • 4 propozycje ustawienia wnętrz mebli
 • Konsultacja z projektantem

Projekt Standartowy

2500 Zł Cena za pomieszczenie – do 20m2

 • 3 propozycje ustawienia wnętrz mebli
 • Piękne i fotorealistyczne wizualizacje 3D
 • Jendorazowa możliwość naniesienia poprawek
 • Kosztorys z linkami do materiałów
 • Konsultacja z projektantem

 

Możliwość płatności w ratach

Projekt Maksymalny

3500 Zł Cena za pomieszczenie – do 20m2

 • 3 propozycje ustawienia wnętrz mebli
 • Piękne i fotorealistyczne wizualizacje 3D
 • Jednorazowa możliwosc naniesienia poprawek
 • Kosztorys z linkami do materiałów
 • Konsultacja z projektantem
 • Dokumentacja techniczna dla ekipy (rysunki techniczne hydrauliki, elektryki, ogrzewanie podłogowe, pokrycie ścian itp)

 

Możliwość płatności w ratach

Opinie o nas

reviews Przeczytaj wszystkie opinie

  Skąd wiesz o Nas?

  Inne Pomieszczenia: