Projekt mieszkania w nowoczesnym stylu

Prezentujemy niepowtarzalny projekt mieszkania w nowoczesnym stylu, który został stworzony w oparciu o najnowsze trendy. Projekt ten wykorzystuje maksymalnie powierzchnię, a dzięki temu mamy więcej miejsca do dyspozycji.

Zamów

Dlaczego warto zamówić projekt online?

Projekt mieszkania pomoże zaplanować przestrzeń z najdrobniejszymi szczegółami. Projektanci orientują się w aktualnej modzie i znają rozwiązania, które pomogą zagospodarować każdą przestrzeń. Zakup mieszkania jest dla wielu największym marzeniem i związane jest z pokaźnym nakładem finansowym. Warto więc urządzić je tak, abyśmy się w nim czuli dobrze. Pomoże w tym projekt mieszkania w nowoczesnym stylu, który przygotuje kompetentna osoba.

Kuchnia IKEA

Projekt mieszkania w nowoczesnym stylu

Projekt obejmuje aranżację całego mieszkania składającego się z kuchni otwartej, salonu, sypialni oraz łazienki. Utrzymany jest w kolorystyce szarości, grafitu i bieli, a przełamaniem jest błękit. Meble w całym mieszkaniu są w kolorze jasnym i ocieplają wizualnie całe pomieszczenie. Czarne dodatki w postaci lamp ozdabiają mieszkanie. Projekt jest spójny, jeśli chodzi o kolorystykę, styl oraz meble. Przytulne, nowoczesne wnętrze maksymalnie wykorzystuje przestrzeń. Projekt idealny dla miłośników nowoczesności.

Styl nowoczesny jest aktualnie obecny w wielu mieszkaniach. Przedstawiamy projekt mieszkania, który składa się z otwartej kuchni, salonu oraz łazienki. Każde pomieszczenie zostało zaprojektowane w taki sposób, że jest spójne kolorystycznie i stylistycznie. To niezwykle przytulne pomieszczenia. Dominuje tutaj modne drewno, szarości, czernie, a całość przełamują elementy błękitu oraz bieli.

Aranżacja Salonu

Salon połączono z aneksem kuchennym. Uwagę przyciąga duża ściana telewizyjna, która została pokryta fototapetą przedstawiającą drzewa za mgłą. Kolorystyka utrzymana jest w granacie i błękicie co nawiązuje do barwy krzeseł i kanapy. Drewniane szafki kuchenne, szafka RTV oraz stół są w tym samym kolorze i fakturze drewna, co sprawia, że projekt jest spójny i tworzy całość. Czarne dodatki w postaci oświetlenia utrzymane w nowoczesnym stylu nadają charakteru. W projekcie uwzględniono duże okno, które doświetla kuchnię wraz z salonem. Udekorowano je dużymi jasnoszarymi zasłonami. Dodatki typu poduszki, obrazy oraz kwiaty uzupełniają i ozdabiają pomieszczenie. Aranżacja salonu tego projektu jest niezwykle elegancka, nowoczesna, przytulna i oryginalna.

Kuchnia otwarta jest połączona z salonem. Dominują tutaj szarości (ciemnoszare kuchenne meble w zabudowie nawiązują do koloru zasłon o tym kolorze, a szafki górne kuchenne drewniane nawiązują do podłogi w salonie z paneli i szafki RTV w tej samej ciepłej i jasnej barwie). Na ścianie telewizyjnej została położona tapeta, która przedstawia las iglasty we mgle. Granatowe drzewa kontrastują z białą mgłą. Błękitna kanapa rozjaśnia całe wnętrze, a krzesła przy stole mają błękitne obicie – całość pięknie się komponuje. Duże okno w salonie ozdabiają szare zasłony, które pełnią funkcje dekoracyjną. Ozdoby w postaci obrazów nad kanapą idealnie uzupełniają wnętrze. Projekt kuchni wraz z salonem to bardzo spójne, przytulne i niepowtarzalne wnętrze.

Styl nowoczesny salon z kuchnią

Projekt sypialni online

Sypialnię zaprojektowano w ten sposób, by aranżacja nawiązywała do salonu. W tym celu, za łóżkiem przewidziano położenie tapety takiej jak w salonie. Wydzielono część do odpoczynku oraz do pracy. Zaprojektowano dużą meblościankę oraz biurko. W strefie przeznaczonej do pracy wykorzystano biały i jasnoszary kolor. Tapeta przełamuje całość. W tym pomieszczeniu także zdecydowano się na czarne oświetlenie, a dodatki w postaci obrazów nawiązują do tych w salonie.

Sypialnia w tym projekcie utrzymana jest w kolorach szarości. Za łóżkiem na ścianie została położona tapeta, która jest podobna do tej w salonie. W sypialni znajduje się duża zabudowana szafa, meblościanka oraz biurko i fotel. Miejsce to idealnie nadaje się do pracy. Wydzielono więc w sypialni strefę do odpoczynku, jak i do pracy. Projekt sypialni online pozwolił na maksymalne wykorzystanie niewielkiego pomieszczenia, jednocześnie zachowując modny styl nowoczesny.

Projekt Łazienki

Łazienkę zaprojektowano w taki sposób, aby całe pomieszczenie było spójne. Utrzymano kolorystykę szarości w połączeniu z drewnem. Znajdują się w niej niezbędne rzeczy, jak kabina prysznicowa, umywalka z szafką, wc oraz pralka. Prezentowany projekt mieszkania w nowoczesnym stylu został stworzony z myślą o maksymalnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni. Wykorzystano najmodniejsze kolory w tym sezonie. Wnętrza są bardzo przytulne, ciepłe, nowoczesne. Idealnie nadają się do odpoczynku, jak i do pracy.

Projekt mieszkania online

Podsumowując, każde zaprojektowane pomieszczenie zostało zaaranżowane w taki sposób, że całość jest bardzo spójna, nowoczesna, wykorzystuje maksymalnie miejsce. Kolorystyka jest przyjemna dla oka, a modne dodatki drewna ocieplają przestrzeń. Projekt ten skierowany jest dla młodych ludzi, jak i osób ceniących sobie nowoczesność i elegancję.

Nie czekaj, zamów projekt mieszkania online już dziś! Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu mailowego: projekt@senkoart.pl

Może Cię zainteresują piękne nowoczesne wnętrza mieszkań!

FORMULARZ KONTAKTOWY

    Plan Realizacji

    Skąd wiesz o Nas?

    Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy naszego ruchu. View more
    Przyjmij