Szara kuchnia z drewnem – SenkoArt Design

Zamów

Projekt szarej kuchni z drewnem

Kuchnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu czy mieszkaniu. To tutaj spędzamy wiele czasu przygotowując posiłki, dlatego warto stworzyć projekt funkcjonalnej i użytecznej kuchni, w której gotowanie będzie czystą przyjemnością. Stale modne są kuchnie otwarte, dlatego warto zadbać o ich reprezentacyjność. Szara kuchnia z drewnem od wielu lat cieszy się dużą popularnością i to właśnie na niej skupimy się w niniejszym artykule. Zachęcamy do lektury.

Szara kuchnia z drewnem – możliwości

Kolor szary na dobre zagościł w aranżacji wnętrz. Często jest wykorzystywany w płytkach ściennych i podłogowych, farbach, frontach mebli, blatach, a także wielu dekoracjach. Kolor ten jest uniwersalny, gdyż można z nim zestawić wiele materiałów. Idealnie do niego pasuje drewno. Szara kuchnia z drewnem okazała się strzałem w dziesiątkę. Dzięki temu połączeniu powstają projekty designerskich i oryginalnych kuchni. Można połączyć szare fronty szafek z drewnianym blatem, dodać drewniane lamele lub połączyć część mebli szarych z częścią mebli w kolorze drewna – możliwości jest naprawdę dużo. Należy podkreślić, że szara kuchnia z drewnem wpisuje się w wiele stylów wnętrzarskich, np. w styl nowoczesny, klasyczny, loftowy, industrialny i wiele innych.

Projekt kuchni online

Z drewnianymi blatami ładnie prezentują się drewniane szafki wiszące, ale dolne powinny zostać utrzymane w kolorach szarości. Interesującym rozwiązaniem będzie pomalowanie ścian naprzemiennie białą oraz szarą farbą. Do tego będą pasowały białe meble z drewnianym blatem. Modne dziś kuchnie otwarte wyposażone są w wyspę lub bar, a do nich idealnie sprawdzą się hokery i krzesła z drewnianymi stojakami (nogami).

Kuchnia z marmurem na ścianie

Projekt szarej kuchni z drewnem pozwala na stworzenie oryginalnego, designerskiego, funkcjonalnego oraz przytulnego pomieszczenia. Należy zadbać o najdrobniejsze szczegóły przy aranżacji wnętrza. Jeżeli zdecydujemy się na szare fronty i drewniany blat, to w oknach lepiej założyć rolety rzymskie w kolorze białym. Będą one stanowić kontrast i więcej światła naturalnego będzie wpadać do pomieszczenia.

W szarej kuchni można wykorzystać także żaluzje w kolorze antracytowym lub przypominającym drewno. Ciekawym rozwiązaniem są lampy z kloszami drewnianymi lub plecionymi (koszykami), które będą nawiązywać do drewnianych szafek wiszących lub blatu drewnianego. Elementem drewnianym może być także tablica korkowa, na której domownicy będą przypinali karteczki z ważnymi informacjami. Obrazy, zdjęcia w drewnianych ramkach to kolejna propozycja.

Być może będziesz zainteresowany sprawdzić projekt salonu online

Kuchnia IKEA

IKEA udostępnia projektowanie kuchni online. Dzięki niemu możemy samodzielnie stworzyć niepowtarzalny projekt naszej kuchni. Na stronie znajdziemy wiele aranżacji wnętrzarskich, którymi zainspirujemy się. Projektowanie online pozwala na szybkie dodanie, usunięcie szafek, zmianę koloru frontów, dodanie i usunięcie wybranych blatów, wybór uchwytów meblarskich. Kuchnia IKEA może zadowolić najbardziej wymagającego klienta. Projekt szarej kuchni stwarza wiele możliwości: możemy zastosować oryginalne rozwiązania do wykorzystania wolnej przestrzeni. Kuchnia IKEA stworzona jest zgodnie z najnowszymi trendami na świecie. Dzięki niej możemy mieć modną, designerską i funkcjonalną kuchnię, w której nie tylko gotowanie będzie przyjemne, ale i przesiadywanie w niej np. na hokerach.

Podsumowując, szara kuchnia z drewnem obecna jest w wielu nowoczesnych domach i mieszkaniach. Połączenie szarości z drewnem daje wiele możliwości i wpisuje się w wiele stylów wnętrzarskich od ekstrawaganckiego stylu glamour, po surowy styl loftowy. Kuchnia IKEA bazuje na nowinkach modowych oraz wykorzystuje rozwiązania architektoniczne, które stwarzają wnętrze niecodzienne i funkcjonalne.

FORMULARZ KONTAKTOWY

    Plan Realizacji

    Skąd wiesz o Nas?

    Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy naszego ruchu. View more
    Przyjmij