Niepowtarzalny Projekt Mieszkania Online – Styl Loftowy

Przedstawiamy projekt mieszkania w stylu loft – niepowtarzalny, niezwykły i bardzo elegancki. Zdobywa on serca miłośników nowoczesności. Projekt zawiera aranżację otwartej kuchni, salonu z jadalnią oraz łazienki. Wystrój został zaplanowany w taki sposób, że całość jest spójna stylistycznie.

Zamów

Projekt mieszkania online – Styl Loftowy

Prezentujemy projekt mieszkania online w stylu loftowym. Projekt składa się z kuchni, salonu, sypialni oraz łazienki, które zostały zaaranżowane w taki sposób, aby były spójne ze sobą. Mieszkanie urządzone w ten sposób zadowoli nawet najbardziej wymagającego zwolennika nowoczesności.

Projekt przewiduje aranżację wnętrza w jednolitych jasnych barwach, w szczególności dominuje w nim biel i odcienie szarości. Wykorzystano w nim modne elementy jak beton architektoniczny, lamele w kolorze jasnego brązu oraz cegłę. Całość uzupełniają dodatki w kolorze czarnym, co podkreśla i nadaje charakter wnętrzu. Wykorzystano modne dziś odcienie szarości oraz bieli, a czarne małe ozdoby mają za zadanie nadać charakter i przełamać delikatność. Projekt przewiduje także popularny beton architektoniczny, lamele, cegłę oraz tapety. Wnętrze zaaranżowano w nowoczesnym stylu i uzyskano niepowtarzalny i wyjątkowy projekt.

Kuchnia otwarta

Kuchnia otwarta zabudowana meblami na wymiar w kolorze jasnoszarym i białym matowym. Czarny ozdobny okap współgra z czarnym oświetleniem. W kuchni jest okno, przy którym zaprojektowano bar z modnymi hokerami. Miejsce to jest idealne na odpoczynek przy filiżance kawy – pozwala na obserwację świata zewnętrznego. Na podłodze ułożono jasnoszare płytki przypominające beton – tę fakturę wykorzystano także w przestrzenie między blatem kuchennym a górnymi szafkami.

Można powiedzieć, że te trzy pomieszczenia stanowią całość. Utrzymane w tej samej kolorystyce, jednak subtelnie oddzielone ścianką z nowoczesnych lameli. Kuchnia otwarta została zabudowana meblami na wymiar w kolorze szarym i część szafek górnych w kolorze białym o fakturze matowym.

Projekt mieszkania w stylu loft

Podłoga w kuchni i korytarzu została położona jasnoszarymi płytkami przypominającymi beton – ten wzór wykorzystano w przestrzeni między blatem kuchennym a górnymi szafkami. Wyjątkową ozdobą kuchni stanowi bardzo duże okno mieszczące się niemal na całej długości ściany. W jego sąsiedztwie ulokowano bar, przy którym postawiono dwa hokery. To idealne miejsce do odpoczynku. Czarny okap nawiązuje kolorem do armatury, sprzętu AGD i oświetlenia.

Salon z jadalnią

Salon z jadalnią jest spójny z kuchnią. Tutaj także dominują szarości i biel. Dodatkowo wykorzystano drewno: położono jasnobrązowe panele na podłodze oraz ozdobiono całość modnymi lamelami o tej samej barwie co podłoga. Ściana telewizyjna została pokryta betonem architektonicznym, a po drugiej stronie za szarą kanapą ścianę udekorowano czarną cegłą. Jedna ściana w salonie pokryta została jasnoszarą tapetą, która ożywia motyw liści palmy. Blat stołu w jadalni jest w kolorze jasnobrązowego drewna i posiada czarne nogi, natomiast krzesła są szare także z czarnymi nogami. Salon z jadalnia zdobią dodatki w kolorze czarnym jak oświetlenie i szafka RTV.

Salon z jadalnią – podłoga położona została jasnobrązowymi panelami. W jadalni jest jasnobrązowy drewniany blat o czarnych nogach, a krzesła są w kolorze szarym i także mają czarne nogi. Ściana telewizyjna została pokryta betonem architektonicznym, po drugiej stronie jest jasnoszara tapicerowana kanapa, a za nią na ścianie ułożone zostały czarne cegły. Na ścianie (prostopadłej do betonu i cegły) położono subtelną jasną tapetę przedstawiającą szare listki palmy. Czarny stolik kawowy, szafka RTV oraz oświetlenie uzupełniają wystrój wnętrza. Całość jest bardzo przytulna, elegancka i nowoczesna.

Sypialnia z lamelami drewnianymi

Ściany sypialni zostały pomalowane jasnoszarą farbą i jedną część ozdabiają jasnobrązowe lamele, które idealnie pasują do paneli na podłodze o tym samym kolorze. W pomieszczeniu tym na środku znajduje się duże podwójne łózko. Za łóżkiem na ścianie położono betonową strukturę, która kontrastuje z wyodrębnionym czarnym pasem ściany. Po jednej stronie pomieszczenia jest okno, które ozdabiają jasnoszare zasłony i białe firanki. Po drugiej stronie powstała zabudowana szafa w kolorze czarnym. Czarne oświetlenie, ramki obrazów oraz stolik nocny nadają charakteru całości.

Wykorzystano tutaj lamele oraz fakturę betonu na ścianach. Na środku umiejscowiono duże łóżko z materacem i zagłówkami. Czarna szafa i stolik nocny przełamują jasny kolor wnętrza. W pomieszczeniu jest duże okno, które ozdabiają biała firanka i jasnoszare zasłony. Nad łóżkiem znajduje się designerski czarny żyrandol, który stanowi niezwykłą dekorację.

Łazienka z motywem kwiatowym

Ściany oraz podłoga zostały ułożone białymi wieloformatowymi płytkami, które mają ozdobne pasy przypominające kamień. Kontrastują z czarnymi meblami oraz dodatkami w postaci armatury łazienkowej i miski WC. Ściana przy prysznicu została położona płytkami przedstawiającymi modną dziś strelicje o delikatnym zielonym kolorze. W łazience znajduje się także pralka.

W łazience wykorzystano wieloformatowe białe płytki z szarym wzorem przypominające kamień. Biel przełamuje czarna armatura łazienkowa oraz meble. Na ścianie przy prysznicu są płytki przedstawiające liście strelicji w kolorze zielonym. W pomieszczeniu znajduje się prysznic, umywalka, szafki, pralka. Oświetlenie utrzymane jest w takim samym stylu co reszta projektu.

Możesz nas znaleźć tutaj:

 • homebook
 • homomy
 • facebook
 • deccoria
 • Rynek pierwotny
 • behance
 • domni
 • instagram
 • FORMULARZ KONTAKTOWY

   Plan Realizacji

   Skąd wiesz o Nas?

   Inne Pomieszczenia:

   Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy naszego ruchu. View more
   Przyjmij